Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 02/05/2020)

Lieldienu svinības Eiropā svārstās no no valsts uz valsti un no pilsētas uz pilsētu. Tas ir viens no nozīmīgākajiem un vecākajiem festivāli no Kristiešu Baznīca. Lieldienas ir svētki augšāmcelšanos Jēzus Kristus no kapa.

Svētki datums Lieldienās mainās katru gadu. Parasti tas tiek svinēti pirmajā svētdienā pēc pilnmēness pēc pavasara ekvinokcijas. Tā notiek dažādos laikos katru gadu, sākot no vēlu marts līdz vēlu aprīlis.

kristietība, Svētā nedēļa ir nedēļu pirms Lieldienām, un tā ietver Pūpolsvētdiena, Zaļā ceturtdiena, Lielā piektdiena un Klusā sestdiena. Eiropā, daudzas valstis svinēt Lieldienas ar apgaismojumu milzīgu ugunsgrēku, kas dažkārt Jūdass ugunsgrēki. Sākotnēji, šie ugunskuri domāti, lai atzīmētu pavasara atnākšanu. Šeit ir ātri apskatīt to, kā daži no jūsu mīļākie Eiropas valstīm svinēt Lieldienas.

 

Sākot Lieldienas Nīderlandē

In Holande, gatavošanās Lieldienām sāksies dienu pirms gavēņa. Šī diena ir pazīstams kā "Vastenavond" vai Fast Eve. Sājā laikā, Nīderlande bauda visvairāk ievērojams pieaugums ārzemju tūristiem, kuri vēlas piedalīties savās svētkiem.

Cilvēki apmeklē baznīcu Lieldienu pakalpojumiem, kas bieži seko ar svētku maltīte. Kids doties olu medības, meklējot un gaišos toņos vārītas olas vai šokolādes olas. Īpašnieks Tikken ir mīļākie Lieldienu spēle, kurā cilvēki klauvēt olas kopā. Šīs spēles mērķis ir, lai kreka citas personas olas bez pārrāvuma jūsu.

Antverpene uz Amsterdamu Vilcieni

Antverpene uz Breda Vilcieni

Briseles uz Amsterdamu Trains

Antverpene uz Utrecht Vilcieni

 

dutch flag

 

Lieldienu svētki Francijā

Francijas svinēt Lieldienas, apmeklējot īpašu dievkalpojumu, svētku maltīti, un Lieldienu olu medības. Jūs redzēsiet veikalos un maizes ceptuves ar šokolādes trušiem, zvani, un pazīmes pavasara.

Franču arī mīl šokolādes olas, izmantojot tos plaši bērnu Lieldienu olu medības. Francijas ir arī olu velmēšanas konkurenci, kas saistīts ar ritošā jēlas olas lejup pa nogāzi. Tur ir arī bērnu spēle, kas ir saistīta ar tossing svaigas olas gaisā. Pirmais lauzt olu tiek noteikts zaudētājs, kurš dos dažas savas konfektes citam bērnam.

Interesants Lieldienu tradīcija Francija ir plēves pārsegus volantes jeb "peld zvani." Nē baznīcu zvani gredzenu starp piektdienu un Lieldienu svētdienas rītā. Tas ir tikai pēc Lieldienu svētdienas dievkalpojuma, ka zvani gredzenu, svin Jēzus augšāmcelšanos. Francija ir pazīstama arī tā krustā sišana reenactments.

Dijon uz Parīzi Vilcieni

Reims uz Parīzi Trains

Lille uz Parīzi Vilcieni

Ceļojumi uz Parīzi Trains

 

 

Lieldienu svētki Itālijā

Lieldienas Itālija ir minēta itāļi kā La Pasqua. Atšķirībā no otra Eiropas valstis, Jūs neredzēsiet Lieldienu trusis vai Lieldienu olu medības Itālijā. Tas līksms svinības ir par mīļoto tradīcijām.

Reliģiskās gājieni notiek Itālijas pilsētās un pilsētas piektdien un sestdien pirms Lieldienām. Lieldienu svētdienā, sagaida ēdienu spēlēt nozīmīgu lomu svinībām. Svētku tradīcijā ir iekļaut artišokus un Angelino vai grauzdētu mazuļa jēra gaļu, bet izvēlīgajiem - kaza ir arī izvēlnē. Un cilvēki dod balodis formas vai vainaga formas maize, dāvanas.

Romā, notiek modrība Sv. Pētera bazilika uz Svēto sestdien. Tā sākas 9 pm un turpinās līdz pusnaktij, jo tas ienes sākuma Lieldienu rītā. Lieldienu svētdienā, visvairāk gaidītais masa sāk ar pāvests nodrošinot svētību uz lieveņa.

Sakarā ar pāvesta un Vatikāna, Roma ir galamērķis Lieldienu svētkiem Eiropā. Cilvēki nāk no visas pasaules, lai piedalītos svinībās un apmeklē Vatikāns Pūpolsvētdiena masa. Jo tā ir bezmaksas, tā var iegūt diezgan pārpildīts.

Milāna uz Romas Vilcieni

Bologna uz Romas Vilcieni

Siena uz Romas Vilcieni

Lucca uz Romas Vilcieni

Easter Festivities in Italy

 

 

Ja jūs plānojat apmeklēt Lieldienu masu Romā, tas ir labākais, lai rezervēt biļetes agri. Rezervējiet vietas iepriekš baudīt vislabāko cenas. Sakarā ar popularitāti Lieldienu svētkiem pilsētās, piemēram, Roma, Parīze, un Amsterdama, tas vienmēr ir gudrs, lai plānotu.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu un tikai dod mums kredītu ar saiti šajā blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feaster-festivities-europe%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)