Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 04/11/2022)

senin Evcil Hayvan taşıma bu ipuçları anksiyete hafifletmek yardımcı olmalıdır. kabul edelim Çünkü, hayvanları ile seyahat streslidir! Ama ne daha stresli, senden ayrılma düşüncesi hayvanlar evde veya başkalarının gözetiminde. Açıkça, kimse onlara senin gibi bakmıyor! Sağ?

ne yapacağını için çok sayıda seçenek vardır evden uzakta seyahat ederken. Köpek oteller, bir bakıcı tutmak, veya yükü aktarmak, sevimli de olsa, Arkadaşına seçenekler arasında yer alıyor. Bu insanlar başvurmak en yaygın olan. ancak, bazen başka seçeneği olduğunu ve evcil hayvan ile seyahat etmek zorunda. oldukça zor bir prosedür olabilir iken, Kaydet A Train Evcil ile seyahat ederken size yardımcı olacak bazı ipuçları vardır!

 

Hayvan İpuçları 1: A Treat getir!

dog playing with his toy

Yeni bir yer teneke kutuya Seyahat ve muhtemelen evcil hayvan için stresli olacak. Bu yüzden mümkün olduğunca rahat kalmasını sağlamak dahil herkes için konforlu bir yolculuğa anahtarıdır. onun düzenli oyuncaklar getir, battaniyeler, ve Diğer öğeler bu, köpeğinizi veya kedinizi rahat ettirebilir. Onlar sakin ve yanlış bir şey yapmadım? İleride daha rahat Evcil ile seyahat yapmalarını ödüllendirmek emin olun.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

Hayvan İpuçları 2: Ama değil Çok Birçok Treats…

groom before traveling with your pets

Bu açıktır gibi hissediyorum, ama yine sana kelime kelime için gidiyorum! Onlara vermeyin ağır yemek ya da evcil bir garip noktada kendisini rahatlatmak için dürtü olmaz ki onları çok fazla su içmesine izin! (Biz hayvanları ile seyahat eden yanıltıcı olabilir uyarısında vermedi!)

Roma trenleri Floransa

Roma Trains Napoli'nin

Florence Pisa trenleri

Roma Venedik trenleri

 

Hayvan İpuçları 3: Egzersiz

running and traveling with your pets

İstesen de istemese, Evcil hayvanlarınızla seyahat etmek için bu En İyi İpuçları, bir tür egzersiz yapmanız gerekeceği anlamına gelir! Eğer hareket etmeye başlayın hemen önce, Bazı kuvvetli egzersiz için onları almak! Çünkü ekstra uzun yürüyüş veya sevgili kabarık arkadaşı ile yoğun bir çalma, o şeyler hakkında endişe sadece çok yorgun olabilir. Eğer koşuya atılıyor çok düşkün olmayan bir kedi var ise, Onları içeri uyarmak için deneyin. Vardiyalı oyuncaklar, örneğin toz bezleri şeklinde olabilir.! Güven Bana… deneyimim var Evcil hayvan ile seyahat de!

Berlin Potsdam trenleri

Berlin Hamburg trenleri

Frankfurt Berlin trenleri

Münih trenleri Berlin

 

Hayvan İpuçları 4: Araştırma Büyükelçiliği Gereksinimleri

dog pawn

Farklı ülkeler farklı gereksinimleri vardır. Birçok ülke karantina süreleri gerektirir, Eğer Evcil ile seyahat zaman geçirmek istiyorum eğer öyleyse, Bu emin bir kez daha kontrol yapmak! Çoğu ülke Kuduz için çekim gerektirir, bordetella (köpek kulübesi öksürük), ve parvo. büyükelçilik Çağrı ve çevrimiçi araştırma yapmak Ülkenin gereksinimleri ne olduğunu görmek için, ve yaptığında evrak kullanışlı olduğundan emin sınırı geçerken.

Evcil hayvanlarla seyahati ve ülke gereksinimlerini şuradan araştırabilirsiniz: PetTravel.com.

Antwerp Trains Brüksel

Amsterdam Antwerp trenleri

Lille Antwerp trenleri

Paris Antwerp trenleri

 

5. Bir Sağlık Sertifikası Alın

Vet checking on a dog

Sağlık sertifikaları gerektirdiği hava Yolları, sınır yetkilileri, oteller, pet bakım merkezleri, ve başkalarının hayvanları ile seyahat ederken. Çoğu durumda, Evcil hayvanlarıyla seyahat ederken içinde sağlık sertifikası almak gerekir 10 seyahatinizi başlama günleri. özel gereksinimlerini Araştırma senin güzergah veterinere ziyaret etmeden önce, böylece sertifikada gerekli herşeyi içerebilir.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

6. Sizin Pet Sağlık Belgesi elektronik bir kopyasını saklayın

Birçok otel, seyahat operatörleri, bakım merkezleri hayvan, hava Yolları, ve gümrük ve göçmenlik ajansları evcil hayvanınızın veterinerlik sertifikası basılı kaydını gerektiren. Bunun yerine olası her örneği için kopya tomarları kapalı baskı, Birkaç yazdırabilir ve hayvanları ile seyahat ederken bir elektronik kopyasını tutmak.

Myscha Theriault Onun bilim gazetecisi kocası ve dev Labrador retriever ile tam zamanlı yolculuk çok satan bir yazar ve uluslararası sendikasyon seyahat köşe. Onun elektronik kopyası kullanışlı ile, Gerektiğinde o hep onun köpeğin sağlık sertifikalarını üretmek için hazır.

“gerektiği gibi Otelin iş merkezinde yazıcı bana bizim Labrador atış kayıtlarının bir PDF kopyasını yazdırmak için izin verir, Örneğin biz yoldan onun için kreşe bir öğleden sonra kitaba ihtiyacınız olduğunda. Günden güne aşağı kağıt yığınlarını tutar, son dakika için hazırlanan kalarak Bizim programımız değişiklikler.”

Floransa Trains Reggio Emilia

Cenova Floransa trenleri

Roma Trains Sestri Levante

Parma Floransa trenleri

 

7. Araştırma Yerel Veterinerler

Her ihtimale karşı bir şey olur yolda, Eğer saygın bir veteriner bulmak için çabalıyorlar olmak istemiyoruz. Evcil ile seyahat başlamadan önce, ziyaret ettiğiniz bölgede birkaç veterinerler için kişi bilgilerini kaydedin.

Cenova Venedik trenleri

Torino Venedik trenleri

Parma Venedik trenleri

Venedik Trains için La Spezia

 

Biz Evcil Hayvan taşıma bu Top İpuçları sinirleri biraz hafifletti umut! Paylaşımda bulunmak başka iyi ipuçlarının varsa bize bildirin Bir Tren Kaydet ve bizim toplum. Sizden duymak isteriz!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “Sizin Evcil Hayvanlarla Seyahat için ipuçları” Siteniz üzerine? Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-traveling-with-your-pets%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)