Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 21/10/2022)

Aylarca Avrupa'da tatilinizi planladıktan sonra, olabilecek en kötü şey gecikmeler ve, en kötü senaryoda, seyahat iptalleri. Tren grevleri, aşırı kalabalık havaalanları, ve iptal edilen trenler ve uçuşlar bazen turizm endüstrisinde meydana gelir. İşte bu yazıda, Avrupa ve Birleşik Krallık'ta bir tren grevi durumunda ne yapılması gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunacağız.

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

 

Avrupa'da Tren Grevleri & Birleşik Krallık:

Şu ana kadar, 2022 Covid-19'un gevşemesi nedeniyle seyahat endüstrisinin canlandığı yıl olarak hatırlanacak, ama sonra bu sektördeki aşırı yüklenme nedeniyle her zaman bazı grevler oldu. Temmuzda 2022, demiryolu işçileri ve personelinin ilk kez greve gittiği açıklandı. 25 yıllar. sonuç olarak, bu etkiledi Eurostar, şehirlerarası trenler, metro, otobüs servisi, ve İngiltere genelinde trafik.

ancak, İngiltere bu kaosta yalnız değil. Hollanda'da demiryolu işçileri, ve İtalya Ağustos ve Eylül'de protesto etti 2022. Böylece, Amsterdam'dan Rotterdam'a bölgesel trenler, Milano, ve diğer bölgesel trenler arasında seferlerini durdurdu. 1 gün 3 günler.

 

Avrupa'da Neden Tren Grevleri Var??

Avrupa'da tren grevlerinin nedenleri değişiyor. ancak, tren grevlerinin ana nedenleri düşük ücretlerdir, demiryolu personeline yönelik şiddet, şişirme, ve artan yaşam maliyeti. Örneğin, İtalya'da personele yönelik şiddet nedeniyle tren grevleri meydana geldi., bu yüzden demiryolu işçileri ek güvenlik koruması talep etti. Diğer yandan, Birleşik Krallık'taki tren grevlerinin ana nedeni enflasyondu ve İskoçya.

 

Güncel Kal

Tatilde her şeyi unutmak kolaydır, ve haberleri kontrol etmek kimsenin tatil planlarında yok. ancak, kulaklarını açık tutmak, yerlilerle sohbet etmek, hatta diğer turistlerle bile çok yararlı ve bilgilendirici olabilir. ek olarak. seyahat ettiğiniz yerdeki yerel haberleri çevrimiçi olarak kontrol etmek sizi endişelendirebilir, ve seyahat programınızdaki beklenmedik değişiklikler.

Örneğin, ulusal demiryolu, web sitesinde endüstriyel eylemlerle ilgili duyurular yayınladı. Belirli grev tarihleri, yolcular için yönergelerle listelendi. Böyle, haberleri kontrol etmek ne zaman büyük bir rol oynayabilir Avrupa gezisi planlamak.

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

 

Tren Bileti Rezervasyonu: Küçük Baskıyı Okuyun

Tren bileti Rezervasyon kolay olmamıştı. Üstelik, Bugün seni tren biletini internetten ayırtın ve yazdırmanıza gerek yok, e-bileti trene bindikten sonra cep telefonunuza ibraz etmeniz yeterlidir.. ancak, çoğu insan, rezervasyonu tamamlamadan önce demiryolu politikasını veya küçük yazıları okuma zahmetine girmez.. Bu yoldan, yolcular program değişiklikleriyle ilgili özel talimatları kolayca kaçırır, gecikmeler, ve aşırı durumlarda – tren grevleri.

ek olarak, tren istasyonunda sormaya güveniyorsan, o zaman şaşırabilirsin. Bazen istasyon çalışanları protesto için demiryolu işçilerine katılıyor, böylece, gişeler de grevler için kapanıyor. bu nedenle, Bilet rezervasyonu yaparken ve çevrimiçi grev tarihi duyurularında her zaman küçük yazıları okumalısınız..

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Train strikes in Europe and UK

 

Seyahat Uygulamalarını İndirin

indiriliyor seyahate çıkmadan önce faydalı uygulamalar harika bir gezi için yapılması gereken şeylerden biri haline geldi. Bir Tren uygulamasını kaydet cep telefonunuzda trenle seyahat etmeyi en güvenli ve en konforlu hale getirir. Uygulama, en iyi biletleri en iyi fiyatlarla almanıza ve yolculuğunuzda güncel kalmanıza yardımcı olur.

Uygulamalarla ilgili en iyi şey, nerede olursanız olun tren yolculuğunuz hakkında anında güncellemeler almanızdır.. Örneğin, trenin hareket saatinde gecikme veya değişiklik olması durumunda, bir bildirim alırsınız, özellikle Avrupa'daki tren grevleri durumunda faydalıdır.

 

SSS: Tren Grevi Halinde Yapılması Gerekenler?

Orijinal trenimin iptal edilmesi durumunda ne yapmalıyım??

Alternatif tren tarifeleri için demiryolu şirketinin web sitesine bakın veya bileti satın aldığınız Demiryolu acentesiyle iletişime geçin.. Çoğu zaman tren servisi azalır, böylece daha erken veya daha geç bir trene binebilirsiniz. Bu yoldan, hala trenle seyahat ediyorsun, otobüse binmek veya araba kiralamakla karşılaştırıldığında en hızlı ve en konforlu olanı.

Tren istasyonuna varırsanız ve trenin iptal edildiğini öğrenirseniz ne yapmalısınız??

Tren istasyonuna vardığınızda trenin iptal edildiğini fark ederseniz, ilk önce bir sonraki trenin ne zaman olduğunu kontrol et. Önerilen tren tarifesi yetersizse, ve gideceğin yere geç gelebilirsin, taksiye binmeyi düşünebilirsin. Tren biletini çevrimiçi olarak rezerve ettiyseniz, tren istasyonu ofisiyle veya çevrimiçi olarak iletişime geçerek tren biletiniz için geri ödeme alabilirsiniz..

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

What To Do In Case Of A Train Strike?

 

Tren grevi durumunda tren biletimin iadesini alabilir miyim??

Bir tren grevi durumunda, Orijinal treninizin hareket saatinden sonra tren biletiniz için geri ödeme alabilirsiniz.. Diğer bir deyişle, orijinal seyahat sürenizden önce para iadesi talep edemezsiniz. ancak, tren grevi durumunda geri ödeme politikaları için demiryolu şirketinin web sitesinde tren bileti rezervasyonu yaparken kontrol etmelisiniz., gecikmeler, ve iptaller.

Interlaken Zürih trenleri

Lucerne Zürih trenleri

Zürih Trains için Bern

Cenevre Zürih trenleri

 

Bir tatile hazırlanmak, tarihi seçmek ve uçuş rezervasyonu yapmaktan fazlasını gerektirir., konaklama, ve bir tren bileti. Harika bir yolculuk, en iyi tren biletlerini bulmakla başlar. biz Bir Tren Kaydet bir tren yolculuğuna hazırlanmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır, en iyi tren biletlerini en iyi fiyatlarla bulun, ve tren yolculuğu boyunca size rehberlik eder.

 

 

“Avrupa'da Tren Çarpması Halinde Yapılması Gerekenler” adlı blog yazımızı sitenize eklemek ister misiniz?? Fotoğraflarımızı ve metnimizi çekebilir veya bu blog gönderisine bir bağlantı ile bize kredi verebilirsiniz.. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/what-to-do-train-strike-europe/ - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)