Koha e leximit: 3 minuta
(Modifikimi I Fundit Më: 11/09/2020)

Le të supozojmë se keni vendosur të vizitoni Evropë në dy muajt e ardhshëm. Ndoshta ju dhe miqtë planifikoni në pushime para duke shkuar në kolegj. Ndoshta, ju doni për të marrë familjen tuaj në një pushim të gjatë. mirë, ju keni bërë vendim të drejtë.

Evropa gjatë gjithë vitit është zgjedhja e duhur për udhëtojnë, në verës ose gjatë dimrit, kur ajo bie borë. Ju nuk mund të jetë në gjendje për të vizituar gjysmën e vendet e shënuar në lartësitë e tua për vizitën, por me trena është më e lehtë për të udhëtuar në Evropë.

 

Evropa në shkurt Lirë bileta treni

 

Shumica e vendeve në Evropë janë të ftohtë gjatë koha e verës gjithashtu. Megjithatë, disa destinacione si Parisi, Barcelona, Ibiza, dhe të tjerët vijnë me Moti këndshme gjatë gjithë vitit.

Biletat e Montpellier në Toulouse të Trenit

Bileta të Nice në Toulouse të Trenit

Biletat në Paris në Toulouse

Biletat e Marseille në Toulouse të Trenit

 

Pse udhëtimit tren është mënyra më e mirë për të udhëtuar nëpër Evropë?

Mënyra më e mirë për të marrë për të parë të gjithë Europe apo vende është me hekurudhë. Bileta treni janë çmime të arsyeshme dhe ju mund të shikojnë sceneries kur udhëtojnë nëpër tren. Si mund të blini bileta treni lirë Europe?

Udhëtimi ideal në Evropë do të jetë me Evropën qendrore, ku ju mund të kalojnë nëpër qarqe si Austria, Zvicra, dhe Franca. Natyrore në vetvete bukuria është befasues. Për të mos përmendur, njerëzit në këto vende janë jashtëzakonisht të dobishme dhe lloji.

Një vizitë në faqen zyrtare të biletave të trenit në Evropë do të jetë – Save A Trajnimi dhe. Për ata prej jush, bazuar nga Evropë, do të duhet të koordinojë me ta për prenotim bileta treni. Kur ju jeni nga Evropa, pastaj në Save një tren ju mund të gjeni bileta treni lirë më shumë se në hekurudhë Inter apo ndonjë opsion tjetër, të mirë biletave të trenit çmimet e garantuar.

Salzburg për Trenat e Vjenës

Herë në Mynih në Vjenë

Cyrihu në Vjenë me Tren

Biletat e Trenit në Pragë në Vjenë

 

 

Gjërat të dini kur udhëtojnë me tren nëpër Evropë

Kur udhëtonte me tren nëpër Evropë, Ju nuk mund të përfitim shumë nëpërmjet saj. Edhe pse ju mund të gjeni fluturime me kosto të ulët në të gjithë Europën, udhëtime në një tren të vijë me përfitime të tjerët. udhëtime trenit janë më shumë argëtim dhe emocionuese, se udhëtonte me aeroplan.

Lyon në Nice me Tren

Paris në Nice me Tren

Avignon në Nice me Tren

Marsejë në Nice me Train

 

komoditetin e udhëtimit të trenit

 

Vende si Austria dhe Zvicra t'ju ofrojë të mjaftueshme pikëpamjet e bukuri natyrore. Udhëtimet Trajnimi kanë të drejtën lloj lidhje me individin. Ju merrni për të përmbushur kaq shumë pasagjerë të tjerë të cilët janë kryesuar në destinacione të ngjashme.

Ndoshta, ju mund të takohen dikë që është si mendje. Përveç kësaj, ju do të duhet të marrin në konsideratë aspekti financiar. Pasi u drejtuan për rajone si Austria, Danimarkë, dhe Zvicra, ju do të keni për të mbajtur një sy në shpenzimet tuaja.

Megjithatë, vende si Holanda, Belgjika, dhe Franca janë të lehta në çantë tuaj. Ndoshta, ju mund të planifikoni udhëtimin tuaj dhe të qëndrojnë në Europë me ndihmën e një udhëzues të besueshëm të udhëtimit online. Ne ate menyre, ju mund të vendosë dhe planifikojnë udhëtimin tuaj po ashtu.

Brukseli në Amsterdam Thalys Trenat

London për Trenat Amsterdam

Berlin për Trenat Amsterdam

Paris në Amsterdam Thalys Trenat

 

A jeni gati për të gjetur bileta treni lirë? në faqen e internetit më e mirë është Ruaj një tren

 

Dëshironi të futni postimin tonë të blogut në faqen tuaj, Ju ose mund të marrë fotot tona dhe tekst dhe vetëm të na japin kredi me një lidhje për këtë blog post, ose klikoni këtu: https://embed.ly/code?url=https://www.saveatrain.com/blog/si- për të gjetur-ofertat-më të mira-për-të-lira-trajnuar-europian-biletat/ - (Shkoni poshtë për të parë kodin embed)