Order A Train Ticket TANI

kategori: Udhëtoni Treni Hungari

5 Më Të Mirë Burime Natyrore Të Nxehtë Në Evropë

Koha e leximit: 4 minuta Oqeanet, lumenj, dhe liqeneve janë jo vetëm të bukur mrekullitë natyrore që janë me vlerë duke planifikuar një festë të mbarë. Ne jemi emërtimin tonë 5 Shkarko Natyrore Hot Springs në Evropë që janë më shumë se vlerë një vizitë me ndihmën e biletave të trenit Save një tren….

5 Shumica Rivers bukura në Evropë To Explore

Koha e leximit: 5 minuta Nuk ka shumë mënyrat e transportit më të mirë se treni, por një dalje në det lumi vjen mjaft të ngushtë! Kjo është një mënyrë luksoze dhe nge për të zbuluar kënaqësitë e Evropës, duke parë qytetet, rajone, dhe vende nga një perspektivë e re. Ju mund të eksplorojnë destinacionet intrigues…

Festivalet më të mira në Evropë dhe ku për të gjetur ata

Koha e leximit: 3 minuta Koha për të marrë ato kapelet partisë në dhe stomping çizme mbushur! Ne jemi në vëzhgim për të festivaleve më të mirë në Evropë dhe ku për të gjetur ata. A jeni gati për parti rrugën tuaj nëpërmjet Summer ? Ky artikull është shkruar për të edukuar rreth Trenit Travel…

Restorantet më të mira tavanë dhe kafenetë në Evropë

Koha e leximit: 4 minuta A jeni lloji i personit që i pëlqen në këmbë dhe autobus turne? Atëherë ky post nuk është për ju! Ne mendojmë se mënyra më e mirë për të parë disa nga vendet portreti Evropës është duke pirë shampanjë në një tarracë rooftop apo kafene. Këtu janë disa tavanë Shkarko…

Ku Mund Ti festojnë Purimit Në mars

Koha e leximit: 7 minuta Jewish Mardi Gras dikush? Shkruani karnaval Purimit! festojnë Purimit në ditët 14 dhe 15 Adar, Muajin e dymbëdhjetë i kalendarit hebraik që përkon me muajin mars. Purim ka një karnaval si atmosferë, me njerëz ose të veshur me rrobat e tyre më të mira të Shabatit ose veshje të zbukuruara…

Pse ju duhet të jetë Udhëtim në Evropë në pranverë

Koha e leximit: 6 minuta Çdo njeri është ëndërroja të pranverës për të motit të ngrohtë. Alwaysshtë gjithmonë një kohë e bukur në Evropë kur bora e dimrit hap rrugën për rinovimin me shkëlqim të pranverës. Parqet dhe kopshtet bëhen të gjalla dhe qytetet kthehen përsëri në jetë. Udhëtim në Evropë në pranverë,…

Top 5 Qytetet më të mira të kalojnë Krishtlindjet

Koha e leximit: 5 minuta 2018 është pothuajse në një fund, të cilat vetëm mund të thotë se Krishtlindjeve është afër! Njerëzit janë ende duke u përgatitur për të, por për udhëtarët, kjo është koha për të planifikuar një udhëtim. Nëse jeni duke kërkuar për qytetin e drejtë të kalojnë Krishtlindjet në, ne kemi marrë…

Cilat janë trenat më të shpejtë në Evropë dhe në botë

Koha e leximit: 4 minuta A keni kërkuar ndonjëherë për të vizituar Evropën nga diçka cilësisë së mirë, si një tren? Si e bën atë të tingëllojë për të udhëtuar deri në 300 kilometra në orë? Evropa ka një rrjet të madh të trenave me shpejtësi të lartë që do të ju shpejt në destinacionin tuaj. Me shpejtësi të lartë të shërbimeve tren vetëm…

Copyright © 2021 - Ruaj një tren, Amsterdami, Holandë