Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 06/08/2021)

Taigi, jūs pagaliau tai padarė. Jūs įdėjote savo atostogoms darbe, nusipirkote lėktuvo bilietus, ir išvyko į Vengriją nusipelnyti atostogų. Ir nors, kad viskas gerai ir gerai – po visko, Budapeštas yra gražus miestas – neparduodame sau trumpas klijuoti tik aplink sostinę. Europa yra gerai prijungtas žemynas su tūkstančiais galimybių keliones traukiniu, ir tai apima Vengrija. Taigi, kai jūs mačiau Széchenyi Terminės Vonios ir patiko tuo Beer Spa pintos, galvą iš miesto į vieną iš šių 3 Geriausi Budapeštas ekskursijos traukiniu.

 

1. Debrecenas, Vengrija

Antras pagal dydį miestas Vengrijoje, taip pat žinomas kaip Didžiosios Vengrijos lygumos sostinė, Tai triukšmingo miesto yra namo 200,000 žmonės. Istorinis ir gražus, Debrecenas yra tik 2 valandos ir 15 minučių nuo Budapešto traukiniu. Jo apylinkės daro tai puikus kandidatas Budapešto dieną kelionės traukiniu.

Didžioji bažnyčia Debrecen yra miesto centru, ir veikia kaip protestantizmo simboliu Vengrijoje. Taip pat yra daug muziejų jums aplankyti, pvz Deri muziejus, kuriame yra įsikūrę keletas iš labiausiai istorinių vienetų visų Vengrijos.

Nepamirškite išbandyti kai kurie iš vietinis maistas ir vyno, taip pat. Jei esate tikras someljė, galite pasirinkti “Bikaner”, lokaliai gaminamas vynas, verčia į “buliaus kraujo”. Jis gaminamas Vengrijoje, garsaus "Valley of beautiful women" regionas. yum!

Jei esate ventiliatoriaus pirčių, Debrecenas pat yra jums taikoma. Į išvykimo iš tradicijos, SPA centras „Aquaticum“ labiau panašus į uždarą patalpą vandens parkas. Įrengtas aukštos kupolo formos lubos ir spalvingas vandens čiuožyklos, šios terminės vonios yra įdomios visai šeimai.

Debrecen, Hungary Monument

 

2. Geriausi Budapeštas Day Kelionės traukiniu: Viena, Austrija

Dėl šios kitą įrašą Budapešto dieną kelionės traukiniu, mes paliekant Vengrija visiškai ir pavadinimas į Austriją, Vengrijos vakarų kaimynas. Austrijos sostinė, Viena yra puikus miestas ir gyvena daugiau nei 2 milijonas gyventojų. Kaip daug Vengrijos, Viena taip pat yra palei Dunojų. Skirtingai nei mažame miestelyje, tačiau, Viena yra supakuotas pilnas įvairių rajonų, Muziejai, atrakcionai, ir veislių maisto.

Žinomas kaip kultūros ir meno centru, ji taip pat sportuoja klestinčią kavos sceną, o jos vingiuotose gatvėse rasite šimtus kavinių. Viena yra taip pat namo į Schonbrunn, Hapsburgų vasaros rezidencija ir vienas iš daugybės didingų pastatų visame mieste.

Jei keliaujate į žiemą, Viena yra būtina stotelė jos Kalėdinės mugės. Šie fantastinių rinkos yra nieko nesiekia stebuklingų su akimirka pasakas žibintai, karšto karštu vynu, ir šiltas komforto maisto.

Nors kelionė ilga vienos dienos kelionę iš Budapešto per traukiniu, yra greitas variantų su be sustojimo parinkčių. dar geriau, gausite patikrinti kitą Europos šalį nuo savo kibiras sąrašą.

Budapeštas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Vienna is a must Budapest day trips by train

 

3. Geriausi Budapeštas Day Kelionės traukiniu: Wiener Neustadt, Austrija

Pagaliau, mes nuėjome mūsų paskutinio įrašo, vidutinio dydžio miestas, įsikūręs į pietus nuo Vienos. Taip, teisingai, mes pridėjome dar vieną Austrijos dienų kelionę į šį sąrašą. Kodėl tai, kad? Gerai, nes Wiener Neustadt (Be turintys humoro vardą), yra triukšmingo miesto beveik 50,000 žmonės, ir viskas suprantama, ką reikia padaryti.

Vos 30 km nuo Vienos ir visai netoli Vengrijos ir Austrijos sienos yra puiki Budapešto dienos kelionė traukiniu, Šis miestas istorija yra pilna kovose kontrolei iš įvairių imperijų. Nepaisant šių mūšių- gal todėl, kad iš jų – Wiener Neustadt virto svarbiu kariniu poligonu, 1700-aisiais pastačius Marijos Terezos karo akademiją..

Palikus praeitį, šiandien Wiener Neustadt yra daug įvairios veiklos, įskaitant daug lauko pėsčiųjų ir parkų. Galite aplankyti Myra Falls kai Pasakų žygiai, arba galva Gesaeuse Nacionalinis parkas paimti į gryną orą.

Miestas taip pat turi daug paminklų, Muziejai, ir galerijos, skirta iliustruojančių miesto istoriją. Jei tai visų skambanti per daug už jus – Nesijaudinkite. Po visą dieną veiklos galvą į Linsberg Azijos Therme Spa už galimybę atvės (arba apšilimas!) ir atsipalaiduoti.

Budapeštas su Wiener Neustadt

Zalcburgas Viena traukiniai

Viena į Wiener Neustadt

Praha Wiener Neustadt

 

 

Premija Temos: Praha

Čekijos sostinėje yra šiek tiek per toli už Budapeštas ekskursijos traukiniu, tačiau šis miestas yra negalima praleisti. Tai yra, jei jums patinka istorija, architektūra, maistas, ir gėrimai. Nors tai beveik 8 valandos traukiniu nuo Budapešto, jei esate pozicijoje tokiu būdu, kad tai gera idėja, kad keliauti per Vienoje (tu žinai, kad nuostabus miesto minėjome aukščiau).

Paprastai nebrangios ir pilna senų pastatų, a gerai išsilaikiusi viduramžių aikštė, ir seniausia pasaulyje operacinė Astronominis laikrodis, Praha yra būtina padaryti savo Europos atostogų. Paimkite jį lėtai čia ir patinka pasivaikščioti visoje Karolio tiltas, užbaigtas 1402. Arba dar geriau, apsivilk savo puikiausią karališką uniformą ir dieną eik į Vyšehradą apžiūrėti senovės griuvėsių.

Niurnbergas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

 

Prague is a long Budapest day trips by train

 

Esmė

Budapeštas dieną kelionės traukiniu ir Budapeštas yra nuostabus miestas aplankyti. Iš savo gražių bulvarų į savo žymių pirčių, miestas yra ne vienas praleisti. Bet padaryti sau paslaugą ir galvą kiekvieną kartą, o ištirti kai daugiau vietos magijos sau. Nesvarbu, ar esate egzotišku kai kurių buliaus kraujo vyną arba praleidžiant ne į naują šalį apskritai, pamatyti taikikliai į savo atostogų.

Vienas iš geriausių būdų tai padaryti Budapeštas dieną keliones traukiniu – mėgautis patogumą ir saugumą keliaujant traukiniu ir naudojimo Išsaugoti traukinį!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “3 Geriausi Budapeštas Day Kelionės traukiniu” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-budapest-day-trips-train/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)