Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 14/01/2022)

ciao! Jūs plānojat mūža galamērķis Itālijā! Tā ir dzimtene no renesanses un pilsētas, kas solās sajūsmināt un iedvesmot jums, jo tā mākslas darbu, arhitektūra, un tā mīlas dēka ar ēdienu. Itālija ir patiess mājas gastronomijas. Šķīvji ne tikai kalpoja kā maltītes, tie ir darbi. Kamēr jums ir izpētīt šo viesulis pilsētu brīnumu, kur var atrast pa kreisi bagāžas vietas Itālijā?

Ejot tā bruģētas ielas, iemērcot aizraujošā aizraušanās gaisotnē, padara to spainis sarakstu galamērķi. Vienīgais, kas var sagraut romantiku, kam iemetiena savu bagāžu ar jums, jo, kas vēlas būt apgrūtināts visur jums iet? Bez bagāžas un laimīgs ir veids, kā ceļot pa Itāliju, un, lai to izdarītu, varat izmantot daudzas bagāžas glabāšanas vietas Itālijā.

 

Kreisais Bagāžas vietas lidostās

Droša un vienkārša bagāžas glabāšanas iespēja, uz nolaišanās, ir lidostā vai ja jums ir bezmaksas diena bez viesnīcā. Paturiet prātā, ka lielākajās centrmezgla lidostās tas ir viegls risinājums, bet mazākas lidostas var būt sarežģītāk, lai darīt savu pētījumu pirms jūs nokļūt līdz jūsu izvēlēto lidostu. Vislabāk ir pārbaudīt iepriekš, apmeklējot lidostas vietni, lai atrastu kreisās bagāžas atrašanās vietas Itālijā.

Bari uz Fasano biļetes

Biļetes uz Taranto uz Fasano

Milāna uz Florenci biļetes

Venēcijas uz Milānu biļetes

 

Left Luggage Locations in Italy Airports

 

Populāri lidostas

Milānas Malpensas lidostas bagāžas glabātuve atrodas ielidošanas līmenī Terminal 1. Tas ir atvērts katru dienu no 6 esmu uz 10 pm. izmaksas svārstās, par nelielu vienību, jūs maksājat par € 3,50, par lielāku preci ap 4€, un katrs par 24 stundas.

Romas Fiumicino lidosta ir bagāžas glabātuve atrodas pirmajā stāvā Terminal 3. Tas ir atvērts katru dienu no 6:30 esmu uz 11:30 pm un maksās apmēram €6 par preci 24 stundas.

Venēcijas Marco Polo lidosta s bagāžas glabātuve birojs atrodas pirmajā stāvā, iekšpusē lidostas termināļa piekļuves 1. Tie ir atvērti katru dienu no plkst 5 esmu līdz 10 pm, bet laiki var atšķirties ziemā.

Milāna uz Neapoli biļetes

Biļetes uz Florenci uz Neapoli

Biļetes uz Venēciju uz Neapoli

Biļetes uz Pizu uz Neapoli

 

Vilcienu stacijas, kur var glabāt kreiso bagāžu

Stacijas Romā

Roma ir trīs galvenās dzelzceļa stacijas, Ostiense, Romas Termini, un Roma Tiburtina. Esat patiesi sabojāts par izvēli, kad runa ir par palikušo bagāžu uzglabāšanas vietām Itālijā.

Ja Jums ir šķērso caur vilcienu dienai, tad skapīši ir veids, kā iet. Visās šajās stacijās ir bagāžas pārbaudes pakalpojumi, daži pašapkalpošanās.

Jūs varat sagaidīt maksāt starp € 10 un € 15 dienā, vidēji. Kā nelielu sānu piezīmi, dzelzceļa stacijas ir lieliski piemēroti arī pārtikas un ūdens uzkrāšanai dienā, velosipēdu noma, un zīmēt naudu.

Stacijas Milānā

Vilcieni ir ērtākais veids, kā pārvietoties pa Eiropu un Milānu, ir četras galvenās dzelzceļa stacijas, Milānas lambrāte, Milāna Rogoredo, Milānas Centrālā daļa, un Milānas Porta Garibaldi.

Kā mēs teicām iepriekš, netrūkst pakalpojumu sniedzēju, jo tas ir ļoti nepieciešams, kad esat kustībā.

Maksimālais bagāžas glabāšanas laiks un stundas Itālijā dažādās stacijās ir atšķirīgs, un dienā jūs maksāsit vidēji no 10 līdz 15 eiro dienā. Var būt arī svara ierobežojumi, dažos gadījumos noteikti pārbaudiet vēlreiz.

Stacijas Venēcijā

Venezia Santa Lucia ir Venēcijas centrālā dzelzceļa stacija, un tajā ir daudz iespēju kreiso bagāžu novietot Itālijā. Tāds pats kā Milānā un Romā, Venēcijas piedāvājumi par saprātīgu cenu pamestās bagāžas uzglabāšana.

Daži būs svara atšķirības un iespējamos laika atšķirības. Pašapkalpošanās skapītim veikali ir ērti novietot visā Venēcijā.

Milāna uz Dženovu biļetes

Biļetes uz Romu uz Dženovu

Biļetes uz Florenci uz Dženovu

Biļetes uz Venēciju uz Dženovu

 

 

Kreisās bagāžas atrašanās vietas Apkārt pilsētai viesnīcās

Jūsu pirmā osta būs jūsu viesnīcu, hostelis, vai Airbnb par kreisās bagāžas atrašanās vietu. Pēc tam, kad ir paņemts, nebaidieties uzdot, jo daudzi uzņēmumi turpinās kreiso bagāžu par brīvu. Parasti tas ir tikai uz noteiktu laiku, tāpēc noteikti iegūstiet attiecīgo informāciju.

Jautājiet reģistratūrā par iespējām seifu un skapīši. Atstājiet nelielu dzeramnaudu, ja jūs sniedzat savu bagāžu ar porteri.

Milāna uz Romu biļetes

Biļetes uz Florenci uz Romu

Biļetes uz Pizu uz Romu

Neapoles uz Romu biļetes

 

luggages in Hotel

 

Atstātā bagāža Privāts Pakalpojumi

Somā Somas

Tas ir populārs Eiropas izvēli un ir zvaigžņu reputāciju. Mēs koncentrējas uz Itāliju, un tie ir filiāles Romā, Milāna, Florence, Neapole, Piza, Katānija, un Bari, pārliecinoties, lai aptvertu visu Itāliju un tās slavens pilsētām. Pašapkalpošanās ir lieliska izvēle.

Izvairieties no līnijas un izmantot 24 stundu uzraudzību un vissvarīgāk, somā ir apdrošināts līdz € 300.

Bagāžas uzglabāšana Biroji

Tas ir pa kreisi bagāžas iespēja specifiski uz Venēciju.

Jūs tos atradīsit Venēcijas Marco Polo lidostas ielidošanas zālē, Venēcijas Santa Lucia dzelzceļa stacija, Piazzale Roma, un Venēcijas kruīza termināli. Tas ir gudri ievietots jomās, kā transports. Tas padara to par ideālu izvēli nomest un iet.

Milāna uz Venēciju biļetes

Biļetes uz Padoju uz Venēciju

Biļetes uz Boloņu uz Venēciju

Romas uz Venēciju biļetes

 

Left Luggage Locations in Italy

 

secinājums

Kad jūs doties uz Itāliju, un jums ir nepieciešams, kreiso bagāžas vietas, Tāpēc ir svarīgi veikt pārbaudi saskaņā ar jūsu maršruts. Pārbaudiet reizes, pārbaudiet svara ierobežojumus, un pārbaudiet izmaksas, esi gatavs! Vissvarīgāk, baudīt Itālija, bagāžas bezmaksas.

 

Stick ar Saglabāt vilcienu lai atrastu labākās pieejamās biļešu iespējas par iespējami labākajām cenām!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Kreisās bagāžas atrašanās vietas Itālijā un to atrašana” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un dod mums kredītu ar saite uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/left-luggage-locations-italy/ ?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)