Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 07/08/2021)

Maa-alused järved, varjatud kosed, peksmatult rajalt omapärased linnad, ja ilusad vaated, maailm on täis hämmastavaid salapaiku. Need top 10 salajased kohad maailmas on kõik reisijatele ligipääsetavad, kuid jäävad neist tihti ilma. Niisiis, valmistuge ette meeliülendavaks teekonnaks maailma kõige varjatumatesse ja hingematvamatesse paikadesse.

 

1. Täiesti salajane koht Saksamaal: Berchtesgadeni

250 km matkaradasid, ürgne türkiissinine järvevesi, ja uhked tipud, Berchtesgadeni rahvuspark on Saksamaa üks salajasemaid sihtkohti.

See rahvuspark asub otse Saksamaa Austria piiri kõrval ja seal asuvad Baieri kaunimad maastikud. Kuigi enamik turiste reisib Must mets, Šveitsi Alpides, või Euroopa keskus, see hämmastav rahvuspark jääb kahe silma vahele. Niisiis, võiksite olla üks väheseid reisijaid, järgi piknikku pidama Konigssee järv, proovige jõuda Watzmanni tippu – kl 2,713 meetrit hingematvad vaated orgudest, ja puutumatu metsik loodus.

Salzburgi Berchtesgadeni rongiga

Münchenist Berchtesgadeni rongiga

Linzist Berchtesgadeni rongiga

Innsbruckist Berchtesgadeni rongiga

 

A lake in Berchtesgaden

 

2. Kõige salajasem koht Itaalias: Santa Maria Dell Isola klooster Tropeas

Enamik Tropea kuldsetel randadel päevitavatest turistidest ei tea seda salakohta. Kuid, otse nende pea kohal, istub kivise mäe otsas, mida ümbritseb Türreeni meri, on Santa Maria dell Isola pühamu.

Pole selge, kas kloostri ehitasid benediktiinid või basiilikud kunagi keskajal. Niisiis, saate avastada kloostri renoveeritud fassaadi taga ajalugu ja ilu. Kahtlemata, klooster, mis jäi ellu 2 maavärinad, hoiab kindlasti Calabria kõige paremaid ja huvitavamaid saladusi.

Vibo jahisadamast Tropeasse rongiga

Catanzaro rongiga Tropeasse

Cosenza rongiga Tropeasse

Lamezia Terme rongiga Tropeasse

Secret Place In Italy: The Monastery of Santa Maria Dell Isola

 

3. Šveitsi kõige salajasem koht: Trummelbachi juga

Orus 72 kosed, võite arvata, et pole midagi avastamata juga Šveitsis, aga on. Üks Euroopa salajasemaid kohti on Trummelbachi juga. See vahemik 10 liustikuga toidetud kosed Šveitsis, toidetakse sulava veega Eigerist ja Jungfraust.

seega, mäge külastades ja läbi kõndides, neid salajasi koske imetledes, olla riietatud riietesse, mis kaitsevad sind külmuva kose tilkade eest.

Lutsern Lauterbrunnenisse rongiga

Geneve Lauterbrunnenile rongiga

Luzernist Interlakeni rongiga

Zürichist Interlakeni rongiga

 

The Secret Trummelbach Falls

 

4. Seegrotte Hinterbruhlis, Austria

A laevareis Austria suurima maa-aluse järve äärde on unustamatu kogemus. See tohutu vaata Grotte Hinterbruhli linnas, on koobaste süsteem, algselt inimese poolt kaevandamise eesmärgil loodud, II maailmasõjas.

Kuid, maa-alune järv jäeti tollal maha. Täna, Seegrotte Hinterbruhlis, ümber üheks tipuks 10 salajased külastatavad kohad maailmas.

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

A Secret underground lake in Hinterbruhl Austria

 

5. Ülimalt salajane koht Hiinas: Sanqingi mägi

3 hingekosutav tippkohtumine pilvedes, Sanqingi mägi on Hiina kultuuris üks pühamaid. Vaade Sanqingi mäele pole mitte ainult üks Hiina maastiku kõige hingematvamaid vaateid, aga ka taoistlikus usus püha tähendusega; euroopa 3 tippkohtumised esindavad 3 Puhtad, kõige kõrgemad jumalad.

Sanqingi ümbrus pakub ka hämmastavaid vaatepunkte, suusarajad, ja maagilisi punkte, mida avastada 10 piirkonna kõige maalilisemad kohad. seega, broneerige endale 2-päevane reis Sanqingi mäele, et saaksite kõiki peidetud kohti täielikult nautida ja uurida.

 

Sky High Mount Sanqing

 

6. Ülimalt salajased kohad Itaalias: Trentino

Itaalia Alpide ilu pole maailmas kõige paremini hoitud saladus. Kõik teavad mäeahelikku, maastik, alpijärved, ja maalilised niidud. Kuid, Trentino Itaalia kirdeosas, Garda järve ja Dolomiitide vahel, marsruudil jääb sageli vahele loodusimed siin mainitud. Siit leiate silmapaistva hulga 297 järved avastamiseks.

Lisaks, Ainult siin saate imetleda Dolomiitide tippude erilist valgusefekti “alpenglow”, päikeseloojangul.

Firenze Milaanosse rongiga

Firenze Veneziasse rongiga

Milano Firenzesse rongiga

Veneetsiast Milaanosse rongiga

 

Secret Places In Italy: Mountain Trentino

 

7. Täiesti salajane koht Poolas: Kõver mets Szczecinis

Istutatud 30ndatel, Szczecini mets on üks maailma salajasemaid paiku. Selle põhjuseks on põhjus, miks Poolas on mets maha tõmmatud, Gryfino linna lähedal. Alates 400 30-ndatel tagasi istutatud männid, täna avastad, et järele on jäänud vaid mõned üksikud, muutes selle koha ikkagi täiesti külastamist väärt.

Ainulaadse kuju põhjus on tänaseni mõistatus; paljud on proovinud aru saada, kas see on inimese loodud või looduse ime. Niisiis, kui otsustate külastada, võiks uurida mändide saladust’ mänd ainulaadne kuju, ja uurige ühte järgmistest Euroopa kauneimad metsad.

 

 

8. Ülisalajane koht Ungaris: Tapolca

Tapolca on võluv väike linn Ungaris, asub Baltani kõrgustiku lähedal looduskaitseala. Enamik turiste sõidab Budapesti puhkama Ungarisse, kuid Tapolca linn on Ungari kõige paremini hoitud saladus. Lisaks tohutu rahvuspargi lähedusele, linna keskel on järv, koos armas ruut ja ümberringi kohvikud.

seega, kui soovite maitsta Ungari kööki, imetleda ja avastada Ungari hämmastavat loodust, ja järvekoopa, siis broneeri pilet Tapolcasse.

Viinist Budapesti Rongiga

Prahast Budapesti rongiga

Münchenist Budapesti rongiga

Grazist rongiga Budapesti

 

Tapolca is a charming little town in Hungary

 

9. Ülisalajane koht Inglismaal: Hunstanton, Norfolk

Kui külastate kuurortlinna Hunstantoni Norfolkis, see näeb välja nagu vaikne puhkelinn mere ääres. Kuid, pärast kõnnite alla rannikule ja kiviklibusele rannale, leiate kõige tähelepanuväärsemad kaljud. Vanad Hunstantoni kaljud on värvilise liivakivi kihid; roostes ingveri liivakivi, punane paekivi kriidiga, ümbritsetud rohelise vetika ja sinise merega.

seega, uhke Hunstantoni rand on täiesti hingemattev, eriti päikeseloojangul. Sel kellaajal, kaljud muudavad värve, mere ja kaljude vahelises kontrastis on veelgi eristatavam. Vaatamata looduslikule ilule, mitte paljud ei tea seda Ida-Inglismaa salakohta. Niisiis, kiirustage parem broneerida rongipilet Hunstantoni randadele, enne kui muu maailm teada saab.

Amsterdamist Londonisse rongiga

Pariisist Londonisse Rongiga

Berliinist Londonisse Rongiga

Brüsselist Londonisse Rongiga

Secret beachline and Cliffs in Hunstanton, Norfolk

 

10. Applecrossi poolsaar Šotimaal

See Šoti ime tehti maanteel ligipääsetavaks ainult aastal 1975, käänulise ja järsu teega, mis läbib poolsaart mööda kallast. Niisiis, kui soovite seda kaugemat pärlit külastada, pidid lootma üksi paadisõidule, nagu ülejäänud selle saare elanikud.

Applecross on ilus väike küla Šotimaa poolsaare kallastel. Rikkalikel rohelistel küngastel levisid väikesed väikesed kajutid ja majad, vaade merele, võtab hinge kinni.

Ainult koos 544 elanikud, Applecrossi sõitmiseks on väga vähe põhjuseid, kuid erksad ja maalilised vaated, teenivad sellele täiesti ühe koha 10 salajasi kohti maailmas. Lisaks, Camusterrach ja Ard-dhubh on veel kaks asulat, mida ei tohiks oma avastamisel kahe silma vahele jätta, kuna ka moderniseerimine puudutab neid vaevu.

 

The Green Applecross Peninsula In Scotland

 

siin Salvesta rong, aitame hea meelega teil planeerida unustamatu tippu sõit 10 rongiga maailma kõige salajasemates kohtades.

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse „Üles 10 Salajasi kohti maailmas “oma saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fsecret-places-world%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)