Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 29/07/2022)

Stipriausi kelionių industrijos tendencijų kūrėjai šiandien yra tūkstantmečiai. Ši karta daugiausia dėmesio skiria unikaliausiems potyriams netradicinėse vietose su įspūdingomis „Instagram“ paskyromis. Į 12 tūkstantmečio kelionių kryptyse visame pasaulyje yra populiariausias jaunųjų kelionių tinklaraštininkų IG.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

1. Tūkstantmečio kelionių tikslai visame pasaulyje: Amsterdamas

Amsterdamas yra ne tik puikus savaitgalio pabėgimui, bet ir yra populiari tūkstantmečio kelionių kryptis. Jei keliaujate po Europą, paskui Amsterdame, rasite ramią atmosferą. Be to, Amsterdamas yra puiki vieta keliauti pavieniui. Kaip mes žinome, jaunosios kartos mėgsta būti nepriklausomiems ir savo individualioms kelionėms.

Kita priežastis, kodėl Amsterdamas užima tokią aukštą vietą tarp tūkstantmečių’ kelionių kryptys visame pasaulyje yra LGBT draugiškas miesto pobūdis. Amsterdamas siūlo neribotas galimybes pavalgyti Jordaan rajone ir dirbant šurmuliuojančiame Zuidas finansiniame rajone. Kitaip tariant, jaunoji karta renkasi savaitgalio keliones į Amsterdamą, bet yra daug daugiau dalykų, kuriuos reikia padaryti.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Amsterdam Riverwalk bicycles

 

2. Positano Italija

Būdamas vienas spalvingiausių ir nuostabios vietos Italijoje, Pozitanas yra populiari tūkstantmečio kelionių kryptis. Turkio spalvos Viduržemio jūra ir nuostabios ryškių spalvų vilos sukuria tobulą „Instagram“ vaizdą. Tai viena iš priežasčių, kodėl šią vietą renkasi jaunoji karta.

Nors Italija siūlo vieną skaniausių virtuvių pasaulyje, Dėl nuoširdaus lepinančio gyvenimo būdo ir vizualinio patrauklumo Positano yra dar aukščiau tūkstantmečio amžiaus kelionių vietų visame pasaulyje..

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Venecija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

Summer Holidays In Italy

 

3. Tūkstantmečio kelionių tikslai Kinija: Guilinas

Millennials yra karta, kuri mėgsta keliauti ir ypač tyrinėti atokias ir unikalias vietas. Guilinas siūlo įspūdingus kraštovaizdžius ir nuostabius kraštovaizdžius, su įvairia veikla vienoje įspūdingiausių ir žaviausių Kinijos vietovių.

be, Guilinas yra nuostabi kelionių Kinijoje kryptis, skirta smalsiems keliautojams mėgautis pasauliu. Pavyzdžiui, jie gali tyrinėti mažus važiuodami dviračiu, aplankykite Longji ryžių terasas, apžiūrėkite ekskursijas palei Li upę kruizu arba gyvenkite su vietine priimančia šeima. Be to, Guilinas yra vieta, kur laikas sustojo, ir galėsite tyrinėti senovės Kinijos paveldą ir kultūrą.

 

Millennial Travel Destinations Around the World

 

4. Budapeštas – Tūkstantmečio kelionių kryptys

Šis Europos miestas puikiai tiks, jei esate jaunas suaugęs žmogus, keliaujantis su mažu biudžetu. Daugelis mano, kad Vengrijos sostinė yra kylanti žvaigždė. Jaunieji keliautojai keliauti į Budapeštą miesto atostogų tikslas vėl ir vėl. Budapeštas yra labai garsus savo nuostabiomis gatvėmis, kuriose gausu lankytinų vietų ir paslėptų brangakmenių, kuriuos galima atrasti už kiekvieno kampo.

Be to, Budapeštas puikiai tinka pirmą kartą keliaujantiems Europoje, ypač Rytų Europoje. Įvairiapusė miesto architektūra, kavinės, o barai prie Dunojaus upės pritraukia jaunimą iš visų pusių. Taigi, pasiruoškite vakarėliams ir vakarienei su tradiciniu guliašu su vaizdu į nuostabią upę.

Traukiniai iš Vienos į Budapeštą

Traukiniai iš Prahos į Budapeštą

Traukiniai iš Miuncheno į Budapeštą

Traukiniai iš Graco į Budapeštą

 

Budapest Millennial Travel Destinations

 

5. Paryžius

Svarbiausia atostogų kryptis Europoje, Paryžius užima aukščiausią vietą keliautojo bucket list. Nors Paryžius yra vienas brangiausių Europos miestų, miesto žavesys neprarandamas pirmą kartą Prancūzijos sostinėje atvykstančių turistų akyse. Senosios gatvės ir baroko architektūra, ekstravagantiški Eliziejaus laukai, mieli kepiniai, o aukščiausios klasės butikų yra už kiekvieno Paryžiaus kampo.

po to, Paryžius yra puiki vieta tyrinėti Monmartrą, Mulen Ružas, Pompidou centras, ir Luvras, važinėdami dviračiu po daugybę įspūdingų lankytinų vietų. Smalsus keliautojas turėtų apsvarstyti galimybę nuvykti traukiniu į Versalį, kad pradėtų kelionę giliai į prancūzų kultūrą.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Louvre At Night

 

6. Berlynas – Tūkstantmečio kelionių kryptys

Nuostabi vakarėlių scena Berlyne visus metus pritraukia daug jaunų keliautojų. Pogrindžio klubai, geriausias alus Europoje, žavinga istorija, ir gyvybinga kultūra verčia tūkstantmečius rinktis Berlyną solo kelionei, draugų savaitgalis, ir net bernvakario ir mergvakario savaitgalio pabėgimas.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Berlin Millennial Travel Destination

 

7. "Liverpool", Anglija

Tūkstantmečiai mėgsta tyrinėti naujas vietas ir kultūras, o Liverpulis – vienas smagiausių Anglijos miestų. Tai yra legendinių bitlų namai ir turi įdomią istoriją, vintažiniai turgūs, ir vienas geriausių maisto produktų Europoje. ašNenuostabu, kad Liverpulis yra vienas iš geriausių 12 tūkstantmečio kelionių kryptys visame pasaulyje.

Liverpulis taip pat yra puiki alternatyva brangiam Londonui. Jis siūlo puikų apgyvendinimą, restoranai ir gatvės maistas, kultūrinė veikla, o pabaiga – pajūris pasivaikščioti po ilgos dienos ar beprotiško naktinio vakarėlio. Kaip rezultatas, jaunimui patariame keliauti lengvai į Liverpulį, kad liktų vietos puikiam maistui ir potyriams.

 

 

8. Kalabrija, Italija

Kalabrija yra nutolusi nuo klasikinės Italijos kelio. Pirmiausia, jame yra autentiško itališko maisto, uolėtus kalnus, ir uolos. Štai kodėl tūkstantmečiai dievina šią vietą ir rekomenduoja kitiems keliauti į Kalabriją per savo socialinę žiniasklaidą. antra, Kalabrija yra viena iš Europos geriausiai saugomos paslaptys. Iš jo atsiveria puikūs „Instagram“ vaizdai ir daugybė gražių kaimų, pajūrio miesteliai, draugiški vietiniai gyventojai, ir italų kultūra.

Nors senosios kartos nori atsipalaiduoti Kaprio mieste, jaunimas ieško unikalių vietų. Jie džiaugiasi kelione, ir tuo daugiau yra ką atrasti, geresnis. Štai kodėl jauniems suaugusiems patiks Tropėja. Miesto bažnyčios ant uolos tyrinėjimas, 12-oji amžiaus katedra, ir Bizantijos kapinės yra daug įdomiau nei praleisti dieną paplūdimyje.

 

Сastle On The Edge Of A Cliff

 

9. Liuberonas, Prancūzija

Įspūdingas Liuberono masyvas – gražus Provanso regionas. Luberonas pavergė tūkstantmečių keliautojų širdis per vaizdingus trijų kalnų grandinių vaizdus: Mažasis Luberonas, Didysis Liuberonas, ir Rytų Liuberonas. Kai baigi kopti į viršų, aplinkui atsiveriantys vaizdai užgniaužs kvapą. Tuo pačiu metu, jūsų „Instagram“ gausis klausimų apie šią nuostabią vietą.

Dižonas į Provence traukiniai

Paryžius Provence traukiniai

Lionas Provence traukiniai

Marselis Provence traukiniai

 

French Castle In Provence

 

10. Apulija, Italija

Su nuostabiais urvais ir žavingais pajūrio miesteliais, Apulijoje gausu lankytinų ir atrastų vietų. Trulli yra gražus kaimas, kurį jaunuoliai įvertintų kaip fantastišką vietą, kurią turėtų aplankyti jų draugai. Be unikalių kaimų, Apulijoje yra uolėtų kalnų, urvai, ir neįprasti peizažai. Puikus pavyzdys yra Castellana Grotte.

Apulija yra nuostabi atostogų vieta poilsiui ir aktyvioms atostogoms. Čia galite dviračiu iš vieno kaimo į kitą, nusileiskite į urvus arba eikite į žygius Alta Murgia nacionaliniame parke dinozaurų pėdsakais. Todėl, Apulija – smagi atostogų vieta, kurioje nesunkiai praleisite savaitgalį ar net daugiau.

Milanas Neapolis traukiniai

Florencija Neapolis traukiniai

Venecija Neapolis traukiniai

Piza į Neapolis traukiniai

 

Sea Cliffs In Italy

 

11. Londonas – Tūkstantmečio kelionių kryptys

Per spalvingus rajonus, gatvės turgūs, tarptautinis maistas, ir senovės kultūra, Londonas patinka bet kokio amžiaus žmonėms. Anglijos sostinė yra populiari tūkstantmečių vieta, ypač tie, kurie čia atvyksta pirmą kartą. Londonas taip pat garsėja savo kultūra ir įvairove, priimant visas etnines ir tautybes. Londone visada vyksta kažkas įdomaus.

Pliusas, Airbnb yra geriausias būdas apsistoti pačiame didžiojo Londono centre. Jauniems suaugusiems patiktų tokio tipo būstas, nes jis siūlo geriausias vietas. Taigi, Meno galerijose tūkstantmečiai prisijungia prie turistų iš viso pasaulio, Londono rinkos, ir orientyrus. Be to, jūs netgi galite juos sutikti vietinėje aludėje, kalbamės apie fantastišką dieną, kurią jie praleido Noting Hilo karnavale.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

London Ferris Wheel

 

12. Leuvenas, Belgija

Leuvenas yra jaunas ir gyvybingas paslėptas Belgijos perlas. Puikus studentiškas gyvenimas, gyva dvasia, ir aukšto lygio tolerancija daro Leuveną nauja mėgstama vieta tarp jaunimo keliautojų. Be to, kad žavisi gotikine architektūra, Leuven yra puikus istorijos ir jaunos atmosferos derinys.

Daugelis seniausio universiteto studentų prideda žavesio šiai klasikinei Europos vietai. Papildomai, šis studentų miestas yra žinomas dėl savo garsiojo Stella Artois alaus. Apibendrinant, šis faktas daro miestą dar patrauklesnį tūkstantmečio kartai.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Millennial Travel Destinations Worldwide Leuven

 

Mes Išsaugoti traukinį mielai padės suplanuoti kelionę traukiniu 12 puikios kryptys visame pasaulyje jauniems keliautojams.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „12 tūkstantmečio kelionių vietų visame pasaulyje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fmillennial-travel-destinations%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)