Koha e leximit: 3 minuta
(Modifikimi I Fundit Më: 29/03/2020)

Unë jam një udhëtar i pasionuar dhe se shumë një udhëtar solo. Gjëja më e mirë në lidhje me këtë qenie që ju të merrni për të parë botën dhe ju nuk duhet të presë për askënd për të marrë të lirë dhe pastaj planifikojnë një udhëtim dhe të marrë banjë e tyre në preferencën. Pra, kur ju jeni të udhëtojnë solo që ju të merrni për të planifikuar udhëtimin tuaj në cilado vend që ju doni të shkoni në dhe si dhe kur ju doni të shkoni. Duke parë Francën ka qenë në listën time të bërë për mjaft kohë dhe sidomos për të bërë këtë udhëtim nëpërmjet tren ishte diçka që unë kam qenë planifikim për të bërë. Gjithashtu, të jetë në anën e sigurt dhe nuk kanë një udhëtim të tretur, I vendosur për të Libri im Train Ticket internet dhe paraprakisht.

 

Plani i udhëtimit tuaj

Planifikimi datat

Pra, si nuk kam nisem me librin tim bileta treni në internet? Hapi i parë para se të rezervoni biletat e trenit unë e nevojshme për të kuptuar kohëzgjatjen e udhëtimit tim dhe gjithashtu duke ditur, të cilat ishin vendet që kam kërkuar për të parë. Si u ndërtua harta e Francës? Kjo më ndihmoi të kuptoj se çfarë është urdhri që unë do të vizitojë secilit dhe çdo një nga ato vende.

 

Sapo kisha hedhur jashtë, dhe pastaj erdhi detyrën e fiksimin datat dhe edhe koha isha për të shpenzuar në çdo vend. Rezervoni biletën time trenit ka nevojë për mua për shumë specifike në lidhje me datën dhe kohën e udhëtimit tim. Prandaj Planifikimi i nevojshëm të jetë e përkryer.

Cologne për Trenat Frankfurt

Mynih për Trenat Frankfurt

Hanover për Trenat Frankfurt

Hamburg për Trenat Frankfurt

 

 

Prenotim bileta treni në internet

Edhe pse nuk është një përfitim i rezervoni biletën time treni përmes internetit është se ju mund të përdorni vetëm njëjtë portali përsëri për të bërë ndryshime në rezervimin; me llojin e personit të isha i kam kërkuar që të jetë opsioni i fundit. Pastaj erdhi hap të rezervoni biletën time tren në linjë. Me të gjitha datat dhe kohët e udhëtimit tani në vend, prenotim përmes portaleve online si www.saveatrain.com bërë detyrë relativisht e lehtë. Gjithashtu, vetëm ndjehet e drejtë të përmend këtu se edhe ju duhet të jenë të kujdesshëm në lidhje me faqen e internetit që ju përdorni për të rezervoni biletën time tren në linjë. Arsyeja kryesore qenit kostot që shumica e faqet e internetit kanë fshehur, si tarifat e përpunimit dhe tarifat prenotim.

Amsterdam për Trenat Londër

Rotterdam për Trenat Londër

Paris për Trenat Londër

Bruksel për Trenat Londër

 

Jeta e bëri më të lehtë

Sot teknologji kishte bërë patjetër jetën tonë ngjashme dhe e bëri udhëtojnë gjithë globin relativisht e lehtë duke siguruar që ju të rezervoni biletat tuaja treni online pa sherr dhe të jenë të sigurt në lidhje me udhëtimin që ju duhet të ndërmarrë. I rezervoni biletat e mia tren online, bëni ju?

Genoa për Trenat Milanit

Roma për Trenat Milanit

Bologna për Trenat Milanit

Verona për Trenat Milanit

 

Qëllimi ynë është për të bërë jetën tuaj më të lehtë kur ju tren udhëtimit, na tregoni, nëse ka diçka që ne mund të bëjmë më mirë (në qoftë se ju lexoni deri tani ju meritoni një kupon, kështu që për 5% Përdorimi zbritje kupon: kupon e-mail) – https://www.saveatrain.com

 

Dëshironi të futni postimin tonë të blogut në faqen tuaj, Ju ose mund të marrë fotot tona dhe tekst dhe vetëm të na japin kredi me një lidhje në këtë blog post, ose klikoni këtu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmake-your-life-easier-with-save-a-train%2F%3Flang%3Dsq - (Shkoni poshtë pak për të parë kodin embed)