Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 21/04/2023)

Podróżni, którzy głowa do Europy w lutym mogą cieszyć się najciekawsze zakątki kontynentu tłum wolne, włącznie z ciekawostek jak Schody Hiszpańskie i Ogrody Tivoli.

Luty to coś z odpowietrznika: sweet spot pomiędzy ruchliwego sezonu wakacyjnego i wyłączniki sprężynowe.

Jeśli twoim celem jest, aby uzyskać opaleniznę, wtedy Europa w lutym nie będzie go wyciąć. Jeśli Twoim celem jest przeżycie ich najbardziej historyczny Miejsca na ziemi, następnie Czas na książce, że podróż pociągiem!

Podczas, gdy letnie miesiące oznaczać mniej obszernych ubrań, Trudno dyskutować z zerowymi tłumów i tańsze ceny na wszystko! Te niesamowite przeżycia są niemożliwe do przepuścić (lub odtworzyć w godzinach szczytu podróży). Oto nasz powód do podróży do Europy w lutym.

 

Europa w lutym: Rzym, Włochy

Rzym słynie hordy nieznośnych tłumów. Z wyjątkiem oczywiście w lutym. Luty to niski sezon w Rzymie, i można spodziewać się, że wiele z Najpopularniejsze strony dla siebie. Nawet lepiej, wiele z najlepszych miejsc są bezpłatne w ciągu lutego. Na pierwszą niedzielę lutego, Placówki państwowe i muzea wolny dla wszystkich. Obejmuje archeologicznych Podobnie jak Koloseum, Forum, Palatyn, Łaźnie Karakalli, i Ostia Antica; i muzeów, takich jak Galeria Borghese i Palazzo Barberini.

Co dzieje się w Rzymie w lutym

W lutym dużo się dzieje w Europie, zwłaszcza w Rzymie, poza tym, że jest poza sezonem. Oto lista tego, co dzieje się w Rzymie w lutym.

  • luty 9, 2019 – Rugby Sześciu Narodów Włochy v Walia na Stadio Olimpico, Rzym 17:45
  • luty 11, 2019 – Jest to święto narodowe INSIDE Watykan, jak to jest rocznica założenia Watykanu. ten Muzea Watykańskie są zamknięte tego dnia.
  • luty 14, 2019 – St. Walentynki
  • luty 24, 2019 – Rugby Sześciu Narodów Włochy przeciwko Irlandii i Stadio Olimpico, Rzym 16:00
  • Marca 1, 2019 – Karnawał, ok technicznie jest w Marca W tym roku, ale każdy kocha Carnival, więc spodziewaj się, że dzieciaki będą się przebierać, a konfetti będą rzucane jeszcze przed marcem 1

W lutym 6, Zachód Podstawki mają nowy powód, aby zarezerwować wycieczkę do Wiecznego Miasta: Norwegian Air uruchamia swój pierwszy w historii bezpośredni trasy z Oakland do Rzymu, lotów z tak niskich jak $200 każdy sposób. To powinno pozostawić miejsce na dodatkowe wydatki, jeśli chodzi na wyleganie, więc rozważać wielki, sztuka wypełnione apartament w Hotel Rosji, charakterystyczna nieruchomość z prywatnymi ogrodami tarasowymi i zabójczą lokalizacją tuż za rogiem od Schodów Hiszpańskich.

Milan Pociągi Rzymie

Florencja pociągom Rzymie

Pisa pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie

 

Rzym,Włochy, Europa w lutym

 

Europa w lutym: Portugalia

Mamy jedno słowo dla ciebie, gdy myślisz o Europie w lutym. karnawał.

Portugalia słynie z zapierających dech w piersiach i malowniczych regionów winiarskich miast plaża, ale nie ma dużo, że można porównać do Carnaval! Cztery-dzień uroczystości dostaje trwają tydzień po Walentynki i zawiera parady, Konkursy, i występy wszystkich rodzajach.

Festiwal Karnawał na Maderze jest jednym z najbardziej uczęszczanych festiwali regionu. Funchal miasto budzi się w piątek rano przy dźwiękach orkiestr dętych i paradach karnawałowych doprowadzeniu ich dobry humor na cały obszar śródmieścia. To trwa do wieczora z pokazów i koncertów w Praça do Município przez pięć kolejnych dni. Dyskusja o imprezie!

Sobotnia noc jest naszą ulubioną choć. Wspaniałe pływaki! Po podążaniu za ich tradycyjnymi trasa przez miasto, koncentrują się na Praça do Município. To jest, gdy istnieje wiele śpiew i taniec w magicznej atmosferze muzyki i zabawy.

W dniu samego Carnival (tłusty wtorek przed Popielcem), Funchal staje się ucieleśnieniem zabawy! Jest to czas dla popularne parada. W tym okresie, ulice Funchal ozdobione są wzorami światła i zalane tle muzyka nawiązując do okresu Carnival.

 

 

Europa w lutym: Toskania, Włochy

Toskania jest zawsze dobry pomysł, W tym miesiącu, Palisander Castiglion del Bosco - własności uznanego z 17-wiecznej zagrody, które zostały przywrócone jako luksus wille - wszystko dzieje się za największe wydarzenie w regionie. Ulubione winiarze Montalcino spotykają roczny Witamy Brunello Festiwal (luty 15ten do 19ten, 2019,).

Cztery-dni wine-fest - czy mówimy wydarzenie - Jest to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć wielu z dwustu plus producentów Montalcino stojących policzek jowl odświętnie. Jeśli uważasz, że chcesz powołanie włosy w dni wcześniej naprawdę powinien rozważyć rezerwację teraz, i to samo dotyczy hotele.

Światowe dziedzictwo UNESCO

Nowo rozbudowany i odnowiony hotel butikowy, Monteverdi, leży w obrębie obszaru wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Val d'Orcia, Toskania. gdzie zielenisty winnice koc wzgórza. Po podążaniu za ich tradycyjnymi, Oenophiles przyciąga do tego bukoliczny część Włoch. Świętują tworzenia swojego najnowszego Brunello i Brunello Riserva roczniki. Tłumy gromadzą się w na szczycie wzgórza miasto Montalcino dla Benvenuto Brunello festiwal. Ale w tym roku, Monteverdi będzie gospodarzem własnego uroczystość, zapewniając bardziej intymny wgląd w dobrego wina region ten znany jest na kurator przejazdy stworzenia danego wina.

Ponieważ festiwal rozwija się od lutego 15ten do 19ten, 2019, musisz wyruszyć w podróż z przewodnikiem, ze zbiorów i vinting do degustacji i sparowaniu, biorąc w dziedzictwa i krajobrazu, która określa to zwłaszcza wino.

Rimini pociągom Florence

Rzym pociągom Florence

Werona Pociągi do Florencji

Wenecja pociągom Florence

 

 

Chcesz wiedzieć, najlepszym sposobem, aby dostać się do jednego z tych miejsc w Europie w lutym? Zapisz pociąg oczywiście! Nad głową do naszej witryny, aby znaleźć najlepsze ceny, w sekundy!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-february-travel-tips%2F%0A%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)