Okuma zamanı: 8 dakika
(Son olarak Güncelleme: 13/05/2022)

Avrupa'da ziyaret edilecek birçok harika şehir var. Her şehrin ve sokağın kendine has bir karakteri ve çekiciliği vardır.. canlı, harika kafelerle dolu, butikler, Sokak sanatı, sofistike sanat galerileri, ve çevre dostu, eğer bunlara gitmediysen 12 Avrupa'nın en havalı mahalleleri, kova listenizi sabitlemek için birkaç neden.

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

 

1. Avrupa'nın En Havalı Mahalleleri: Neukölln, Berlin

Ana şeyden uzak turistik Berlin'de, Neukolln mahallesi başlı başına bir enstitüdür. Serin mahalle eski ve yeni arasında bir karışımdır, kültürler, şehircilik, ve rekreasyonel yeşil alanlar.

Kabablar, Sanat galerileri, ve çatı barları yeşil parkların yanında, Neukolln semti Avrupa'nın en havalı semtlerinden biri haline geliyor. Açık havada geçen harika bir günün ardından devasa Tempelhofer Feld, veya Britzer Garden pastoral Richardplatz köyüne veya Klunkeranich otoparkına dönüştürülmüş çatı barına devam edebilirsiniz..

Frankfurt'tan Berlin'e Trenle

Leipzig'den Berlin'e Trenle

Hannover'den Berlin'e Trenle

Hamburg'dan Berlin'e Trenle

 

Gardens in Neukolln, Berlin Germany

 

2. delikanlı, Prag

Yeşil parklar, nehir manzaralı bira bahçeleri, ve çağdaş Sanat müzesi sadece birkaçı gizli mücevherler Prag'ın en havalı Holesovice semtinde. Holesovice, Çek sanatçılara ve genç ailelere ev sahipliği yapıyor, Boş zamanlarını Letna Park'ta geçiren ve etraftaki birçok bistroda yemek yiyenler.

Prag'daki bir zamanlar sanayi bölgesi, bugün tasarımcılar ve tasarımcılar için yaratıcı bir alana dönüştü. yaratıcı beyinler. Böyle, Avrupa'nın en havalı mahallelerinden birinin ilginç kafelere ev sahipliği yapması şaşırtıcı değil., tasarım mağazaları, ve sanat merkezleri.

Nürnberg'den Prag'a Trenle

Münih'ten Prag'a Trenle

Berlin'den Prag'a Trenle

Viyana'dan Prag'a Trenle

 

Landscape of Holesovice, Prague

 

3. Avrupa'nın En Havalı Mahalleleri: Ostiense, Roma

Ostiense tipik İtalyan mahallesi değil, ama tam olarak onu koyan şey bu 10 Avrupa'nın en havalı mahalleleri. A eski fabrika bir sanat müzesine dönüştürüldü, çeşmeler yerine sokak sanatı, son moda kafeler, ve 1 Romantik şairler Keats ve Shelley'nin sonsuz uyku yerlerini buldukları Katolik olmayan mezarlık Ostiense başka hiçbir kukuleta benzemez.

İtalyan başkentindeki bir zamanlar gri olan nokta, yavaş yavaş canlı renklerin ve yaratıcılığın olduğu bir yere dönüştü.. Dahası, burada olağanüstü Caius Cestius Piramidini ziyaret edebilir ve fresklerine hayran olabilirsiniz., İtalyan yemeği için Eataly'ye giderken. Yerel gibi yaşamak istiyorsanız, popüler Ostiense'de konaklama, Roma'nın kalabalık turistik bölgelerinden çok daha ucuzdur.

Milano'dan Roma'ya Trenle

Floransa'dan Roma'ya Trenle

Trenle Venedik'ten Roma'ya

Napoli'den Roma'ya Trenle

 

4. Güney Pigalle Mahallesi Paris

Gezinme aşağı SoPi, Rue des Martyrs'e, ev bitti 200 kafe, çikolatacıları, ve çubuklar, Güney Pigalle, Paris'teki yer. Güney Pigalle'nin bir yemek cenneti olmasının yanı sıra, harika müzeleri ve sanatı keşfedebileceğiniz havalı mahalle. Romantik Yaşam Müzesi en özel müzelerden biridir.. Musee de La Vie Romantique'de Fransız tarihinin romantik dönemi hakkındaki bilginizi genişletebilirsiniz..

Güzel yaşama bir mola için, Pigalle'nin renkli basketbol sahasına gidebilirsiniz.. Pigalle'nin basketbol sahası yenilendi, canlı renklerde tasarlanmış, gelmiş geçmiş en iyi basketbol oyunu için. Paris bir harika tatil istikameti ve en çok biri Avrupa'da harika basketbol sahaları ile harika tatil yerleri.

Amsterdam'dan Paris'e Trenle

Londra'dan Paris'e Trenle

Rotterdam'dan Paris'e Trenle

Brüksel'den Paris'e Trenle

 

atmosphere in South Pigalle Neighborhood In Paris

 

5. Avrupa'nın En Havalı Mahalleleri: Çay, Moskova

Renkli ve hareketli Arbat mahallesi, kalabalık Moskova şehir merkezinde taze bir nefes alır.. Arbat'ı cazibe dolu bulacaksınız, renkli binalarla, kafe, ve sokak sanatı. Arbat boyunca dolaşırken, kozmopolit şehrin ruhunu keşfedeceksiniz. Ünlü Eski Arbat caddesi, Moskova'daki tarihi Arbat Mahallesi'nde bir ticaret merkezi olarak önemini korumuştur., 15. yüzyıldan itibaren.

Gün, Arbat mahallesi şık butiklerle dolu, hediyelik eşya dükkanları, el sanatları, ve daha birçok hazine. ek olarak, bu bölge çok turistik iken, rahat bulacaksın, ve manzaralı. Arbat'ın tadını çıkarmak için, Moskova gezinizde birkaç gün belirleyin, en azından. Bu yoldan, Moskova'nın en iyilerini ve bunlardan birinin güzelliğini keşfedebilirsiniz. Rusya'da ziyaret edilecek en şaşırtıcı yerler.

 

 

6. 7inci bölge Budapeşte

genç ve eğlenceli, Budapeşte'deki 7. Bölge, gezginler için bir harikalar diyarı. Harika barlar ile, Budapeşte'deki en iyi kaçış odaları, bir akşam pazarı, ve kültürel etkinlikler, bu mahalle her zaman uğultu, iyi bir şekilde. Bu havalı mahalle aynı zamanda Budapeşte'deki Yahudi mahallesidir., böylece büyük sinagogu da ziyaret edebilirsiniz, başlı başına bir dönüm noktası.

Dahası, eski sokaklar Macar kültürünün canlanması için verimli bir zemin haline geldi. Restoran ve mağazaların yanı sıra, ana cazibe 7th bölge harabe barlarıdır. En iyi arkadaşının kutlaması düğün, ya da eski ve ilginç bir barda doğum günü partisi sadece Budapeşte'nin en havalı mahallesine özel bir deneyimdir..

Viyana'dan Budapeşte'ye Trenle

Prag'dan Budapeşte'ye Trenle

Münih'ten Budapeşte'ye Trenle

Graz'dan Budapeşte'ye Trenle

 

Bar in the 7th District of Budapest

 

7. Avrupa'nın En Havalı Mahalleleri: Langstrasse Zürih

En uzun cadde olarak tercüme edildi, Zürih'teki Langstrasse mahallesi, dakik ülke hakkında bildiğiniz her şeyi bozuyor. Langstrasse, Zürih'in kötü çocuğu, belki, maceraperest, parlak neon ışıkları ile ve her zaman partiye hazır. Langtrasse'de birharika yemek mekanları, Barlar, ve bir gece içkisi için kulüpler, sadece seçimini yap.

Dahası, en havalı mahalle biridir Avrupa'nın en dost canlısı LGBT destinasyonları. Burada, LGBT dostu Les Garcons bar/pizza mekanında gönlünüze göre hareket edebilirsiniz., Örneğin. sonuçlandırmak, Bu muhteşem mahalle nadiren uyur ve birçok etnik restoranında size hitap eder., partiler, ve tabii ki parti sonrası.

Interlaken'den Zürih'e Trenle

Luzern'den Zürih'e Trenle

Bern'den Zürih'e Trenle

Cenevre'den Zürih'e Trenle

surreal picture in a Coolest Neighborhood in Langstrasse Zurich

 

8. Amsterdam Kuzey

Geniş yeşil alanlarla, güzel mimari, ve sevimli küçük köy, Amsterdam-Noord her şeye sahip. Serin mahalle, IJ Nehri'nin tam karşısında, bu yüzden Noords inanılmaz sağlar piknik yerleri ve canlı müzik konserleri yerleri. Tüm bu güzelliklere ek olarak, Amsterdam-Noord, Avrupa'nın en yüksek salınımına ev sahipliği yapıyor, adrenalin sevenler için.

ancak, daha fazlasını planlıyorsanız aktif tatil o zaman nehir mükemmel açık hava etkinlikleri. Bisikletçilik, koşma, ve hatta tekne gezintisi, IJ Nehri mükemmel. Sonuç olarak, Amsterdam-Noord, güzel Amsterdam şehrinin içindeki Hollandalı küçük bir dünyadır.. Seçenekler sonsuzdur, ve atmosfer harika, Şaşırtıcı olmayan gezginler, Avrupa'nın en havalı mahallelerinden birine geri gelmeye devam ediyor.

Brüksel'den Amsterdam'a Trenle

Londra'dan Amsterdam'a Trenle

Berlin'den Amsterdam'a Trenle

Paris'ten Amsterdam'a Trenle

 

Tulips By the canal in Amsterdam-Noord

 

9. Avrupa'nın En Havalı Mahalleleri: Shoreditch Londra

Çoğu gezgin bilir Shoreditch fantastik Brick Lane pazarı sayesinde. ancak, Shoreditch, büyük bağımsız butiklerde türünün tek örneği parçalar için alışverişe gitmek için en iyi yerdir.. Bu, grafiti boyanmış mahallenin benzersiz taraflarının sadece bir örneği.. Shoreditch mükemmel görüntü olmayabilir, ama kesinlikle kendine ait bir ruhu var.

Kesinlikle çünkü Shoreditch tipik klasik İngiliz mahallesi değil, yerel sanatçılar için bir ev haline geldi. ek olarak, bu kentsel mahalle, pazarda veya pop-up'larda sokak yemeklerini denemek için en iyi yerdir, çatı katındaki sinemada bir film izleyin ve köşedeki gizli duvar sanatını arayın. sonuçlandırmak, Shoreditch'in özel karakteri, onu Londra'nın en havalı mahallesi yapıyor.

Amsterdam'dan Londra'ya Trenle

Paris'ten Londra'ya Trenle

Berlin'den Londra'ya Trenle

Brüksel'den Londra'ya Trenle

 

Coolest graffiti in Neighborhoods In Europe: Shoreditch London

 

10. Bulboynuz, İskoçya

Atlantik Okyanusu manzaralı güzel İskoç kıyı şeridinde, Findhorn büyülü. Morayshire'da bulunurken, bazıları buna uzlaşma diyor, şehir açısından bir mahalleden ziyade. Findhorn harika bir tatil yeridir, özellikle bir deniz tatil beldesi. İşte, su sporları eğlencesi veya sahilde dinlenmek için harika fırsatlar bulacaksınız.

Dahası, Findhorn'un harika bir eko-köyü var, ve eğlence amaçlı seyahatler günümüzde çok moda. Bu yeşil taraf, rahat alana modaya uygun bir hava katar, harika manzara ve atmosfer ile birlikte.

 

Findhorn seaside, Scotland

 

11. Avrupa'nın En Havalı Mahalleleri: Vesterbro, Kopenhag

Vesterbro'da kalan herkes, bu havalı mahallenin içinde birkaç küçük çok farklı mahalle olduğunu söyleyecektir.. biri genç, baştan çıkarıcı, ve bir zamanlar Kopenhag'ın kırmızı ışıklar bölgesi ve diğeri bu konuda bir Fransız şıklığına sahip. Vesterbro kontrast dolu, Kopenhag'ı ilk kez ziyaret eden herkes, beğenisine göre harika bir şey bulacak..

Diğer bir deyişle, Vesterbro, Avrupa'nın en havalı mahallelerinden biridir çünkü herkese sunacak harika bir şeyi vardır.. Yeşil alanlardan kaliteli restoranlara, şık butikler, ve yerlilerle yemek yiyebileceğiniz Absalon topluluk evi, Vesterbro'nun topluluğu çok misafirperver ve kolay. bu nedenle, Vestrbro'nun zirvede olması şaşırtıcı değil 10 her yıl Avrupa'nın en havalı mahalleleri.

 

Coolest Neighborhoods In Northern Europe: Vesterbro, Copenhagen

 

12. Porta Venedik, Milano

Milano'nun en moda semti, Porta Venezia, Milano Moda Haftası'na ev sahipliği yapıyor ve zirveyi bir patlama ile kapatıyor 12 Avrupa'nın en havalı mahalleleri. Sanat, italyan gıda, Milano'nun en iyi alışveriş noktalarından köşeyi dönünce, henüz rahat Porta Venezia küçük İtalya, kalabalık turistik merkezden uzak.

Port Venezia, villalara dönüştürülmüş sanat galerilerine sahiptir., kafe, ve bahçeler, çarpıcı Giardini Publici gibi. Porta Venezia'nın harika ambiyansı yerlileri kendine çekiyor, gurbetçiler, ve takılmak için seyahat edenler, karışmak, ve Milan Gay geçit töreni sırasında parti, ve o zamana kadar her gün. Böyle, eğer planlıyorsanız hafta sonu kaçamağı Milano'da, bir hafta uzun yapsan iyi olur, en azından.

Floransa'dan Milano'ya Trenle

Floransa'dan Venedik'e Trenle

Milano'dan Floransa'ya Trenle

Venedik'ten Milano'ya Trenle

 

Porta Venezia, Milan

 

biz Bir Tren Kaydet bir gezi planlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. 12 Avrupa'nın en havalı mahalleleri.

 

 

“Avrupa'nın En Havalı 12 Mahallesi” adlı blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftr%2Fcoolest-neighborhoods-europe%2F - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)