זמן קריאה: 3 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 24/12/2021)

נוסעים ברכבת ידוע במתן נוסע כמה גשרי רכבת היפים ביותר, קולנועי נופים. מקבל הזדמנות לנסוע על הרכבת גשרים, אתה יכול לראות את הגבעות, כפר, ואוקיינוסים כולם מושב נוח כאשר חוצים אירופה ברכבת. לפעמים הרכבת עצמה היא היופי התעלמו ביותר. ארבעה אלה רכבת אירופאית רכבת גשרים ייקחו נשימתך.

 

הבחירה הראשונה רכבת הגשרים שלנו היא דרך לנדווסר, שוויץ

דרך לנדווסר, שוויץ
מסעות רכבת שווייץ

 

גשר הרכבת הזה הוא פלא אדריכלי מדהים. אתה יכול לראות שש קשתות אבן גיר נחות על חמישה עמודים גבוהים. הגשר מוביל ישירות אל לנדווסר באורך 216 מטר מנהרה.

הגשר משתרע על פני נהר Landwasser בין הערים Schmitten ו Filisur, בתוך ה אזור Graubunden שֶׁל שוויץ. כמו כן הוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. הוא פועל היום ונמצא מאז השלמתו ב 1902.

מינכן לרכבות באזל

ציריך לרכבות באזל

ברן לרכבות באזל

ז'נבה לרכבות באזל

 

Forth רכבת גשר, גשרי הרכבת העליונים בסקוטלנד

גשר Forth, סקוטלנד
גשר רכבת סקוטלנד

 

ציון דרך סקוטי מפואר זה חוצה את הנהר Forth ב קווינספרי, רק ממערב אדינבורו.

זה עשוי שלוש פלדה כפול cantilevers הצטרפו קורות ארוכים. מסמרות ענקיות לחבר אותם במבנה המרכזי של גשרי הרכבת. פירס גרניט לתמוך cantilevers. זה באמת הישג של הנדסה ויקטוריאני.

גשר הרכבת הושלם 1890 שופץ ונצבע מחדש ב 2011-2012. גשר הרכבת Forth כבר מורשת עולמית של אונסקו באתר מאז 2005. ישנם בין 190 ו 200 רכבות שנתקל יומי.

 

גשר הוהנצולרן, גֶרמָנִיָה

גשר הוהנצולרן, גֶרמָנִיָה
גרמניה רכבות גשר

 

נהר הריין מחלק את גֶרמָנִיָת העיר קלן. שבעה גשרים חוצים את נהר מלכותי בקלן. משושלת הוהנצולרן רכבת ברידג'ס הוא לא רק הכי יפה, אלא גם את גשר הרכבת ביותר בשימוש בכבדות בגרמניה. היא רואה מעל 1200 רכבות בכל יום ברחבי שישה מסלולים.

Hohenzollernbrücke מהווה גשר קשת, עם שלוש קשתות ברזל לאורכו. הוא הושלם בשנת 1911 שופץ בשנת 1940, 1950הים, ו -1980.

מאז זה רק 409 אורך מטרים, יש גם קטע של הגשר להולכי רגל ורוכבי אופניים. יש אחד בכל צד של פסי הרכבת. אנשים החלו להציב “מנעולי אהבה” על הגדר בין רכבת ואזורים להולכי רגל מאז 2008.

פרנקפורט לרכבות קלן

בבריסל כדי רכבות בקלן

וינה לרכבות קלן

מינכן לרכבות קלן

 

Viaduct של Chamborigaud, צָרְפַת

Viaduct של Chamborigaud, צָרְפַת
גשר רכבות ישנות צרפת

 

אתה תמצא רכבת גשרים קשת בצורת חצי עיגול מרהיב בכפר הצרפתי של Chamborigaud, הוּשׁלַם בּ 1867. זה עדיין בשימוש כיום.

מוביל מי האבן חוצה את נהר Luech. זהו גשר מעוקל באורך כולל של 387 מטרים. למרות זאת, זה מאוד צר רק 14m רחב. Viaduct של העקומה של Chamborigaud פונה במעלה זרם, בניגוד לרוב גשרים אחרים מסוג זה.

ליון לרכבות מרסיי

פריז לרכבות מרסיי

נחמד רכבות מרסיי

בורדו לרכבות מרסיי

 

גשר סנטה Giustina רכבת, אִיטַלִיָה

גשר סנטה Giustina רכבת, אִיטַלִיָה
גשר רכבת היסטורי איטליה

 

מוביל מי הרכבת הוא מספר 31 ברשימת גשרי הרכבת הגבוהים בעולם. זה עומד 145 מטרים גבוה ופשוט 78 אורך מטרים. הוא ממוקם בקצה של סנטה Giustina האגם בדרמולו, צפון איטליה.

האגם סנט Giustina הוא מעשה ידי אדם לבין המים שזורמים ממנו מפיק חשמל. זה גם ידוע ספורט מים קיאקים.

מילאן Dermulo רכבות טרנטו

טורינו כדי Dermulo רכבות טרנטו

פאדובה אל Dermulo רכבות טרנטו

ונציה Dermulo רכבות טרנטו

 

מוכן לקחת טרמפ לרכבת על רכבת גשרים לראות את הפלאים האלה של מאמץ אנושי? הזמן המושב שלך אינו משלם דמי הזמנה www.saveatrain.com.

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו באתר שלך, אז לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbreathtaking-train-bridges-europe%2F%3Flang%3Dhe – (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את /tr ל /ru או /fr ועוד שפות.