Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 29/07/2022)

Nejsilnějšími tvůrci trendů v cestovním ruchu jsou dnes mileniálové. Tato generace se zaměřuje na ty nejunikátnější zážitky v neznámých destinacích s působivými účty na Instagramu. The 12 tisícileté cestovatelské destinace po celém světě obsahují nejoblíbenější IG mladých cestovatelských bloggerů.

1. Destinace tisíciletí po celém světě: Amsterdam

Amsterdam je nejen krásný na víkendový útěk, ale také je oblíbený cíl tisíciletí cestovatelů. Pokud cestujete po Evropě, pak v Amsterdamu, zažijete pohodovou atmosféru. navíc, Amsterdam je fantastická destinace pro samostatné cestování. Jak víme, mladé generace milují nezávislost a své sólové výlety.

Dalším důvodem, proč je Amsterdam tak vysoko v top mileniálech’ destinací po celém světě je povaha města přátelská k LGBT. Amsterdam nabízí nekonečné možnosti stravováním v oblasti Jordaan a prací v rušné finanční oblasti Zuidas. Jinými slovy, mladá generace preferuje cestování do Amsterdamu o víkendu, ale zbývá udělat mnohem víc věcí.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Amsterdam Riverwalk bicycles

 

2. Positano Itálie

Být jedním z nejbarevnějších a úžasná místa v Itálii, Positano je oblíbeným turistickým cílem tisíciletí. Tyrkysové Středozemní moře a nádherné vily v jasných barvách vytvářejí dokonalou fotku na Instagramu. To je jeden z důvodů, proč si toto místo vybírají mladší generace.

Zatímco Itálie nabízí jednu z nejchutnějších kuchyní na světě, shovívavý hýčkající životní styl a vizuální přitažlivost dělají Positano ještě výš v nejlepších turistických destinacích mileniálů po celém světě.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Benátky do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Summer Holidays In Italy

 

3. Millennial Travel Destinations Čína: Guilin

Mileniálové jsou generací, která miluje cestování a především poznávání odlehlých a jedinečných míst. Guilin nabízí velkolepou krajinu a nádhernou krajinu, s různými aktivitami v jedné z nejpůsobivějších a fascinujících oblastí Číny.

kromě, Guilin je velkolepým turistickým cílem v Číně pro zvědavé cestovatele, aby si užili svět. Například, mohou prozkoumat malé při jízdě na kole, návštěva rýžových teras Longji, prohlédněte si památky podél řeky Li na plavbě nebo žijte s místní hostitelskou rodinou. navíc, Guilin je místo, kde se zastavil čas, a můžete prozkoumat starověké čínské dědictví a kulturu.

 

Millennial Travel Destinations Around the World

 

4. Budapešť – Destinace tisíciletí

Toto evropské město je ideální pro vás, pokud jste mladý dospělý cestující s nízkým rozpočtem. Mnozí věří, že maďarské hlavní město je vycházející hvězdou. Mladí cestovatelé cestu do Budapešti pro město přestávky cíl znovu a znovu. Budapešť je velmi známá svými úžasnými ulicemi plnými památek a skrytých drahokamů, které lze objevit na každém rohu.

Dále, Budapešť je ideální pro začínající cestovatele po Evropě, zejména východní Evropy. Všestranná architektura města, kavárny, a bary na řece Dunaj přitahují mladé lidi z celého světa. Tak, Připravte se na párty a stolování s tradičním gulášem s výhledem na krásnou řeku.

Vlaky z Vídně do Budapešti

Vlaky z Prahy do Budapešti

Vlaky z Mnichova do Budapešti

Vlaky z Grazu do Budapešti

 

Budapest Millennial Travel Destinations

 

5. Paříž

Typická prázdninová destinace v Evropě, Paříž je na všech nejvyšších příčkách cestovatelův bucket list. Zatímco Paříž je jedním z nejdražších měst v Evropě, kouzlo města se neztrácí v očích turistů, kteří ve francouzské metropoli poprvé navštívili. Staré uličky a barokní architektura, extravagantní Champs Elysees, roztomilé cukrárny, a luxusní butiky jsou v Paříži na každém rohu.

Potom, Paříž je skvělým místem k prozkoumání Montmartru, Moulin Rouge, centrum Pompidou, a Louvre, na kole přes mnoho ikonických památek podél cesty. Zvědavý cestovatel by měl zvážit cestu vlakem do Versailles a začít svou cestu hluboko do francouzské kultury.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Louvre At Night

 

6. Berlín – Destinace tisíciletí

Úžasná párty scéna v Berlíně přitahuje mnoho mladých cestovatelů po celý rok. Undergroundové kluby, nejlepší pivo v Evropě, fascinující historii, a pulzující kultura nutí mileniály, aby si vybrali Berlín na sólový výlet, víkend přátel, a dokonce i víkendový útěk se svobodou.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Berlin Millennial Travel Destination

 

7. Liverpool, Anglie

Mileniálové rádi objevují nová místa a kultury, a Liverpool je jedním z nejzábavnějších měst v Anglii. Je domovem ikonických Beatles a má vzrušující historii, vintage trhy, a jedno z nejlepších jídel v Evropě. jáNení žádným překvapením, že Liverpool je jedním z nejlepších 12 tisícileté cestovatelské destinace po celém světě.

Liverpool je také vynikající alternativou k drahému Londýnu. Nabízí skvělé ubytování, restaurace a pouliční jídlo, kulturní aktivity, a ke všemu – moře, kde se můžete projít po dlouhém dni nebo bláznivé noční párty. Jako výsledek, mladým lidem doporučujeme, aby cestovali do Liverpoolu nalehko, aby si nechali prostor pro skvělé jídlo a zážitky.

 

 

8. Kalábrie, Itálie

Kalábrie je mimo vyšlapané cesty klasické Itálie. Za prvé, má autentické italské jídlo, skalnaté hory, a útesy. To je důvod, proč mileniálové toto místo zbožňují a doporučují ostatním cestovat do Kalábrie prostřednictvím svých sociálních médií. Za druhé, Kalábrie je jednou z Nejstřeženější tajemství Evropy. Nabízí perfektní výhledy na Instagram a poskytuje úsek krásných vesnic, přímořská města, přátelské místní obyvatele, a italskou kulturu.

Zatímco staré generace preferují relaxaci na Capri, mladí lidé hledají jedinečná místa. Cestu si užívají, a tím víc je co objevovat, ten lepší. To je důvod, proč mladí dospělí budou milovat Tropeu. Prohlídka městského kostela na vrcholu útesu, 12katedrála th století, a byzantský hřbitov je mnohem zajímavější než strávit den na pláži.

 

Сastle On The Edge Of A Cliff

 

9. Luberon, Francie

Impozantní masiv Luberon je krásná oblast v Provence. Luberon si získal srdce tisíciletých cestovatelů díky malebným výhledům na tři pohoří: Menší Luberon, Větší Luberon, a východní Luberon. Jakmile dokončíte výstup na vrchol, okolní výhledy vám vyrazí dech. Zároveň, váš Instagram bude boom s otázkami o této fantastické destinaci.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

 

French Castle In Provence

 

10. Puglia, Itálie

S pozoruhodnými jeskyněmi a půvabnými přímořskými městečky, Puglia je plná míst k návštěvě a objevování. Trulli je krásná vesnice, kterou mladí lidé považují za fantastickou destinaci, kterou by jejich přátelé měli navštívit. Kromě unikátních vesnic, Puglia má skalnaté hory, jeskyně, a neobvyklé krajiny. Skvělým příkladem je Castellana Grotte.

Puglia je úžasná prázdninová destinace pro relaxaci i jako destinace pro aktivní dovolenou. Zde můžete na kole z jedné vesnice do druhé, jít dolů do jeskyní nebo se vydat na pěší túru do národního parku Alta Murgia po stopách dinosaurů. Proto, Puglia je zábavnou prázdninovou destinací, kde můžete snadno strávit víkend nebo i více.

Milán Neapol Vlaky

Florence na Naples vlaků

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

 

Sea Cliffs In Italy

 

11. Londýn – Destinace tisíciletí

Přes barevné čtvrti, pouliční obchody, mezinárodní jídlo, a starověké kultury, Londýn oslovuje všechny věkové kategorie. Anglická metropole je oblíbenou destinací mileniálů, zvláště ti, kteří sem přicházejí poprvé. Londýn je také známý svou kulturou a rozmanitostí, přijímání všech etnik a národností. V Londýně se vždy děje něco zábavného.

Plus, Airbnb je nejlepší způsob, jak se ubytovat přímo v srdci velkého Londýna. Mladí dospělí by tento typ bydlení milovali, protože nabízí nejlepší lokality. Tím pádem, Mileniálové se připojují k turistům z celého světa v uměleckých galeriích, Londýnské trhy, a orientační body. navíc, můžete je dokonce potkat v místní hospodě, povídali si o fantastickém dni, který měli na karnevalu v Notting Hillu.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

London Ferris Wheel

 

12. Leuven, Belgie

Leuven je mladý a živý skrytý klenot Belgie. Skvělý studentský život, živý duch, a vysoká míra tolerance činí z Leuvenu novou oblíbenou destinaci mezi mladými cestovateli. Kromě obdivování gotické architektury, Leuven je skvělým mixem historie a mladé atmosféry.

Mnoho studentů nejstarší univerzity dodává této klasické evropské destinaci kouzlo. Dále, toto studentské město je známé svým slavným pivem Stella Artois. Na závěr, tato skutečnost činí město ještě atraktivnějším pro generaci tisíciletí.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Millennial Travel Destinations Worldwide Leuven

 

My v Uložit vlak rádi vám pomůžeme naplánovat cestu vlakem do těchto míst 12 skvělé destinace po celém světě pro mladé cestovatele.

 

 

Chcete na své stránky vložit náš blogový příspěvek „12 tisíciletí cestovatelských destinací po celém světě“?? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fmillennial-travel-destinations%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)