Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 21/10/2022)

Pärast kuudepikkuse puhkuse planeerimist Euroopas, halvim, mis juhtuda võib, on hilinemised ja, halvimal juhul, reisi tühistamised. Rongi streigid, ülerahvastatud lennujaamad, turismitööstuses tuleb mõnikord ette rongide ja lendude tühistamist. Siin selles artiklis, anname nõu, mida teha rongistreiki korral Euroopas ja Ühendkuningriigis.

 

Rongistreik Euroopas & Ühendkuningriik:

Nii kaugel, 2022 jääb meelde kui aasta, mil reisitööstus puhkes Covid-19 lõõgastumise tõttu õitsele, kuid alati tekkisid streigid selle valdkonna ülekoormuse tõttu. Juulis 2022, aastal teatati, et raudteelased ja töötajad streigivad esimest korda 25 aastat. järelikult, see mõjutas Eurostar, linnadevahelised rongid, metroo, bussiteenus, ja liiklus üle Suurbritannia.

Kuid, Inglismaa ei ole selles kaoses üksi. Raudteetöölised Hollandis, augustis ja septembris protestis Itaalia 2022. seega, piirkondlikud rongid Amsterdamist Rotterdami, Milano, ja teised piirkondlikud rongid peatasid oma liini vahel 1 päev kuni 3 päeva.

 

Miks on Euroopas rongistreike??

Rongistreikide põhjused Euroopas on erinevad. Kuid, rongistreikide peamised põhjused on madalad palgad, vägivald raudteetöötajate vastu, inflatsiooni, ja elukalliduse tõus. Näiteks, Itaalias toimusid personalivastase vägivalla tõttu rongistreigid, seetõttu taotlesid raudteelased täiendavat turvakaitset. Teiselt poolt, inflatsioon oli rongistreike peamiseks põhjuseks kogu Ühendkuningriigis ja Šotimaa.

 

Olge kursis

Puhkuse ajal on lihtne kõik unustada, ja uudiste vaatamine pole kellegi puhkuseplaanides. Kuid, kõrvad lahti hoides, kohalikega vesteldes, või isegi koos teiste turistidega võib olla väga kasulik ja informatiivne. Lisaks. oma reisisihtkohas veebis kohalike uudiste vaatamine võib teid muredest säästa, ja ootamatuid muudatusi teie teekonnas.

Näiteks, siseriiklik raudtee on avaldanud oma veebisaidile teateid töövaidluste kohta. Konkreetsed streigikuupäevad olid loetletud reisijatele mõeldud juhistega. Niisiis, uudiste kontrollimine võib mängida suurt rolli Euroopa reisi planeerimine.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

 

Rongipiletite broneerimine: Lugege Väikest trükist

Broneeringu rongipilet pole kunagi olnud lihtsam. Lisaks, täna sina broneerige rongipilet Internetis ja ei pea seda printima, piisab e-pileti esitamisest mobiiltelefonis rongile minnes. Kuid, enamik inimesi ei vaevu raudteepoliitikat ega väikeses kirjas enne broneeringu vormistamist läbi lugema. Nii, reisijad jätavad kergesti ilma erijuhistest sõiduplaani muudatuste kohta, viivitused, ja äärmuslikes olukordades – rongistreigid.

Lisaks, kui arvate, et küsite raudteejaamas, siis võid üllatuda. Mõnikord ühinevad jaama töötajad protestiks raudteelastega, seega, piletikassad suletakse ka streigi ajaks. seega, piletite broneerimisel ja streigikuupäevade teadaannetes peaksite alati lugema väikeses kirjas kirja.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Train strikes in Europe and UK

 

Laadige alla reisirakendused

Allalaadimine kasulikke rakendusi enne reisimist on muutunud üheks oluliseks asjaks, mida teha fantastilise reisi jaoks. Rakendus Salvesta rong muudab rongiga reisimise kõige turvalisemaks ja mugavamaks. Rakendus aitab teil hankida parimad piletid parimate hindadega ja olla oma reisiga kursis.

Rakenduste parim asi on see, et saate oma rongireisi kohta kohe värskendusi kõikjal, kus viibite. Näiteks, kui rongi väljumisaeg hilineb või muutub, saate teatise, mis on eriti kasulik rongistreikide korral Euroopas.

 

KKK: Mida teha rongistreiki korral?

Mida teha, kui mu esialgne rong tühistatakse??

Vaadake alternatiivseid rongigraafikuid raudtee-ettevõtte veebisaidilt või võtke ühendust raudteeagendiga, kellelt pileti ostsite. Enamasti vähendatakse rongiliiklust, nii et võite sõita kas varasema või hilisema rongiga. Nii, sõidad ikka rongiga, mis on kiire ja mugavam võrreldes bussisõidu või auto rentimisega.

Mida teha, kui jõuate rongijaama ja saate teada rongi tühistamisest?

Kui jõuate raudteejaama ja saate aru, et rong on tühistatud, kõigepealt kontrollige, millal järgmine rong on. Kui kavandatud rongide sõiduplaan on ebapiisav, ja võite sihtkohta jõuda hilja, võid kaaluda takso võtmist. Rongipileti raha saate tagasi saada, kui võtate ühendust raudteejaama kontoriga või veebis, kui broneerisite rongipileti Internetis.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

 

What To Do In Case Of A Train Strike?

 

Kas ma saan rongistreigi korral oma rongipileti raha tagasi??

Rongistreigi korral, saate oma rongipileti raha tagasi pärast algse rongi väljumisaega. Teisisõnu, te ei saa taotleda tagasimakset enne oma esialgset reisiaega. Kuid, rongipileti broneerimisel peaksite kontrollima raudtee-ettevõtte veebisaidilt nende tagasimaksepoliitikat rongi streigi korral, viivitused, ja tühistamised.

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

Puhkuseks valmistumine nõuab enamat kui kuupäeva valimine ja lendude broneerimine, majutus, ja rongipilet. Suurepärane reis algab parimate rongipiletite leidmisega. Meie kl Salvesta rong aitab teil hea meelega rongireisiks valmistuda, leida parimad rongipiletid parimate hindadega, ja juhendab teid rongireisil.

 

 

Kas soovite manustada oma saidile meie ajaveebipostituse "Mida teha rongistreiki korral Euroopas"? Võite teha meie fotosid ja teksti või anda meile tunnustust selle ajaveebi postituse lingiga. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/what-to-do-train-strike-europe/ – (Kerige natuke näha Manustuskood)