Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 24/04/2020)

Bu Avrupa iyi olduğunu çok iyi bilinen bir gerçektir hedef Kaliteli peynir için. Ve bir peynir aşık olarak, muhtemelen Avrupa sunabileceği en iyi peynir olduğunu bilmek istiyorum ve onu nasıl bulacağını.

Biz Avrupa'nın en iyi ve en ünlü peynir listeyi takip bize katılın. Biz belirli peynirler ünlüdür hangi yerlerde ortaya. Biz de rahatlıkla ve stil bu hedeflere ulaşmak için nasıl tartışmak trenle Avrupalı ​​peynir yapmayı seyahat biri sizi hiç unutmayacak.

 

İsviçre

İsviçre aşırı ev 450 En iyi peynir Avrupa arasındadır peynir çeşitleri. Onun zengin tarihi peynirde beri kimsenin sürpriz geliyor İsviçre onların süte gelince eşit derecede etkileyici bir üne sahiptir. İsviçre muhteşem sayesinde dağ, sığır taze otlatmaya, temiz otlar. Çim beslenen inekler bile daha lezzetli peynirleri yapar iyi süt üretmek.

nefis hafif Emmental belki de en ünlü İsviçre peynir biridir. Sen orijinal Emmental yapımcıları bulacaksınız Emmentaler Peynir Fabrikası Schaukaeserei. İsviçre Gruyere yapmak keyifli peynir fabrikaları burada bulabilirsiniz da, granit, lor, Keçi Sütü Lor, Bregaglia, ve Buffalo Mozzarella.

Hemen hemen böyle Cenevre olarak İsviçre'nin büyük kentlerin hiçbirinde en güzel İsviçre peynirleri alabilirsiniz, Zürih, veya Basel. Bu ulaşabilir trenle güzel şehirler gibi diğer büyük Avrupa şehirlerden Paris, Berlin, veya Roma. ünlü bu güzel peynirler kaynağı olarak bilinen küçük köylere gelip için, İki tren alabilir, büyük şehre diğeri ise kasaba ulaşmak için.

Interlaken Zürih trenleri

Lucerne Zürih trenleri

Zürih Trains için Bern

Cenevre Zürih trenleri

 

https://www.youtube.com/watch?v = pq-XRME48nY

 

Fransa

soft brie is the best cheese europe

 

en iyi peynir düşündüğümüzde Avrupa otomatik Fransız peynirleri düşünmek sunmaya gelmiştir, Hiç şüphe kremsi Brie ve ince Camembert akla gelen. ancak, Fransa da zengin Rokfor tanınır, en eski peynirler belki bir. Bu peynir edinilmiş tadı ile içindir.

Fransa Boursin da ev sahipliği yapmaktadır, o yemeklerin içine güzelce birleştirir gibi birçok aşçılar tarafından sevilen bir kremsi peynir. Chèvre başka ünlü Fransız peynir. Bu peynir yaşına bağlıdır dokulu bir keçi sütü peyniri var; öyle yaşlı, daha buruk ve zengin kıvamı. Tomme de Savoie Tereyağı renkli iç ve kahverengi eziyet ile sağlam inek sütü peynir.

En sevdiğiniz Fransız şehirleri ziyaret ederek bu Flavourful Fransız peynirleri keşfedin. Paris'e trenine binin, Lyon, Marsilya, ve diğer şehirler büyük Avrupa şehirlerinin çoğundan Fransa'da. bir peynir aşığı, Hatta ziyaret etmek isteyebilirsiniz Yerliler peyniri yapmak çiftlik. Bunlar trenle kentine uzanan bir kez yolculuğunuzu devam ederek kolayca ulaşılabilir.

Lyon Trains Brüksel

Londra Lyon trenleri

Marsilya Lyon trenleri

Amsterdam şehrinden Lyon tren yolculuğu

 

En İyi Peynir Avrupa – İtalya

pizza best cheese europe

 

Avrupa'nın en iyi peynir bulunur İtalya, Dünyada dünyanın en büyük peynir üreticilerinden biri. Dünyanın en ünlü peynir bazıları italyan. Kim Mozzarella duymamıştır, Parmesan peyniri, ve Lor? İtalya'dan dolu Diğer dünyaca ünlü peynirleri Gorgonzola vardır, mascarpone, provolon, ve Pecorino. Bunlar yerel olarak üretilen peynirler en kaliteli ve geleneksel tarifleri kullanmak.

İtalyanlar kendi peynirler seviyorum o kadar sahip oldukları en iyi peynir Avrupa festivaller kendi kültürünün bir parçası olan. büyük peynir festivallerinden biri Piedmont Sütyen Peynir Festivali. Sicilya “kutluyorLor Peynir Of Festivali” veya Lor ve peynir Festival her yıl. Eylül ayının ilk Pazar günü Toskana için Baş ve halk ile Pecorino Peynir Festivali kutlamak.

Olbia Cagliari trenleri

Cagliari Olbia trenleri

Sassari Olbia trenleri

Olbia Sassari trenleri

 

 

Roma'ya trene binin, Floransa, Milano, Napoli, ve diğer büyük kentlerde üreticilerden düz iyi peynir Avrupa örneklemek için, Bir Tren Kaydet.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alabilir ya ve Sadece bir bağlantı ile bize bir kredi vermek Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cheese-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)