Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 25/12/2020)

Při cestování ve společnosti spolužáky, Je naprosto v pořádku, že nebude mít itinerář a prostě být spontánní. Touring místo s žádnými očekáváními nebo jakéhokoli předchozího plánování je skutečně nejlepší způsob, jak objevovat skryté poklady. To ponechává dostatek prostoru pro zábavu a bez cenzury průzkum. Tak, kde vy a vaši kamarádi začínáte, když chcete dělat autentické objevy, aniž byste museli mít přísný seznam úkolů? Jak můžete najít nejlepší objevy daleko od domova? Jaké máte možnosti?

Dobře, máš štěstí, Nyní je možné, aby padělek Rezervace letu o vízum aniž by museli platit za letenku nebo cestovní itinerář. Který umožňuje cestovat bez itineráře. kromě toho, Technologie učinila map a průvodců snadno přístupné, takže se můžete plně spolehnout na svého telefonu pro cestovní tipy. Tady jsou 5 Další tipy pro objevování nejlepší objevy s vysokoškolskými kolegy:

 

1. Připojte se k prohlídce zdarma

Vyhledávat a registrovat zdarma pěší turistiku na první den v novém městě. Jsou snadno k nalezení – zeptejte se zaměstnanci v hotelu budete trávit první noc, nebo zjistil od ostatních studentů cestující najdete v hostelu. Rychlé hledání na internetu vám také pomůže najít zboží pěší procházka zdarma. Všimněte si, že ačkoli prohlídky jsou převážně zdarma, nejlepší je, abyste vyčlenili malý rozpočet tipování průvodce.

Jak zdarma vycházky práci? Najít volné pěší výlet na datum a čas, kdy budete mít k dispozici, se zaregistrujete, styčným bodem je sdělena, se objevíš v tomto bodě včas, a pak nechat vše ostatní na průvodcem. Charismatický průvodce vám pomůže objevovat město a jeho předměstí s lehkostí a získat hlubší porozumění městských Unikátní architektura a místní kultura.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Zkoumání Best objevy College Mates v autobuse

 

2. Nechte se neztratíte

Nyní, když zkušený průvodce vám pomohl odhalit většinu částí města, Nyní je čas, aby se vystoupit na náhodná stanice a prozkoumat okolí na vlastní pěst. Úmyslně vyhnout turistické oblasti a „ztratí“ v moři lidí. A protože jste s přáteli, nemusíte příliš starat o vlastní bezpečnost. Objevíte nespočet skryté drahokamy – co turista nikdy neviděl předtím. To vám pomůže, pokud jste otevřeni mluvit s cizími lidmi, protože nikdo vám pomůže objevovat město lépe než místní obyvatelé.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

 

3. Používejte Mapy Google

Mapy Google nebo mapy Apple jsou v pořádku, i když Apple nemůže porazit předvídatelnost a přesnost, kterou mají mapy Google. Možná je to proto, že většina uživatelů internetu již zařízeních se systémem Android, takže většina turistická destinace hodnocení se provádí na Google mapách. Studovat mapy Google o rozloze funguje opravdu dobře pro skupinové cestování – To dává dokonalou představu o tom, co se děje kolem vás. Recenze mapu řekne vám to nejlepší místa k jídlu, kde najít nejlepší víno, a varovat vás o tom, kde není k návštěvě jako vysokoškolský cestovatel. Tato informace vám pomůže prozkoumat a zjistit více.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Využijte Google Maps

 

4. Navštěvovat místní události

Pokud si nepřejete, aby toulat po ulicích bez stanovenému účelu, proč ne navštěvují místní události poté? Ptejte se kolem, veletrhy, umělecká vystoupení, koncerty, nebo festivaly a ponořte se do žádného z nich. Pokud máte rádi sport, jít na stadion nebo se zúčastnit zápasu pouličního fotbalu. Dokonce si můžete hrát s místními obyvateli, jsou-li dostatečně pohostinní. To vám dá hluboký pohled na město a umožní komunikovat s místními obyvateli a prožívají své každodenní boje a radosti – jako místní. Běžet maratón, pokud jste důvěřovat své jízdní schopnosti. Soutěžit se svými kolegy bude to ještě zábavnější.

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Festival je jedním z nejlepších objevy College Mates

 

5. Pákový Social Media

Facebook recenze vám řekne, kam jít turismu s vysokoškolskými přáteli, co objevovat, zatímco tam, a vše, co potřebujete vědět o tom, že cíl. Stačí se připojit na vysokou školu skupina cestujících podle vašeho výběru, říkají na Facebooku, a vybrat mysl dobře informovaných členů. Sociální média je zlatý důl pro získávání klíčových informací od lidí, s vlastní zkušenosti v daném regionu.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

dospět k závěru,, Každý den je učení příležitost pro každou skupinu ambiciózních mladých vysokoškoláků cestovatele. Stačí mít správné plánování pro váš zdravotní a cestovní pojištění, ale neomezujte se na pevný itinerář. Nechte své zvědavý mladý samostatně zkoumat a objevovat, a pokud se vám líbil náš článek, Potom objednat si lístky na vlak z Save A Train.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Zkoumání Best objevy College Mates” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text a dávají nám úvěr s odkazující na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fdiscoveries-college-mates%2F%0A%3Flang%3Dcs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)

  • Chcete-li být laskavý ke svým uživatelům, můžete je vést přímo do našich vstupních stránek vlakové cesty.
  • V následujícím odkazu, najdete naše nejoblíbenější tras vlaků – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- Tento odkaz je určen pro trasy vstupních stránek anglických, ale máme také https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, a můžete změnit pl k francouzštině nebo němčině a další jazyky dle vašeho výběru.