זמן קריאה: 8 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 02/07/2021)

אחת החופשות המשפחתיות המרתקות ביותר יוצאת לטיול מרגש לאחד מפארקי השעשועים הטובים באירופה. רק בצרפת, יהיה לך 3 פארקי שעשועים מדהימים, ובחרנו ידנית את 10 פארקי השעשועים הטובים ביותר באירופה לטיול המשפחתי הבא שלך. רכבות ההרים הטובות בעולם, יערות מכושפים, ארצות קסומות, פיות, ואטרקציות בזמן, מחכים לך, מצרפת לאוסטריה ובריטניה.

רכבות היא הדרך הכי ידידותית לסביבה כדי נסיעה. מאמר זה נכתב כדי לחנך על רכבת נסיעות נעשה על ידי שמירת A Train, כרטיסי הרכבת הזולים באירופה.

 

1. פארק אירופה בגרמניה חלודה

פארק השעשועים הגדול ביותר בגרמניה, בפארק השעשועים אירופה יש יותר מ 100 אטרקציות. פארק אירופה הוא פארק השעשועים השני הפופולרי ביותר באירופה, אחרי דיסנילנד בפריז. אם הילדים שלך אוהבים רכבת הרים, ואז יהיה להם פיצוץ על 13 רכבת הרים בפארק.

אם אתם מתכננים טיול לשטרסבורג, אז אתה צריך לתכנן לפחות 2 ימים לאירופה-פארק. זאת בשל מספר האטרקציות המרתקות שכבר הוזכרו, והמופעים הפנטסטיים הנוספים. הצעיר ביותר ייהנה מרכיבת שדונים קסומה, ואת המעגל Big-Bobby-Car לנהגי מירוצים שאפתנים, ואילו הילדים וההורים הגדולים יועפו על רכבת מגה האש הכחולה בנוף האיסלנדי.

יתר על כך, אם אתם אכן מתכננים ביקור ארוך, אז תוכל להתארח באחד המלונות שבאתר. בדרך זו תוכלו להפיק את המרב מביקורכם באירופה-פארק, ולחוות את כל אזורי הנושא: מהרפתקאות אפריקה ליער הקסום של גרים.

איך להגיע לאירופה-פארק?

אירופה-פארק בערך 3 שעות מפרנקפורט, ואתה יכול להגיע אליו עד נסיעות ברכבת ברחבי גרמניה לרינגסהיים. לאחר מכן, אתה יכול לשכור העברת רכב או אוטובוס.

קלן לפרנקפורט עם רכבת

מינכן לפרנקפורט עם רכבת

האנובר לפרנקפורט עם רכבת

המבורג לפרנקפורט עם רכבת

 

Europa-Park water slide

 

2. דיסנילנד פריז צרפת

זה כנראה פארק השעשועים המפורסם ביותר שלנו 10 פארקי השעשועים הטובים ביותר ברשימה של אירופה, דיסנילנד בפריז הוא מועדף בקרב מבקרים בכל הגילאים. הדמויות המקסימות מסיפורי דיסני האהובים עלינו בכל הזמנים, למשוך מיליוני מבקרים מדי שנה.

דיסנילנד נמצאת בעיר צ'סי, בצרפת. זהו ביתם של סטודיו וולט דיסני ופארק האטרקציות, שם תוכלו להיכנס לאגדה, וכל חלומות הילדות שלך מתגשמים. עולמו של וולט דיסני מתעורר לחיים, באטרקציות מדהימות, ומופעים כמו המבוך של אליס ותוכנית 4D של מיקי.

אתה יכול להרחיב את הקסם הזה לסוף שבוע שלם, ולהישאר במלונות דיסני, או מלונות שותפים שנמצאים רק הסעה בחינם מדיסנילנד.

איך להגיע לדיסנילנד?

דיסנילנד הוא פשוט 20 מרחק דקות מפריז. אתה יכול להגיע לכאן ישירות משדה התעופה בפריס, או תחנת הרכבת מארני-לה-ואלה צ'סי.

אמסטרדם לפריז עם רכבת

לונדון לפריס עם רכבת

רוטרדם לפריז עם רכבת

בריסל לפריס עם רכבת

 

Disneyland Paris castle

 

3. פארק השעשועים וינר פראטר באוסטריה

פראטר וינה הוא פארק השעשועים הטוב ביותר באוסטריה, ואחד מה 10 פארקי השעשועים הטובים ביותר באירופה. למשפחתכם יהיה זמן מדהים ברכבות ההרים הפרועות הרבות, ואטרקציות מציאות מדומה, כמו ד"ר. ארצ'יבלד.

בנוסף, יש עגלות, טירות רדופות, ולמרות הכל, גלגל הענק הענק באוסטריה. גלגל הענק הגדול הזה פתוח כל השנה והוא אחד מאלה אתרים בולטים בווינה.

איך להגיע לפארק השעשועים פראטר של וינה?

הפראטר פארק השעשועים ממוקם ברובע השני של וינה, ותוכלו להגיע אליו במונית או ברכבת התחתית ממרכז העיר.

זלצבורג לווינה עם רכבת

מינכן לווינה עם רכבת

גראץ לווינה עם רכבת

פראג לווינה עם רכבת

 

Viennese Prater Theme Park In Austria Big Wheel

 

4. גרדלנד איטליה

כפי שאולי ניחשתם, גארדלנד ממוקם ליד אגם גארדה באיטליה. כפארק שעשועים שנמצא ליד מים, בפארק השעשועים גארדלנד יש טיולי מים מהנים רבים, כמו סירת קולורדו, ומפלים בג'ונגל.

בנוסף, בגרדלנד יש כמובן גם אקווריום לחיי ים, שֶׁל 13 אזורי נושא, ו 100 מִין. אין ספק, הילדים שלך היו מוקסמים לחלוטין מתחת לים, ולעולם לא ירצה לעזוב.

לעומת זאת, אם כולכם אדרנלין, אז תשמח לרכבת ההרים המרגשת כחול טורנדו.

איך מגיעים לפארק השעשועים גרדלנד?

אתה יכול לקחת את רכבת טרניטליה מוונציה לתחנת פסקיארה דל גארדה, ואז הסעה לגרדלנד.

מילאנו לונציה עם רכבת

פירנצה לונציה עם רכבת

בולוניה לונציה עם רכבת

טרוויזו לונציה עם רכבת

 

Gardaland Italy kids mushroom

 

5. פארק אפטלינג הולנד

פארק השעשועים אפטלינג הוא אחד מ 10 פארקי השעשועים הטובים ביותר באירופה. האגדות שכולנו גדלנו מתעוררות לחיים באטרקציות וביער המכושף של אפטלינג, מהאנס כריסטיאן אנדרסן לאחים גרים.

הפאטה מורגנה תוביל אתכם למזרח הרחוק ולאדמות הסולטאנים, בעוד שתחתיות מים ותחתיות אדים ייקחו אתכם מעבר לחלומות הפרועים ביותר שלכם. עולם הפיות מחכה לך ל שייט בדרומוולוך החשוך והמסתורי.

שום מילים לא יספיקו כדי לתאר את הקסם של פארק השעשועים אפטלינג לכל המשפחה, אז אתה פשוט חייב לפנות זמן לפארק השעשועים הזה בחופשה שלך בהולנד.

איך להגיע לפארק השעשועים אפטלינג?

אתה יכול לקחת את הרכבת מאמסטרדם ל'ס-הרטוגנבוש, ואז אוטובוס ישירות לפארק השעשועים אפטלינג.

בריסל לאמסטרדם עם רכבת

לונדון לאמסטרדם עם רכבת

ברלין לאמסטרדם עם רכבת

פריז לאמסטרדם עם רכבת

 

 

6. פארק השעשועים לגולנד בווינדזור בריטניה

כשכל האטרקציות מיוצרות לגו לחלוטין, פארק השעשועים הזה הוא גן עדן נוסף לילדים. פארק השעשועים לגולנד בווינדזור נוצר לילדים סביב מערכת הצעצועים לגו.

לָכֵן, כל רכבת הרים אחת, סִירָה, ורכבת הנוסעים עשויה חתיכות לגו ענקיות. פארק השעשועים המדהים הזה באנגליה ממוקם בברקשייר ורק חצי שעה מלונדון.

איך להגיע לפארק השעשועים לגולנד בווינדזור?

עליכם לקחת את הרכבת מלונדון פדינגטון לווינדזור & אטון סנטרל עם חיבור, או רכבת ישירה מלונדון ווטרלו. לאחר מכן, ישנם אוטובוסים הסעות מכל תחנת רכבת ללגולנד.

אמסטרדם ללונדון עם רכבת

פריז ללונדון עם רכבת

ברלין ללונדון עם רכבת

בריסל ללונדון עם רכבת

 

Legoland Theme Park In Windsor UK

 

7. פארק השעשועים אסטריקס בצרפת

למקרה שאתה לא יודע, פארק אסטריקס מבוסס על סדרת חוברות הקומיקס המפורסמות של אלברט אודרזו ורנה גוסיני, אסטריקס. לָכֵן, קרוב ל 2 מיליון מבקרים נהנים מפלאי פארק השעשועים השני בגודלו בצרפת. הראשון הוא כמובן דיסנילנד הקסום.

בפארק השעשועים של אסטריקס תוכלו למצוא את הדיסקובליקס המפואר ולהתקדם מאוד, לפגוש את הדולפינים ו חיות אחרות בכפר גאולואה, וכמובן ליהנות משאר האטרקציות המרגשות.

איך להגיע לפארק אסטריקס?

פארק השעשועים אסטריקס הוא בלבד 30 דקות מפריז בקו B ברכבת ה- RER מפריס גאר דו נורד. ואז אתה יורד בשארל דה גול 1 נמל תעופה, ופונים לשאטל הפארק.

 

Asterix Theme Park In France rollercoaster

 

8. פארק פוטורוסקופ בצרפת

רוקדים עם רובוטים, מסע בזמן, ולנסוע אל 4 פינות האדמה גבוה מעל, פארק השעשועים פוטורוסקופ אינו מהעולם הזה. פארק השעשועים המדהים הזה ממוקם באזור נובל-אקוויטנה היפה בצרפת.

הפוטורוסקופ משלב בין אטרקציות חושיות למדע ויהווה חוויה מהנה וחינוכית רבה לכל המשפחה.

איך להגיע לפארק השעשועים Futuroscope?

תוכלו להגיע לפארק השעשועים יוצא הדופן של פוטורוסקופ על ידי יורוסטאר עד ליל או פריז, ולשנות ל- TGV.

פריז לרואן עם רכבת

פריז לליל עם רכבת

רואן לברסט עם רכבת

רואן ללה האבר עם רכבת

 

Futuroscope Theme Park In France Glass building

 

9. פארק השעשועים עולם ההרפתקאות של צ'סינגטון בבריטניה

עולם ההרפתקאות של צ'סינגטון בבריטניה הוא פארק בנושא ספארי. המשמעות היא שכל ביקור משפחתי בפארק השעשועים צ'סינגטון הופך להרפתקה משפחתית לעולמם המסתורי והכובש של חיות בר וברחבי אפריקה..

בנוסף להרפתקאות הפרועות, תוכלו ליהנות מאירוח במלונות בספארי וב- Azteca, ולהאריך את שהותך. לכן, אם אתם חובבים הרפתקאות פרועות, יהיה לך זמן מדהים ברחבי הפארק על ריינג'רים, סלע נמר, ורפסודות נהר.

עולם ההרפתקאות של צ'סינגטון מיועד למשפחה ההרפתקנית, ואתה חייב לזמן חייך.

כיצד להגיע לעולם הרפתקאות צ'סינגטון?

פארק שעשועים פראי צ'סינגטון הוא 35 דקות ממרכז לונדון ברכבת. לכן, אתה יכול לקחת את הרכבת הדרומית-מערבית מווטרלו לתחנת צ'סינגטון דרום.

 

Chessington World Of Adventures Theme Park In The UK

 

10. פארק השעשועים Fantasialand בגרמניה

בפנטזיה וכל הפנטזיות של הילדים מתגשמות 6 עולמות מפוארים. בכל עולם, תוכלו ליהנות מהרכיבות המרתקות ביותר, ומראות אור וצבע.

לכן, מה הופך את Fantasialand לאחד מפארקי השעשועים הטובים באירופה? טאון צ'יינה, מקסיקו, אפריקה, ברלין, העיר ווזה, ממלכת מסתורין, ורוקבורג, עם אטרקציה מדהימה בכל עולם. ממבה שחורה לטארון המפורסם, הנסיעות האלה יעיפו אותך.

איך להגיע לפנטזיה?

אתה יכול לקחת שאטל מתחנת הרכבת ברוהל. Fantasialand ממוקם בברהל, במרחק של 2 דקות בלבד מ קלן.

לסיכום הכיף הזה, המוחות המבריקים ביותר באירופה יצרו את פארקי השעשועים המדהימים ביותר בעולם. בין אם אתם מטיילים עם פעוטות או לוקחים את הילדים הגדולים להרפתקה, ה 10 בפארקי השעשועים הטובים ביותר ברשימה שלנו יש את האטרקציות הטובות ביותר לכל הגילאים.

ברלין לאאכן עם רכבת

פרנקפורט לקלן עם רכבת

דרזדן לקלן עם רכבת

אאכן לקלן עם רכבת

 

כאן ב- Save A Train, נשמח לעזור לך בתכנון הטיול שלך אל “10 פארקי השעשועים הטובים ביותר באירופה”.

 

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו "10 פארקי השעשועים הטובים ביותר באירופה" לאתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-theme-parks-europe%2F%3Flang%3Dhe Deen– (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/ja_routes_sitemap.xml, ותוכל לשנות את / ja לשפות / es או / de ועוד שפות.