Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 22/10/2021)

Iidsed romantilised linnad, võluvad aiad, ilusad väljakud, meelitada Euroopasse iga päev miljoneid turiste. Reisijad üle kogu maailma külastavad Euroopat, et uurida selle ajalugu ja võlu ning sattuda kuulsate Euroopa vaatamisväärsuste nutikate nippide taskuvargasse.. Olge oma hämmastava reisi ajal turvaline, järgides neid näpunäiteid, et vältida taskuvargaid Euroopas.

 

1. Näpunäiteid taskuvaraste vältimiseks: Teadke ohualasid

Teadmine, kuhu te lähete, mängib teie elu parima aja veetmisel tohutut rolli. Niisiis, kui plaanite puhkust Itaalias või Prantsusmaal, peaksite uurima nii kohustuslikke kohti kui ka ohtlikke kohti. Muretsemiseks pole põhjust, sa ei leia end jõugu lahingust, kuid igal sihtkohal on tundlikud asukohad, kus turistid peavad oma asjadele erilist tähelepanu pöörama ja taskuvargaid jälgima.

üldiselt, kohtades, kus peaksite olema ettevaatlik, on sellised kohad nagu kirbuturud, hõivatud populaarsed väljakud, ja ühistransport laigud. Kõigil neil kohtadel on ühine see, et nad on väga rahvarohked, nii et kui vaatate Eiffeli torni või Milano katedraali, taskuvargad võivad sulle kergesti vastu põrkuda, ja rahakott on sekunditega kadunud. Olles teadlik oma ümbrusest ja rahvahulkadest, on Euroopas taskuvargade vältimiseks peamine näpunäide.

Firenze Milaanosse rongiga

Firenze Veneziasse rongiga

Milano Firenzesse rongiga

Veneetsiast Milaanosse rongiga

 

The front of milan cathedral

2. Uurige taskuvarga trikke ja pettusi

Ilus võõras või põrganud trikk on 2 levinumaid taskuvargusi Euroopas. Nii nagu igal Euroopa linnal on oma võlu ja hingematvad vaatamisväärsused, sama iseloomulike taskuvarga trikkidega. seega, kui soovite oma kalleid asju hoida, uurige eelnevalt oma sihtkohas levinud taskuvargusi.

Täiendavad näited taskuvaraste petuskeemide kohta on ilus võõras, kes küsib aega või juhiseid. Kaardi kontrollimise ajal, või vaadata, nad tulevad lähedale ja haaravad kõik, mis teie taskus või kotis on. Niisiis, ole tähelepanelik ja ära lange ühele neist 12 suured reisipettused maailmas.

Amsterdamist Londoni rongiga

Pariisist Londonisse rongiga

Berliinist Londonisse rongiga

Brüssel Londonisse rongiga

 

beaware of Pickpocketing Tricks And Scams In London's Underground

3. Näpunäiteid taskuvaraste vältimiseks: Jätke väärisesemed hotelli

Passist lahkumine, krediitkaardid, ja ehted hotelli seifis on üks peamisi näpunäiteid taskuvargade vältimiseks Euroopas. Nagu varem mainitud, taskuvargad oskavad täpselt teada, kust väärisasju leida, ilma et turistid seda märkaksid. enamgi veel, täna, kui saate oma passi koopia oma e -posti või telefoni, või broneerige piletid veebis, kogu sularaha või krediitkaarte pole põhjust kaasas kanda.

Niisiis, enne kui lahkute, et ühes ekslema minna Euroopa parimad kirbuturud, võtke ainult osa sularahast. Samuti pole põhjust kõiki krediitkaarte kaasas kanda, aga kui sa nõuad, laotage sularaha ja kaardid erinevatesse sisetaskutesse või rahavööd.

Brüsselist Amsterdami Rongiga

Londonist Amsterdami Rongiga

Berliinist Amsterdami Rongiga

Pariisist Amsterdami rongiga

 

An old Couple On A Bridge

4. Hoidke olulisi väärisesemeid sisetaskutes

Rahavööd suvepäevadel või jope sisetaskud on suurepärane võimalus oma väärtasjade kaitsmiseks. Seda reisitrikki on lihtne teha, kui kannate kihte, sügisel või talvel ning võib sooja ja niiske ilmaga olla ebamugav.

Rahavööd saate osta igast reisi- või suveniiripoest kodus või reisi ajal, näiteks keskraudteejaamades või lennujaamades. Asjade sisetaskutesse hoidmise eelis on ilmne, taskuvargad võivad sulle vastu minna, kuid ei jõua kunagi oma teksataskutest kaugemale. Nii, saate rõõmsalt jätkata ringi tiirutamist ja Euroopa imeliste vaatamisväärsuste avastamist.

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

Pickpocketing In Vienna central district

5. Kaasa võtta kerekott, Mitte seljakott

Võluvatel Euroopa alleedel seigeldes, või Louvre'i järjekorras seistes peaksite olema mugav. Mugavate jalanõude kandmine on sama oluline kui reisimisel risti-rästi koti olemasolu. Kerega kott tähendab muretut reisimist, kuna te ei pea pidevalt üle õla vaatama, et näha, kas keegi hõljub teie kohal rahvarohketes järjekordades.

enamgi veel, võite lihtsalt haarata veepudeli või rahakoti ristkorpuse kotist. Niisiis, kerekoti toomine on ideaalne, et vältida Euroopas taskuvargusi, samuti vaatamisväärsustega tutvumine lihtsalt ja mugavalt.

 

Brussel's City Square Pickpocket scams

 

6. Näpunäiteid taskuvaraste vältimiseks: Riietu ja käitu nagu kohalik

Üks asi, mis annab turisti asjatundlikele taskuvarastele, on väga unikaalne turismimood: kotid, sportlik riietus, ja käituda nagu turist. Katedraalid, iidsed väljakud, ja paljud Euroopa vaatamisväärsused on nii hingematvad, et turistid kõige sagedamini peatuvad ja lihtsalt vaatavad, või tehke sadu pilte.

Parim nipp taskuvarguste vältimiseks Euroopas on sulanduda kohaliku rahva hulka. seega, just siis, kui kontrollite oma reisisihtkoha parimate külastuskohtade ette, kontrollige kohalikke suundumusi ja kultuuri.

Rongiga Lyonist Genfi

Zürichist Genfi rongiga

Pariisist Genfi rongiga

Bern rongiga Genfi

 

Avoid Pickpockets By Dressing And Acting Like A Local

7. Näpunäiteid taskuvaraste vältimiseks: Kas teil on reisikindlustus

Reisikindlustuse saamine enne reisi on hädavajalik. Täna saate kindlustada ka oma väärtuslikud asjad ja pagasi, igaks juhuks, kui see on kadunud või sel juhul, varastatud. Reisikindlustus võib olla elupäästja, kui teie rahakott ja kaardid varastatakse, võõral maal, kus pole kedagi appi tulla.

Kokkuvõtteks, reisimine on suurepärane viis kultuuride uurimiseks, riike ja avastada hämmastavaid vaateid. Enamik reisielamusi on hämmastavad ja väga harva kohtavad turistid Euroopas taskuvargusi. Kuid, alati on kõige parem olla valmis ja võtta ettevaatusabinõusid, nagu meie näpunäidete järgimine, kuidas Euroopas taskuvargusi vältida.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

 

siin Salvesta rong, aitame hea meelega teil rongiga planeerida turvalise ja unustamatu puhkuse mis tahes sihtkohta Euroopas.

 

 

Kas soovite oma ajaveebi postituse „Näpunäiteid taskuvaraste vältimiseks Euroopas” oma saidile kinnistada? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-avoid-pickpockets-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)