Order A Train Ticket TANI

Muaj: nëntor 2018

më i lartë 5 Qytetet më të mira të kalojnë Krishtlindjet

Koha e leximit: 5 minuta 2018 është pothuajse në një fund, të cilat vetëm mund të thotë se Krishtlindjeve është afër! Njerëzit janë ende duke u përgatitur për të, por për udhëtarët, kjo është koha për të planifikuar një udhëtim. Nëse jeni duke kërkuar për qytetin e drejtë të kalojnë Krishtlindjet në, ne kemi marrë…

Këshilla thelbësore për të Save Money juaj në biletat e trenit

Koha e leximit: 3 minuta Evropa mund të përshkruhet si një nga atraksionet më të nxehta turistike në këtë botë dhe shpesh është thënë se ju mund të bredh përreth dhe të gëzojnë udhëtimin tuaj në një normë më të lirë atje. Deklarata është absolutisht e vërtetë pasi tani ju mund të kurseni paratë tuaja…

5 Qytetet më të mira për të vizituar për Falenderimeve Në Evropë

Koha e leximit: 6 minuta Thanksgiving ka qenë gjithmonë një festë shumë tradicionale rrotullohen rreth familjes, Turqi, dhe futbolli. megjithatë, ata mes jush që kënaqen me udhëtimet dhe mund të përdorin një ikje të shpejtë duhet të konsiderojnë kalimin e sezonit të festave të këtij viti në një nga këto Qytetet më të mira për të vizituar për Falënderimet në…

Pse Train Travel në Gjermani është Amazing

Koha e leximit: 3 minuta Gjermania ka male madhështore, fshat që merr frymë, dhe qytete kozmopolite të cilat e bëjnë udhëtimin me tren atje një përvojë joshëse. Ka shumë vende të pabesueshëm për të parë, duke përfshirë Berlinin, Mynih, Hamburg, Cologne, dhe Frankfurt, dhe shume te tjere. Këto pikat e nxehta dhe qytetet më të vogla janë të gjitha të ndërlidhura me një sistem të mirë-organizuar trenit hi-shpejtësi. kjo…

5 Arsyet për të shqyrtuar Evropa me tren në dhjetor

Koha e leximit: 3 minuta Ka diçka tepër të përmbushjes në lidhje me heshtje gazing nga dritarja e trenit, mos mendoni? Kështu që, harrojmë për frisks intime të sigurisë, çanta të qarta Ziplock për lëngje, zero privacy dhe autobusët tualet më pak. Nuk ka mënyrë më të mirë për të shqyrtuar Evropën se sa me tren në dhjetor. Këtu janë…

më i lartë 3 Hekurudhat evropiane shërbejnë ushqim të mirë

Koha e leximit: 4 minuta Ju mund të keni dëgjuar atë rreth, por kurrë nuk e besove. Bisedat për ushqimin e shijshëm të trenave, nuk janë aq larg së vërtetës - në të vërtetë mund të shijoni çdo kafshatë të vaktit tuaj të trenit! Djemte dhe vajzat, hekurudhat që shërbejnë ushqim të mirë nuk janë një…

Festivalet më të mirë të dimrit në Evropë

Koha e leximit: 3 minuta Bëni më e sezonit të ftohtë duke vizituar festivalet më të mirë Dimërore në Evropë. Festivalet përfshijnë çdo gjë nga ski dhe snowboarding në muzikë, komedi, skulptura akulli, dhe parada verbuar karnaval. Më poshtë është top ynë 5 Përmbledhje të asaj që ju do të gjeni ndodh në të gjithë Evropën…

Copyright © 2021 - Save A Train, Amsterdam, Holandë