זמן קריאה: 7 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 04/11/2022)

אחד המסלולים הפופולריים ביותר הנסיעות באירופה הוא מ- ללונדון לאמסטרדם, מסע מהיר עם מעל 4 מיליון נוסעים שיעשו את הדרך בכל שנה. האפשרות העיקרית לתחבורה היא ברכבת דרך יורוסטאר, המעקה במהירות גבוהה חיבור שתי הבירות האירופיות. המסלול הזה, שנפתח 2018, עדיין בחירה טובה עבור אלו המעוניינים לחסוך כסף ליהנות מהנוחות כי הנסיעה ברכבת מספק.

להלן, תוכל למצוא את כל הפרטים הדרושים לך כדי לעזור לך לנהל את המסע שלך בלונדון לאמסטרדם.

יורוסטאר רכבת טיימס מלונדון לאמסטרדם

היורוסטאר פועלת לעתים קרובות, עם עד 16 יציאות ליום, תלוי בחגים סופי שבוע. הרכבת הראשונה מלונדון לאמסטרדם בכל יום יוצאת מלונדון. פנקראס בבית 07:16 ולוקח סך של 3 שעות ו 55 דקות, המגיעים אל המרכזית של אמסטרדם ב 12:11 (התחנה המרכזית של אמסטרדם הוא השם ההולנדי לתחנה המרכזית של אמסטרדם). לעתים קרובות זהו אחד הכרטיסים הזולים הזמינים, כך שאם אתה לא בחלת להשכים אתה יכול לחסוך קצת כסף ויוצא בהפסקה של שחר.

פעמי כביש הם כמעט אף פעם ביממה, מה שמשאיר לך שפע של אפשרויות עבור זמני יציאה. הרכבת האחרונה של הלילה יציאה ב- 17:16 ומגיע 22:11, וזה בדיוק מספיק זמן ליהנות מחטיף בשעת לילה מאוחר בעיר הבירה ההולנדית. בדקו באתר שלנו שבו אתה יכול למצוא את כפתור בצד ימין של המסך או פשוט ללחוץ SaveATrain.com, עבור לוח הזמנים המלא של לונדון לאמסטרדם.

מחירי רכבת בלונדון לבריסל

מחירי הרכבות מלונדון לפריס

מחירי הרכבת ז'נבה ללונדון

מחירי הרכבות מלונדון לאמסטרדם

 

amsterdam canal on a sunny day

 

הזמנת הכרטיסים שלך על יורוסטאר

כל כרטיסי הרכבת ביורוסטאר כוללים לפחות שני חלקים מ- מטען ותיק יד. אם אתם נוסעים עם די הרבה מטען, אתה יכול גם לבחור בכרטיס זה מאפשר לך להביא עוד פריטים. בעוד חברות תעופת תקציב עלולה לגבות פחות עבור ההזמנות הראשוניות שלהם, אגרות שקית וחיובי בחירה מושבות במהירות מסתכמים, מה שאומר שאתה בסופו של דבר משלם יותר עבור הרבה פחות.

מחירי הכרטיסים למסע זה ביורוסטאר בלונדון לאמסטרדם נוטים לתנוד הרבה, לכן אנו ממליצים לקנות כרטיסים בהקדם אתה מסוגל. באופן כללי, כרטיסים אלה ללכת על שלושה חודשי מכירה מראש, למרות בהזדמנות אתה יכול למצוא אותם עד שישה חודשים לפני מועד תאריך הנסיעות. אנו ממליצים להשתמש שלנו לחסוך רכבת בעולם כרטיסי רכבת באתר כדי למצוא להזמין כרטיסים לרכבת שלך, שמחפש אוטומטית את כל המלאי הזמין כדי להשיג לך את המחיר האפשרי, מובטח.

מחירים של אמסטרדם ללונדון

מחירי רכבת ברוטרדם ללונדון

מחירי רכבת לפריז ללונדון

מחירי רכבת מבריסל ללונדון

 

תמחור וסוגי כרטיסים בלונדון לאמסטרדם ברכבת יורוסטאר

רכבת יורוסטאר מפעילה בקתות שלוש ממדרגה תלויה בתקציב שלך. לאלו פשוט מחפשים להגיע ממקום אחד למקום אחר, שני כרטיסי בכיתה הם האופציה הטובה ביותר שלך. אלה על נסיעות עסקיות עשויים במקום להעדיף את כרטיס פרמייר פרמייר הרגיל או עסק, שניהם מאפשרים לך לשבת מאמנים ממדרגה הראשונה לספק ארוחה במהלך המסע שלך.

כפי שהזכרנו קודם, תמחור משתנה בהתאם התאריכים המבוקשים, אז תרצה להזמין את כרטיס הרכבת שלך ברגע שהזמינות נפתחת. אם אתם מזמינים מספיק זמן מראש, אתה תחפש לשלם על 92 דולרים הלוך ושוב, או על 46 בדולר חד סטרי. מחכה עד הרגע האחרון יכול לנהוג מחירים בשמים, עם עלויות כמעט הכפלה מאוחר אתה קונה את הכרטיס שלך.

זכור כי החל מחודש מאי, הרכבת הישירה מהתחנה המרכזית באמסטרדם ללונדון סנט. פנקראס יחל הפעלה, אשר יחסוך לכם כמה שעות של מסע בזמן על מסע ההחזר. כמו כן החל שירותים ישירים אל רוטרדם. שירותים אלה גם יהיו זולים יותר מאשר תמחור נוכחי.

סוג Fare מלון הגבלות
מחלקה שניה
 • 2 חתיכות של תיק יד מטען ואחד כלול
 • בחירת סיאט זמינה לאחר הזמנה
 • מזון זמין לרכישה
לא ניתן להחזיר. לפני רכבת עזיבתו, אתה יכול להחליף את הכרטיס שלך. דמי שינוי 40 הבדל אירו הנסיעה חל. אם הכרטיס החדש הוא פחות יקר מאשר הכרטיס המקורי, ההבדל במחיר לא יוחזר.
פרמייר סטנדרט
 • 2 חתיכות של תיק יד מטען ואחד כלול
 • מושבים משודרגים מקום לרגליים יותר וחווית פרמיה
 • ארוחה ושתייה קלה תוגש המושב שלך
לא ניתן להחזיר. לפני רכבת עזיבתו, אתה יכול להחליף את הכרטיס שלך. דמי שינוי 50 הבדל אירו הנסיעה חל. אם הכרטיס החדש הוא פחות יקר מאשר הכרטיס המקורי, ההבדל במחיר לא יוחזר.
Premier Business
 • 3 חתיכות של תיק יד מטען ואחד כלול
 • מושבים משודרגים מקום לרגליים יותר וחווית פרמיה
 • שף מעוצב ארוחות ושמפניה תוגשנה המושב שלך
 • גישה לטרקלין בלעדית לפני היציאה
 • שירותי הזמנת מוניות זמינים
 • ביטול ללא וחילופי בלתי מוגבל עד 60 ימים לאחר העזיבה על כל המסלולים בין בריטניה, צרפת ובלגיה.
 • ביטול ללא וחילופי ללא הגבלה עד היציאה על המסלול הישיר בין בריטניה והולנד, בתוספת חילופי חינם על הדרך העקיפה (ותאליס / Eurostar באמצעות בבריסל) עד היציאה.

שווה זה וציין כי יורוסטאר אינו זמין לאלו המחזיקים כרטיס נסיעה ברכבת, כך שאם אתה רוצה לעשות את המסע הזה יש מפתה ובמחיר סביר, לקנות כרטיס רכבת מראש. ניתן למצוא רכבות כרטיסים באינטרנט באתרים שונים, אם כי אתרים אלה מציגים מחירים מנופחים של כרטיסי רכבת ביוסטוסטאר לעומת שמור אתר רכבת.

לאחר בבירה, אתה יכול להתחבר ואילך באמצעות מספר הרכבות באמסטרדם השונות. שירותי רכבת מהיר גם מוצעים במספר מוקדים ברחבי היבשת.

מחירי ברמן לאמסטרדם

מחירי האנובר לאמסטרדם

מחירי רכבת בילפלד לאמסטרדם

מחירי רכבת של המבורג לאמסטרדם

 

על סיפון רכבת היורוסטאר מלונדון לאמסטרדם

לאחר משולב, משך הנסיעה הכולל מלונדון לאמסטרדם ברכבת הוא בערך 3 שעות ו 52 דקות. בשילוב עם ההגעה מראש היציאה שלך, זמן הנסיעה הכולל יעמוד סביב 4.5 שעה (ות.

הרכבת עצמה כוללת מקומות ישיבה סטנדרטיות כמו גם שולחנות המאפשרים לך לעבוד ולאכול בקלות. אלה נוטים להזמין את המוקדמות, למרות, לכן הקפידו לבחור מראש אם זה מה שאתה רוצה. לא משנה איפה אתה יושב, אתה מובטח שיהיה מקום לרגליים וגם תקעים טובים לחייב מכשירים שלך.

כפי שהוזכר לעיל, יש בחינם WiFi משולב, כך שתוכל לשמור על קשר עם כל הדוא"ל שלך ואת הצרכים מדיה חברתית. בהתאם הכרטיס שלך, גם אתם יכולים לגשת מאמן האוכל, היכן ניתן למצוא אוכל, משקאות וחטיפים. אם אתה יושב בתא ממדרגה ראשונה, האוכל יובא ישירות המושב שלך.

עם הגעה, אין צורך לעבור את ביקורת הדרכונים, אף לאחר Brexit והסרת בבריטניה מהאיחוד האירופי שירותים אלה עשויים להשתנות. הקפידו לבדוק את החוקים המקומיים לפני שאתם יוצאים למסע שלך.

מחירי הרכבות מלונדון לאנטוורפן

מחירים של רכבת מלונדון לליל

מחירי רכבת שטרסבורג ללונדון

מחירי הרכבות מלונדון לרוטרדם

 

london to amsterdam by the eurostar train e320

 

למה מסעות ברכבת באירופה?

כמובן, השאלה האמיתית היא למה בדיוק אירופה נחווית הטובה באמצעות נסיעה ברכבת – אחרי הכל, יבשת היטב מחוברת זה מתאים להליכה בקלות על ידי מטוס, אוטו, או אוטובוס. למרות זאת, ישנם כמה דברים רומנטיים כמו הנוף הפראי מחוץ לחלון שלך על נסיעה ברכבת, ו לנוסעים לראשונה שאין כמעט כלום יותר נוח מאשר מקפץ על לוח רכבת רגע לפני שהוא עוזב. זאת בניגוד עמוק אל נמלי התעופה של אירופה, איפה הצ'ק-אין מתקדמת היא העולה על שעתיים ואתה לבזבז זמן וכסף נוספים בתחבורה כדי להגיע למיקום שדה התעופה.

אם כבר מדברים על זמן הנסיעה, אירופה ידועה ברכבות במהירויות הגבוהות שלה, אשר עולה בהרבה כבישים המתפתלים. רכבות ברחבי היבשת ממהרות ולעתים קרובות ישירות, מה שאומר פחות היוממות זמן ועוד זמן לחקור.

תחנות רכבת גם יש את היתרון של להיות וממוקם היטב כפי שהם לעתים קרובות נבנים בתוך מרכז העיר. הם בדרך כלל לספק שעות יציאה מרובות בכל יום על אלף מסלולים, מה שאומר שאתה תמיד תהיה אופציה לנסיעה.

סוף כל סוף, כרטיסי רכבת יותר כוללניים, מה שמאפשר לך להביא את מטען ובחרת במושבים שלכם מבלי לשלם עמלות נוספות כבדות.

כל זה כדי לומר כי, יש בעוד אירופה אפשרויות רבות עבור מטיילים, שום דבר לא יכה את המסע ברכבת הישנה והטובה.

מחירי הרכבות מפרנקפורט ללונדון

מחירי רכבת ממינכן ללונדון

מחירי Moutiers ללונדון

מחירים של מרסיי ללונדון

 

הזמן כרטיסים עם שמירת רכבת ללונדון שלך לאמסטרדם ברכבת

חיפוש באתר שלנו כדי להזמין כרטיסים לכל היעדים הטובים ביותר של אירופה, לְרַבּוֹת בלגיה, אִיטַלִיָה, שוויץ, וה בְּרִיטַנִיָה (כולל הרכבת מלונדון לאמסטרדם עם יורוסטאר). מנוע החיפוש שלנו נועד תחסוך כסף על כל הכרטיסים ולא כולל דמי הזמנה. אנחנו עושים את זה קל לך לקנות על ידי קבלת מספר דרכים לשלם, כולל כרטיסי אשראי, Giropay, אִידֵאָלִי, ועוד רבים.

לכן, מה הסיבה שלך עבור נסיעות, אם אתה נוסע לבד או עם אחרים, הקדש מספר דקות לחיפוש כרטיסי רכבת בשמירת רכבת, אשר מציעה את המחירים הנמוכים ביותר, מובטח.

 

מחפש ספר? לקחת 3 דקות ולמצוא כרטיס ללונדון כדי נסיעה ברכבת מאמסטרדם על www.saveatrain.com . מלא את התאריך והשעה שבהם אתה רוצה לנסוע, ואנו נספק לכם את המחיר הטוב ביותר עבור המסע שלך.

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו באתר שלך? לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-amsterdam-direct-train%2F%3Flang%3Dhe – (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה)

 • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml ואתה יכול לשנות את / es / אל דה או / זה ושפות נוספות.