Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 21/10/2022)

Pēc mēnešiem plānojot atvaļinājumu Eiropā, sliktākais, kas var notikt, ir kavēšanās un, sliktākajā gadījumā, ceļojumu atcelšanas. Vilcienu streiki, pārpildītas lidostas, un tūrisma nozarē dažkārt notiek atcelti vilcieni un lidojumi. Šeit, šajā rakstā, ieteiksim, kā rīkoties vilcienu streika gadījumā Eiropā un Apvienotajā Karalistē.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

Vilcienu streiki Eiropā & Apvienotā Karaliste:

Tik tālu, 2022 paliks atmiņā kā gads, kad tūrisma industrija uzplauka Covid-19 relaksācijas dēļ, bet tad vienmēr bija daži streiki sakarā ar pārslodzi šajā nozarē. Jūlijā 2022, tika paziņots, ka dzelzceļa darbinieki un darbinieki streiko pirmo reizi 25 gadiem. sekojoši, tas ietekmēja Eurostar, starppilsētu vilcieni, metro, autobusu satiksme, un satiksme visā Lielbritānijā.

Tomēr, Anglija šajā haosā nav viena. Dzelzceļa darbinieki Nīderlandē, un Itālija protestēja augustā un septembrī 2022. Tādējādi, reģionālie vilcieni no Amsterdamas uz Roterdamu, Milāna, un citi reģionālie vilcieni pārtrauca satiksmi starp 1 dienu līdz 3 dienas.

 

Kāpēc Eiropā notiek vilcienu streiki?

Vilcienu streiku iemesli Eiropā ir dažādi. Tomēr, galvenie vilcienu streiku iemesli ir zemās algas, vardarbība pret dzelzceļa personālu, inflācija, un dzīves dārdzības pieaugums. Piemēram, Vardarbības pret personālu dēļ Itālijā notika vilcienu streiki, tāpēc dzelzceļa darbinieki pieprasīja papildu drošības aizsardzību. No otras puses, inflācija bija galvenais iemesls vilcienu streikiem visā Apvienotajā Karalistē un Skotija.

 

Esiet atjaunināts

Atvaļinājumā par visu ir viegli aizmirst, un ziņu pārbaude nav neviena brīvdienu plānos. Tomēr, turot ausis vaļā, tērzēšana ar vietējiem iedzīvotājiem, vai pat ar citiem tūristiem var būt ļoti noderīgi un informatīvi. Papildus. Pārbaudot vietējās ziņas tiešsaistē savā ceļojuma galamērķī, varat izvairīties no raizēm, un negaidītas izmaiņas jūsu maršrutā.

Piemēram, valsts dzelzceļš savā tīmekļa vietnē ir ievietojis paziņojumus par ražošanas darbībām. Konkrētie streika datumi bija norādīti ar vadlīnijām pasažieriem. Tātad, ziņu pārbaudei var būt liela nozīme, kad plānojot Eiropas ceļojumu.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

 

Vilciena biļešu rezervēšana: Izlasiet Mazo druku

Rezervācijas vilciena biļeti nekad nav bijis vieglāk. Turklāt, šodien tu rezervējiet vilciena biļeti tiešsaistē un tas nav jādrukā, Iekāpjot vilcienā, pietiek ar e-talona uzrādīšanu mobilajā telefonā. Tomēr, vairums cilvēku pirms rezervācijas pabeigšanas neuztraucas izlasīt dzelzceļa politiku vai sīkos burtus. Šādā veidā, pasažieri viegli nokavē īpašos norādījumus par izmaiņām grafikā, kavēšanās, un ekstremālās situācijās – vilcienu streiki.

Papildus, ja domājat, ka jautāsiet dzelzceļa stacijā, tad jūs varētu būt pārsteigts. Dažreiz stacijas darbinieki protestā pievienojas dzelzceļa darbiniekiem, tādējādi, streiku dēļ tiek slēgtas arī biļešu kases. tāpēc, vienmēr ir jāizlasa sīkie burti, rezervējot biļetes un paziņojumos par brīdinājuma datumu tiešsaistē.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

Train strikes in Europe and UK

 

Lejupielādējiet ceļojumu lietotnes

Notiek lejupielāde noderīgas lietotnes pirms ceļojuma ir kļuvusi par vienu no svarīgākajām lietām, kas jādara, lai būtu fantastisks ceļojums. Lietotne Saglabāt vilcienu mobilajā ierīcē ceļošana ar vilcienu ir visdrošākā un ērtākā. Lietojumprogramma palīdz jums iegūt labākās biļetes par vislabākajām cenām un būt informētam par savu ceļojumu.

Pats labākais lietotnēs ir tas, ka jūs saņemsiet tūlītējus atjauninājumus par braucienu ar vilcienu jebkurā vietā. Piemēram, ja ir kavējumi vai izmaiņas vilciena atiešanas laikā, saņemat paziņojumu, kas ir īpaši noderīgi vilcienu streika gadījumā Eiropā.

 

BUJ: Ko darīt vilciena streika gadījumā?

Ko darīt, ja mans sākotnējais vilciens tiek atcelts?

Alternatīvus vilcienu kustības grafikus skatiet dzelzceļa uzņēmuma vietnē vai sazinieties ar dzelzceļa aģentu, no kura iegādājāties biļeti. Visbiežāk vilcienu satiksme tiek samazināta, lai jūs varētu braukt ar agrāku vai vēlāku vilcienu. Šādā veidā, jūs joprojām ceļojat ar vilcienu, kas ir ātri un ērtāk, salīdzinot ar autobusu vai automašīnas nomu.

Ko darīt, ja ieradies dzelzceļa stacijā un uzzini par vilciena atcelšanu?

Ja ierodaties dzelzceļa stacijā un saprotat, ka vilciens ir atcelts, vispirms pārbaudiet, kad ir nākamais vilciens. Ja piedāvātais vilcienu kustības saraksts ir nepietiekams, un jūs varētu ierasties galamērķī ar nokavēšanos, jūs varat apsvērt iespēju braukt ar taksometru. Jūs varat saņemt atmaksu par vilciena biļeti, sazinoties ar dzelzceļa stacijas biroju vai tiešsaistē, ja rezervējāt vilciena biļeti tiešsaistē.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

What To Do In Case Of A Train Strike?

 

Vai es varu saņemt atmaksu par vilciena biļeti vilciena streika gadījumā??

Vilciena streika gadījumā, Jūs varat saņemt atmaksu par vilciena biļeti pēc sākotnējā vilciena atiešanas laika. Citiem vārdiem sakot, jūs nevarat pieprasīt atmaksu pirms sākotnējā ceļojuma laika. Tomēr, Rezervējot vilciena biļeti dzelzceļa uzņēmuma tīmekļa vietnē, jums ir jāpārbauda atmaksas politika vilcienu streika gadījumā, kavēšanās, un atcelšanas.

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

Lai sagatavotos atvaļinājumam, ir nepieciešams vairāk nekā izvēlēties datumu un rezervēt lidojumus, naktsmītnes, un dzelzceļa biļeti. Lielisks ceļojums sākas ar labāko vilciena biļešu atrašanu. Mēs plkst Saglabāt vilcienu ar prieku palīdzēs jums sagatavoties braucienam ar vilcienu, atrodiet labākās vilciena biļetes par labākajām cenām, un palīdzēs jums vilciena braucienā.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņu “Ko darīt, ja Eiropā notiek vilciena streika”? Varat vai nu uzņemt mūsu fotoattēlus un rakstīt tekstu, vai arī sniegt mums atzinību, izmantojot saiti uz šo emuāra ziņu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/what-to-do-train-strike-europe/ – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)