Order A Train Ticket TANI

autor: trupi Udi

Qytetet më të mira në Evropë për Pazar By Train

Koha e leximit: 4 minuta përvoja të reja janë një motiv i shkëlqyer për të udhëtuar. Megjithatë, nganjëherë një pamje turistike-miqësore nuk mund të mbajë një qiri në një zbavitje pazar, sado mbresëlënëse. Njerëzit që e vizitojnë për pazar e di këtë, dhe për fat të mirë ka shumë qytete në Evropë ku ata mund të lëshohen…

Çfarë duhet të bëni në Evropë në shkurt & Këshilla Travel

Koha e leximit: 5 minuta Udhëtarët të cilët drejtojnë në Evropë në shkurt mund të gëzojnë disa nga pamjet më të mira të kontinentit turmës-free, përfshirë tërheqjet kryesore si Hapat spanjolle dhe Xhennete Tivoli. Shkurti është diçka e një ajër i pastër: një vend i ëmbël në mes të sezonit të zënë të festave dhe Breakers pranverë. nëse…

Cilat janë trenat më të shpejtë në Evropë dhe në botë

Koha e leximit: 4 minuta A keni kërkuar ndonjëherë për të vizituar Evropën nga diçka cilësisë së mirë, si një tren? Si e bën atë të tingëllojë për të udhëtuar deri në 300 kilometra në orë? Evropa ka një rrjet të madh të trenave me shpejtësi të lartë që do të ju shpejt në destinacionin tuaj. Me shpejtësi të lartë të shërbimeve tren vetëm…

Train Këshilla Dhe Hacks For Evropë

Koha e leximit: 3 minuta Këshilla Trajnimi për udhëtojnë nëpër Evropë janë thelbësore për udhëtarët. Së pari, ka shumë arsye të ndryshme për të udhëtonte për në Evropë. Ju mund të dëshironi të shikoni ura të bukura, stacionet hekurudhore, dhe pamje po aq të lë pa frymë. Apo ndoshta ju jeni të udhëtojnë për të parë kulturën e mrekullueshme të Italisë. Aktiv…

BE-së Për të Investuar Miliarda Euro Në Evropian Udhëtuar Me Trena

Koha e leximit: 3 minuta BE ka propozuar të investojë mbi 100 miliardë euro në trena për të rritur udhëtimet evropiane, Ky investim do të kombinohen me financim publik dhe privat. krejt, Investimi i përgjithshëm do të tejkalojnë 4,5 miliardë €. Investimi do të vijë përmes një grupi të financimit të quajtur lidh Evropën Facility. Në…

Copyright © 2021 - Ruaj një tren, Amsterdami, Holandë