Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 29/12/2019)

Hotele historyczne w Europie Nie rzadkim widokiem, szczególnie w dużych miastach o bogatej historii. Paryż, Londyn, Rzym, Monachium, Wiedeń - wszystkie te miasta mają do zaoferowania piękne miejsca. Turyści którzy pragną niektóre tradycyjny luksus nie będzie miał trudności ze znalezieniem miejsca do pozostania w Europie. Najlepsze jest to, że można podróżować do wszystkich tych miast pociągiem, w sprawie budżetu. Oto pięciu największych hoteli historycznych w Europie i jak się tam dostać pociągiem:

 

1. Zaczynamy naszą listę historyczne Hotele – The Ritz, Paryż

No lista najlepszych hoteli historycznych w Europie byłaby kompletna bez Paryżu. Jedna perła swojej branży hotelarskiej wyróżnia: The Ritz. Hotel szczyci się bogatą historią i luksusowe wnętrze iść z nim. Został on założony w 1898, i nawet wtedy był szczyt komfort.
Ritz był naturalnie popularnym wyborem dla członków Europejskiego wyższych sfer. Niektóre z licznymi gośćmi byli książę i księżna Windsor, Coco Chanel, i Ernest Hemingway, pośród innych. Jeśli chcesz, aby zbadać jego fascynujący historia, można dojechać pociągiem do Paryża od innych dużych miastach europejskich, takich jak Londyn, Rzym, Amsterdam, lub Bruksela.

Bruksela pociągów Paryżu

Pociągi Londyn do Paryża

Marseille pociągom Paryżu

Pociągi Amsterdam do Paryża

 

2. Belmond Cadogan Hotel, Londyn

Historyczne hotele w Europie, Belmond Cadogan Hotel, Londyn

Belmond Cadogan Hotel w Londynie jest uważane za hotel butikowy, ale ma długi i emocjonujący historia. Niektórzy twierdzą, że był nawet chwilami dramatyczna, jak Oscar Wilde oczekiwał jego aresztowanie tam 1895. Cadogan ma 64 pokoje i wspaniały Edwardian atmosfera. Jest to zabytkowa kamienica, i to zachowało wiele unikalny charakter epoki. Jeśli wziąć naszą pierwszą rekomendację, można łatwo podróżować z Paryża do Londynu pociągiem.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Lille Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

3. Albergo del Sole al Pantheon, Rzym

Jeśli chodzi o zabytkowych hoteli w Europie, Albergo del Sole al Pantheon w Rzymie wygrywa. Jest to jeden z najstarszych hoteli na świecie, założony w 1467! Pokoje z widokiem na Panteon są najlepsi, zakończyć z łóżka renesansowymi freskami i 17-wiecznych jako dekoracja. To nie ma nic lepszego lub bardziej historyczne niż. Inną korzyścią jest to, że podróżując do Rzymu jest dość proste pociągiem, zwłaszcza rozpoczynając od innych głównych włoskie miasta.

Milan Pociągi Rzymie

Florencja pociągom Rzymie

Pociągi Rzym Salerno

Neapol pociągów w Rzymie

 

 

4. Louis Hotel, Monachium

Louis Hotel jest doskonałym miejscem na pobyt w Europie

Torbrau rozpoczął jako miejsce dla strudzonych wędrowców z Salzburg do odpocząć i A dobre piwo. To działa od ponad 500 roku, i otrzymała nowoczesny remont w latach '90. Torbrau jest ulubieńcem Osoby podróżujące w interesach i turystów, którzy chcą więcej uroczy zabytkowy hotel doświadczenie. Jeśli jesteś zwiedzanie Monachium pociągiem z Berlina, Wiedeń i inne miasta europejskie, można zaplanować pobyt na Torbrau.

Berlin do Monachium Pociągi

Frankfurt do Monachium Pociągi

Pociągi Wiedeń do Monachium

Pociągi Kolonia do Monachium

 

5. Grand Hotel Wien, Wiedeń

Grand Hotel Wien wbudowany 1870, i tylko spędził krótki czas jako prywatnej rezydencji. Jest najstarszym z „pierścień Hotele” wokół operze Ringstrasse w Wiedniu. O ile historia sięga, Hotel widział swój udział zarówno emocji i złamanego serca. To było w kontekście afery Mayerling, który zakończył się tragicznie, ze śmierci austriackiego arcyksięcia Rudolfa i jego kochanki, Baronowa Marie Vetsera. Jeśli historia ma się zaintrygowany, można dodać Grand do swojej listy zabytkowych hoteli w Europie, aby odwiedzić. Zmierzać do Wiedeń pociągiem z Monachium, z przystanku w Salzburgu.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Innsbruck Wiedeń Pociągi

Frankfurt do Wiedeń Pociągi

 

Zwiedzanie zabytkowych hoteli w Europie pociągiem Podsumowanie!

Czy chcesz odwiedzić niektóre z najciekawszych zabytkowych hoteli w Europie? Zaplanuj swoją podróż po największych miastach europejskich i zarezerwować bilety kolejowe się tam dostać!

 

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhistoric-hotels-europe%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)