Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 01/08/2021)

To marzenie - pojechać na wakacje i dostać za to pieniądze. Nie tylko to, Ale mieć loty, nocleg, i jedzenie zapłacił za Ciebie.

Niemożliwy, dobrze? Nie ma mowy, żeby ktokolwiek na świecie zapłacił nikomu takiemu jak ty, aby doświadczyć odrzutowych wyczynów supergwiazdy z listy A..

Z wyjątkiem ... Jest!

Że ma rację, jest to możliwe, na wędrówkę świat na cudzym bilon - ale będą musieli korzystać z internetu z ostrością deszcz Man wyciągnąć go wyłączyć.

Najlepsi blogerzy podróży mają swoje podróże zapłacił za nich dzięki mieszaninie talent, szczęście, i umiejętności - oto jak można zrobić to samo.

Naucz się pisać

Czy jesteś Vlogger podróży, blogerka, lub Twitter, nic nie przebije skuteczną kolej frazy. Dlatego ważne jest, aby osoby mające wpływ na podróżowanie nauczyły się najbardziej nieuchwytnych umiejętności, pisanie.

Podjąć regularną ukłucie w pisanie dobrych kopii biorąc godzinę dziennie bazgrać swoje myśli. Prowadzić pamiętnik, napisać prywatnego bloga, pisać na Twitterze prolifically - z tych umiejętności w tylnej kieszeni, będziesz mógł wyrazić siebie i skuteczniej doskonalić tonem, który mógłby zyskać swój ulubiony następuje w internecie.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

żółte notatki papieru

 

Dostać impuls na swoich zwolenników

Kto idziesz zaufać więcej o social media - Instagram Użytkownik, którego zwolennikiem jest ich tylko mama i bot z Rosji, czy ktoś z więcej zwolenników niż Kim Kardashian?

Odpowiedź jest oczywiste, i to, dlaczego warto spędzić inwestowanie środków pieniężnych w zwolenników jak ty rozpocząć podróż aby stać się wpływającą.

Zakup obserwuje ze stron takich jak Greedier Social Media Jest to idealny sposób, aby generować bazową integralności, które następnie można opierać się w przyszłości.

Brema pociągów Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Skontaktować właściwych ludzi

Branża turystyczna blogowanie jest konkurencyjna, więcej osób nadając mu tam co roku. Gdy masz solidną bazową zwolenników i treści, jedynym sposobem, aby dostać się zauważyłem, w celu nawiązania kontaktu z dostawcami usług turystycznych, które mogłyby sponsorować do pojechać na wakacje.

Aby transakcja opłaca, musisz jasno, że sponsoring będzie dostarczenie tych ludzi z cennego ekspozycji i klucz do ich demograficzna. Jest to quid pro quo układ, ale taki, który pozwoli Ci zobaczyć świat.

Nantes pociągów Bordeaux

Paryż Pociągi Bordeaux

Lyon Pociągi Bordeaux

Marsylia pociągów Bordeaux

 

Sprzęt dla Influencer

 

Zrozumieć odbiorców

Twoi nowo odkryci sponsorzy nie utrzymają się długo, jeśli uznają, że nie możesz nawiązać kontaktu z odbiorcami – i dlatego musisz dokładnie wiedzieć, kim jest Twoja grupa demograficzna.

Oznacza to, że znalezienie się średnią grupę wiekową słuchaczy, ich sympatie, i antypatie, jakie strony są regularnie odwiedzać, i to, co robią, gdy są z dala od sieci. Dzięki tej informacji do Państwa dyspozycji, będziesz w stanie tworzyć treści, które twoi zwolennicy Love - i utrzymać sponsorów na stronie.

To są nasze wskazówki! Można myśleć o innych sposobów, aby stać się high-flying podróży wpływającą? Potem daj nam znać w komentarzach poniżej!

Z lotniska w Lyonie do Genewy

Zurych pociągom genewskich

Paryż Pociągi Genewa

Lucerna pociągom genewskich

 

ty dobrze zanim stanie się wpływającą, musisz podróżować pociągiem do egzotycznego miejsca, i zacznij robić niesamowite zdjęcia w dobrej atmosferze, to czytasz? Posługiwać się Zapisz Pociąg dostać najtańsze bilety kolejowe, więc nie będzie kosztować dużo, aby stać się zadanie swojego życia!

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “5 Najlepsze lokalne napoje Try w Europie” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/how-to-become-a-high-flying-travel-influencer/?lang=pl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)