زمان خواندن: 7 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 16/12/2022)

ماندن در شکل در هنگام مسافرت بدون شک یک چالش است. غذاهای وسوسه انگیز همیشه ارائه می شوند. این همراه با وقفه در تمرین معمول شما که اغلب منجر به سقوط واگن تناسب اندام می شود. بنابراین چگونه یک شخص در هنگام مسافرت مناسب است? آنقدرها که فکر می کنید سخت نیست. فقط چند قانون ساده را رعایت کنید, مقداری نیروی اراده کنید, و شما می توانید با همان سلامتی عالی که تعطیلات خود را شروع کرده اید به خانه بازگردید.

 

تا جایی که می توانید قدم بگذارید تا متناسب باشید

با اينكه با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ممکن است ساده ترین برنامه به نظر برسد, به جای آن سعی کنید راه بروید. مسافت کوتاه برای کسانی که به طرز وحشتناکی مناسب نیستند عالی هستند, هرچند بیشتر, تناسب اندام شما هنگام مسافرت بیشتر می شود. یک قدم زدن سریع می تواند هنگام ماندن در فرم در هنگام مسافرت برای کسانی که از قبل کاملاً مناسب هستند ، تفاوت ایجاد کند. پیش از این چند اتوبوس یا تاکسی خود را در نظر بگیرید تا بقیه را پیاده کنید. قطارها هستند, البته, همچنین یک راه عالی برای گردآوری نه تنها از کشور به کشور دیگر, اما شهر به شهر و حتی در داخل شهرها. از قطار خود بپرید a چند توقف زود, و از سایتها و صداهای مقصد تعطیلات خود استفاده کنید تا توانایی خود را در شکل در هنگام مسافرت به حداکثر برسانید.

بلیط میلان به رم

بلیط های فلورانس به رم

بلیط پیزا به رم

بلیط های ناپل به رم

 

staying in shape while traveling a bike

 

موارد مناسب را بسته بندی کنید

اگر قصد دارید در حین مسافرت به شکل خود بمانید ، آماده شوید تا به کار خود ادامه دهید, یا پیاده روی, یا حتی دوچرخه سواری لازم است که از تجهیزات مناسب اطمینان داشته باشید. این را در هنگام بسته بندی به خاطر داشته باشید. اگر مجبورید بین یک جفت کفش هوشمند یا یک جفت کفش ورزشی انتخاب کنید, بسته کفش ورزشی. چیزی بدتر از رسیدن به مقصدی زیبا نخواهد بود, درک اینکه شما واقعاً می خواهید فرار کنید, و قادر نبودن زیرا دنده مناسب را در خانه رها کردید. بیدار شدن از خواب زود و رفتن به یوگا یکی از بهترین راه های گشت و گذار است. قبل از اینکه هر کس دیگری از رختخواب خارج شود, جهان ساکت و زیباست. شما نمی توانید این کار را با شلوار جین و چکمه انجام دهید.

بلیط های زوریخ به برن

بلیط های ژنو به برن

بلیط Interlaken To Bern

بلیط های زوریخ به هامبورگ

 

کنار بگذارید 15 دقیقه برای ماندن در شکل در هنگام مسافرت

ماندن در شکل هنگام مسافرت همه چیز در مورد ورزش است. اگر زیاد غذا می خورید ، نمی توانید انتظار داشته باشید که هنگام حرکت ، توده عضلانی و تناسب اندام خود را حفظ کنید, نوشیدنی های زیادی بنوشید, و تمرین نکنید. شما فقط نیاز دارید 15 هر روز صبح برای انجام یک تمرین کوچک دقیقه فعالیت کنید. اگر در یک منطقه طبیعی مانند ساحل قرار دارید, بیرون بروید قبل از اینکه خیلی شلوغ شود, و یوگا یا تمرین قدرت را روی ماسه انجام دهید. کاردیو را می توان با یک اجرا به دست آورد, پیاده روی, یا شنای سریع. YouTube دارای فیلم های بسیار عالی با ایده های کوتاه است, تمرینات مبتنی بر تعطیلات برای حفظ و بهبود تناسب اندام هنگام مسافرت. سعی کنید در غروب زیاده روی نکنید, زیرا این امر بر تمرینهای صبحگاهی شما و در نهایت اینکه در هنگام مسافرت چه شکلی در شکل شما باقی می ماند تأثیر می گذارد.

بلیط بروکسل به بروژ

بلیط های آنتورپ به بروژ

بلیط بروکسل به وین

بلیط های گنت به بروژ

 

 

در حالی که با غذا خوردن سالم سفر می کنید ، در شکل خود بمانید

خوشمزه - لذیذ, کروسانت های قصابی و سایر موارد دیگر ممکن است از پشت پیشخوان های شیشه ای شما را بشناسند, اما همیشه یک ایده خوب برای حفظ مقدار متوسط ​​اراده است. درمان کنید, به هر معنی, اما به بالای صفحه نروید. برای صبحانه مقداری میوه بخورید, و یک سالاد ناهار برای کمک به شما در ماندن در فرم در هنگام مسافرت. به این ترتیب کالری خود را به اندازه کافی کم نگه داشته اید که بتوانید کمی در یک شام افراط کنید.

بلیط های آمستردام به لندن

بلیط پاریس به لندن

بلیط های برلین به لندن

بلیط بروکسل به لندن

 

eat well to stay in shape while traveling

 

در هنگام مسافرت در شکل بمانید با پله گرفتن

اگر در هتل با طبقه های زیادی اقامت دارید, شما فرصت کاملی دارید! به جای گرفتن آسانسور, از پله استفاده کن! این تغییر ساده عادت باعث می شود همه روزه تعداد زیادی قلبی در شما ایجاد شود, و شما را برای یک سفر بسیار سالم تر و مناسب تر تنظیم می کند. اگر پله یا فقط یک پرواز ندارید, مقداری را در منطقه نزدیک خود پیدا کنید و چند بار آنها را بالا و پایین کنید تا به فرم مناسب هنگام مسافرت کمک کنند.

بلیط های دوسلدورف به مونیخ

بلیط های دردن به مونیخ

بلیط پاریس به مونیخ

بلیط بن به مونیخ

 

use the stairs to stay in shape while traveling

 

دوچرخه سواری کنید تا در هنگام مسافرت در شکل خود بمانید

به همان روشی که ما به شما پیشنهاد کردیم که به جای گرفتن اتوبوس پیاده روی کنید, سعی کنید به جای جلب حمل و نقل ، یک دوچرخه استخدام کنید. بسیاری از کشورها خواهند داشت دوچرخه برای اجاره موجود است. قطار را به مقصد نزدیک خود ببرید, سپس بقیه راه را با دوچرخه سوار کنید. وقتی می خواهید برگردید, به سادگی چرخه بازگشت به ایستگاه قطار و آنجا که آن را پیدا کردید ، دوچرخه خود را ترک کنید, عالی برای ماندن در شکل در هنگام مسافرت!

بلیط فرانکفورت به برلین

بلیط کپنهاگ به برلین

بلیط هانوفر به برلین

بلیط هامبورگ به برلین

 

فعالیتهای محلی را بررسی کنید و در هنگام مسافرت در شکل خود بمانید

بسیاری از کشورها پیگیری های محلی را دارند که در شهرها برنامه ریزی شده اند. یوگا یا کالریشن در پارک ها یا پیاده روی های سازمان یافته اغلب در دسترس هستند. در این فعالیتها بپیوندید تا در حین مسافرت در فرم بمانید. CrossFit پدیده دیگری در سراسر جهان است که تناسب اندام را بهبود می بخشد, بنابراین برای پیوستن به یک کلاس مدتی از برنامه خود خارج شوید, چه در داخل و چه در خارج. راهنمای محلی یا دربان شما باید بتواند شما را در جهت صحیح این موارد راهنمایی کند.

بلیط های آمستردام به پاریس

بلیط های لندن به پاریس

بلیط های روتردام به پاریس

بلیط بروکسل به پاریس

 

nature hiking

 

از ایستگاه های قطار و فرودگاه به عنوان مسیرهای پیاده روی استفاده کنید

به همان اندازه سرگرمی که مسافرت با قطار است, در حالی که واقعاً در حال حرکت هستید ، فرصت زیادی برای ورزش وجود ندارد. در مورد هواپیماها هم همینطور است. در حالی که منتظر پرواز یا قطار خود هستید, از این امکان استفاده کنید که برخی از هدفون ها را به برق وصل کنید و به سرعت در اطراف ترمینال قدم بزنید تا در هنگام سفر به شکل خود بمانید.. ابتدا مطمئن باشید که چمدان شما ایمن است, با این حال! همیشه وسایل خود را با شخصی که به او اعتماد دارید ، بگذارید. همانطور که می روید, برخی از لنج ها را در قدم زدن قرار دهید. شما ممکن است خنده دار به نظر برسید, اما بدن شما بعداً از شما تشکر خواهد کرد. ماندن در شکل هنگام مسافرت شامل استفاده از هر فرصتی است که خود را نشان دهد. بلیط قطار خود را همین حالا بصورت آنلاین رزرو کنید, و به خودتان فرصت اضافی بدهید تا بتوانید از سازنده خود در شکل استفاده کنید!

بلیط میلان به ونیز

بلیط های پادوا به ونیز

بلیط بولونیا به ونیز

بلیط های رم به ونیز

 

Use Train Stations And Airports As Walking Tracks

 

باندهای بدنسازی خود را بسته بندی کنید تا در هنگام مسافرت در شکل خود بمانید

باندهای ورزش سبک وزن هستند, حمل آسان و یک راه عالی برای کنار آمدن در هنگام مسافرت. می توانید آنها را در اتاق خود تنظیم کنید, و در راحت ترین فضا یک مدار مینی بدنسازی ایجاد کنید. هر روز وقت خود را برای انجام یک دور یا پنج مدار خود انجام دهید, و شما از خوردن همه شیرینی های خوشمزه احساس بدی نمی کنید.

بلیط های سالزبورگ به وین

بلیط های مونیخ به وین

بلیط های Graz به وین

بلیط پراگ به وین

 

equipment to staying in shape while traveling

 

الکل خود را محدود کنید

داشتن آن کوکتل کنار استخر, یا آبجو یخی در میخانه همیشه خوب است. زیاده روی کردن آن منجر به افت تناسب اندام شما خواهد شد. نه فقط به دلیل قند بلکه عدم انگیزه روز بعد. در صورت تمایل نوشیدنی عجیب و غریب را میل کنید, اما سعی کنید آنها را حداقل نگه دارید. به یاد داشته باشید که کوکتل های شیرین شیرین از نظر کالری بسیار بالایی هستند, همانطور که آبجو و حتی شراب سفید. کار کردن با آنها برای کمک به ماندن در فرم در هنگام مسافرت تمرینات برنامه ریزی شده شما را سخت تر می کند.

بلیط های نورنبرگ به پراگ

بلیط های مونیخ به پراگ

بلیط های برلین به پراگ

بلیط وین به پراگ

 

Limit Your Alcohol while traveling

 

مسافرت در بیشتر موارد بسیار سرگرم کننده است. می تواند, با این حال, برای هر رژیم تناسب اندام بسیار مخدوش باشید. ماندن در شکل در هنگام مسافرت شامل چسبیدن به یک برنامه غذایی سالم و ورزش هر زمان ممکن است. نوشیدن مشروبات الکلی را فراموش نکنید. انتخاب کنید ذخیره یک قطار, ما دوست داریم به شما کمک کنیم تا از سفر خود لذت ببرید!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “10 نکاتی که در هنگام مسافرت در شکل باقی می مانند” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و ما اعتبار بدهد با لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Ftips-staying-shape-traveling٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات فرود مسیر قطار ما را هدایت.
  • در لینک زیر, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- این لینک برای انگلیسی مسیرهای صفحات فرود, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, و می توانید es را در fr یا nl و سایر زبان های مورد نظر خود جایگزین کنید.