Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 08/10/2021)

Cestovanie vlakom môže byť jedným z najviac relaxačné a zábavné spôsoby, ako obísť. Musíte vedieť, ako urobiť to najlepšie z vaša cesta a byť šikovný. Byť dobre organizovaná a vedieť, čo to ide dlhá cesta k tomu, aby na vlak výlet zvýrazniť vašej dovolenky alebo dobrodružstvo. Pozrite sa na týchto špičkových 10 Jednoduché Tipy na vlakovej Riding Smarta. Byť pripravený na ďalšiu cestu.

 

Hore 10 Jednoduché Tipy na vlakovej Riding Smarta – TIP PRVÝ: Kúpiť si cestovný lístok vopred

Hore 1 na začiatok 10 Jednoduché Tipy na vlakovej Riding Smarta, Uistite sa, že naplánovať si výlet a zakúpiť si lístky na vlak v predstihu aby sa ubezpečil, dostanete vo vlakoch, ktoré chcete. Uistite sa, že sa opýtať na prípadné špeciály alebo zľavy, ktoré môžu byť k dispozícii. Kto nemiluje úsporu nejaké peniaze! Budeš môcť ušetriť dosť peňazí vynaložiť na iné časti vašej cesty.

Miláno Neapol Vlaky

Florence na Naples vlakov

Bari do Naples Vlaky

Rím Neapol Vlaky

 

Vlaková stanica Žena - Hore 10 Jednoduché Tipy na vlakovej Riding Smarta
Žena na stanici

TIP DVA: Naložiť vaša batožina

Najlepšie Easy Tipy pre vlak je, že nie vždy je potrebné pre kontrolu sáčky a ak majú primeranú veľkosť, môžete sa tiež rozhodnúť ich uložiť do stojana nad sedadlom alebo ich zakliniť do trojuholníkového priestoru medzi sedadlami chrbtom k sebe. Týmto spôsobom budete mať svoje batožiny v blízkosti vami po celú dobu.

Messina Palermo Vlaky

Syracuse do Palermo Vlaky

Sicily Palermo Vlaky

Catania Palermo Vlaky

 

TIP TRETIA: Be Smart S kufre

Nehovoríme, že každý vlak má zlodeja pripravený ku skoku na prvej príležitosti sa dostanú, ale radšej na bezpečná strana. Mať na pozore, pokiaľ ide o vaše tašky. Ukladať im vhľad skôr než na konci vagóna. Pokiaľ máte batoh, môžete tiež pod svojím popruhy na batožinu byť extra bezpečné.

Miláno Turín Vlaky

Lake Como do Turín Vlaky

Janov do Turín Vlaky

Parma do Turín Vlaky

 

 

TIP ŠTVRTÝ: Nájdite si svoje miesto

Ak ste použili naše predchádzajúce jednoduchých tipov pre cestovanie vlakom a majú vyhradené miesto ste všetci radené. Môžete ísť priamo do vášho miesta. Ak nie, ste vítaní nárokovať žiadnu bezvýhradnej sedačku. Ak nie je veľa z nich k dispozícii, Kontrola rezervácie značky vyslaný nad sedadlami alebo dverami v priestore. Čiarky ukazujú úsek cesty, ktoré sedadlo je rezervované pre. Ukazujú tiež, ak ste získali skôr, než majiteľ dostane aj na máte možnosť prijať, že sedlo.

Milan do Benátok Vlaky

Padua v Benátkach Vlaky

Bologna v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

 

TIP PÄŤ: Použiť vlak čas múdro

Take možnosť využiť čas strávený na zastavenie vlaku, aby sa sami organizovaný. Si môžete naplánovať na ďalšie destinácie. Využite tento čas si prečítať Guidebook, zistiť trasu do ďalšej destinácie. Prechádzať vaše fotografie, organizovať svoj batoh, skontrolujte pripojenie alebo dokončiť všetky ostatné úlohy, ktoré potrebujete, keď máte čas. Ak vaša cesta je dlhšia je to tiež pekný príležitosť, aby v niektorej z pamiatok.

Letisko Lyon do Nice vlakom

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

 

TIP ŠIESTA: Použite kúpeľniach vo vlaku

Ak chcete ušetriť čas aj peniaze, vyskúšajte a využite tieto jednoduché tipy na vlak a používajte vo vlaku kúpeľne, na rozdiel od používania kúpeľní na stanici.. Vlak toalety sú zvyčajne umiestnené na konci autá a sú často oveľa čistejší ako toalety na staniciach, rovnako ako voľný.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Benátky do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

Vlakové Girls fotenie - Hore 10 Jednoduché Tipy na vlakovej Riding Smarta

TIP SEDEM: Porozprávajte sa s miestnymi obyvateľmi a ostatnými cestujúcimi

Tip 7 z nášho Hore 10 Jednoduché Tipy na vlakovej Riding Smarta, Aký je lepší spôsob, ako sa dozvedieť o meste či krajine, než tým, že hovorí k niektorej zo svojich miestna, alebo ďalší cestujúci, ktorí môžu boli na miesto, kam sa chystáte? Budú schopní vám povedať, vstupy a výstupy z vašich destinácia a poradí, čo robiť a čo nerobiť. Pokúsiť prelomiť ľady tým, že žiada otázku, ponúka sladkosť, alebo ukázať niečo z vášho rodného mesta.

Miláno Levanto Vlaky

Miláno La Spezia Vlaky

Siena do La Spezia Vlaky

Siena do Levanto Vlaky

 

TIP OSM: zbaliť Svačina

Cestovanie je hladný práce a možno budete chcieť zabaliť niečo desiatu o tom, kedy ste vo vlaku. Môžete zásobiť na svoje obľúbené potraviny v miestnom supermarkete alebo lahôdkarstva alebo navštívte vínna pivnica Pred nasadnúť do vlaku,; väčšina staniciach majú aspoň jeden z nich. Na potravina ponúkaná vo vlakoch Často je nijaký a drahšie, ak platíte za prvotriedne sedadlá.

Zurich do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Vienna do Innsbruck Vlaky

Kolín nad Rýnom do Innsbruck Vlaky

 

TIP DEVIATA: Vedieť, kde Get Off

Vedieť, ktoré stanica je jedným zo základných jednoduchých tipov pre cestovanie vlakom. Keď prídete do mesta, môžete zastaviť na niekoľkých prímestských staniciach so značkami, ktoré ukazujú názov vášho cieľa a názov štvrte, ale nie zoskočiť, až sa dostanete na centrálnej stanici. Vždy sa môžete pýtať spolucestujúci alebo skontrolovať Guidebook pre ďalšiu pomoc.

Hamburg do Kodaň Vlaky

Hanover do Kodaň Vlaky

Berlín do Kodaň Vlaky

 

TIP DESAŤ: Vždy majte na pamäti miestnej vlakovej Etiketa

Vziať na vedomie, ako ostatných cestujúcich v vagóne konajú. Ak sú tiché, uistite sa, aby ich nasledovali. Dajte si pozor na príznaky, ktoré by mohli znamenať, že sedíte v určenom pokojnej automobile, kde ľudia prichádzajú na spanie alebo práce. Bez ohľadu na to, kde sedíte, snažte sa byť najhlasnejší osoba v okolí. Dávajte pozor, aby ste naproti vám príliš odpočinku nohy na sedadlo, pokiaľ nemáte tvoje topánky preč.

Ak si pamätáte týchto špičkových 10 Jednoduché Tipy na vlakovej jazdecké Inteligentné garantujeme Vám super výlet a celkovo skvelý zážitok. Môžete dokonca stretnúť nových miestnych obyvateľov a urobiť niektoré nové priateľov! Všetko je možné, pokiaľ ide o tréningové jazdy. Potom, čo ste zvládli tieto, potom zvážte Bernina Express a viac!

 

– Ak sa vám páčil náš príspevok na vrchole 10 Jednoduché Tipy na vlakovej Riding Smarta, neváhajte a zdieľať, máme tlačidlá pre zdieľanie tesne pod tomto blogu.

 

Pripravení prijať vlakom? Rezervovať miesto a neplatí žiadny rezervačný pri – www.saveatrain.com

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/top-10-easy-tips-for-train-riding-smart?lang=sk – (Prejdite k kód pre vloženie)