Order A Train Ticket TANI

autor: Niamh Waters

Pse Train Travel në Gjermani është Amazing

Koha e leximit: 3 minuta Gjermania ka male madhështore, fshat që merr frymë, dhe qytete kozmopolite të cilat e bëjnë udhëtimin me tren atje një përvojë joshëse. Ka shumë vende të pabesueshëm për të parë, duke përfshirë Berlinin, Mynihu, Hamburgu, Këln, dhe Frankfurt, dhe shume te tjere. Këto pikat e nxehta dhe qytetet më të vogla janë të gjitha të ndërlidhura me një sistem të mirë-organizuar trenit hi-shpejtësi. Kjo…

Interrailing Këshilla Për Udhëtim Around Evropë me një buxhet

Koha e leximit: 3 minuta Interrailing këshilla dhe udhëtonte me një buxhet është e mundur në qoftë se ju planifikoni udhëtimin tuaj me kujdes. Kostoja e biletave të trenit, akomodimi, ushqim, dhe argëtuese mund të ndryshojnë midis vendeve në Evropë, por ka shumë mënyra për të shijuar një udhëtim me kosto të ulët. Për fat të mirë, me disa përgatitje, udhëtimit hekurudhor…

How To Save Money mbi tarifat e trenit

Koha e leximit: 3 minuta Udhëtimi nga vendi në vend, ose qytet për qytet, është një eksperiencë me të vërtetë e mahnitshme dhe voyaging me tren është një nga metodat më të mira për të bërë këtë. fares trenit evropiane janë kryesisht të bazuara në distancë udhëtoi, megjithatë, shumë kompani hekurudhore evropiane tani janë zhvendosur…

Copyright © 2021 - Ruaj një tren, Amsterdami, Holandë