Čas čítania: 6 minúty
(Aktualizované: 26/02/2021)

Plánovanie mládenca alebo mládenca je určite najlepšou súčasťou bytia najlepším čestným mužom alebo slúžkou. Čo môže byť zábavnejšie, ako dať dohromady všetok gang pre zlé dobrodružstvo v Európe? Najmä predtým, ako sa tí šťastlivci v skupine usadia.

Európa je vynikajúcou destináciou pre párty. Vybrali sme si ruku 7 najlepších bakalárskych a bakalárskych ciest v Európe. Od luxusných kúpeľných výletov po večernú večierok a poskakovanie barov. tak, ste povinní vytvoriť nevšedný výlet pre nevestu a ženícha.

 

1. Hedonistický bakalársky / bakalársky kurz s rozpočtom v Berlíne

S vynikajúcou barovou scénou, Berlín je úžasnou destináciou pre zábavný a vzrušujúci bakalársky a bakalársky výlet v Európe.

Berlín je známy svojimi šialenými večierkami a Oktoberfestom a je ideálny pre víkendový útek. Párty by ste mohli začať tým, že získate nejaké skvelé fotky gangu v známej galérii East Side. potom, pokračovať v prehliadke prispôsobených barov alebo sa vydať za dobrodružstvom a skákať po baroch. okrem toho, Berlín je domovom niekoľkých veľkých kúpeľov, kde by ste mohli potiť celú kocovinu po noci v klube.

Frankfurt do Berlín vlakom

Kodaň do Berlín vlakom

Hannover do Berlín vlakom

Hamburg do Berlín vlakom

 

Hedonistický bakalársky / bakalársky kurz s rozpočtom v Berlíne

 

2. Bakalárska / bakalárska cesta do Amsterdamu

Známy a zvodný, Amsterdam je európske mesto hriechov i malý raj. Ak plánujete jarnú bakalársku cestu do Európy, potom je Amsterdam najkrajší. Kvitnúce kanály, farebné domy a roztomilé kaviarne, cyklistické chodníky, a samozrejme kvetinový festival v máji. Všetky tieto zázraky spôsobia, že sa nevesta cíti v siedmom nebi.

však, Ak máte záujem o bláznivý víkend na oslavu posledných okamihov slobody, potom je Amsterdam ideálny na divoký bakalársky večierok. Začnite pri Muse Du Sexe do oblasti červených svetiel, a skončiť s nápojom a striptízovou večerou. teda, bakalársky výlet do Amsterdamu bude nepochybne nezabudnuteľným výletom.

Brémy do Amsterdam vlakom

Hannover do Amsterdam vlakom

Bielefeld do Amsterdam vlakom

Hamburg do Amsterdam vlakom

Dievčatá fotografujú s tulipánmi v Amsterdame chrbtom k fotoaparátu

 

3. Bakalársky / Bakalársky výlet do Prahy

Dámy určite ocenia krásne výhľady na Prahu, architektúra, a umenie. Navyše, Praha je známa svojimi špičkovými pivnými záhradami a koktejlovými barmi. To znamená, že pražské bary sú na najlepších miestach a slúžia najchutnejším a najchutnejším nápojom v Európe, napríklad, Koktejlový bar Hemingway. Po niekoľkých drinkoch, ak chcete skutočne divokú noc, zamierte do objavovania svetovo preslávenej Prahy scéna pre nočný život. Vyliečiť tú rannú kocovinu, pozrite sa na najlepšie kaviareň v Prahe, Hrnček Cafe. Ich špecialitou je bohaté kávové nápoje a chutné jedlo.

však, ak nechcete stratiť myseľ v noci chlastu, potom choďte mimo centrum mesta. Praha je domovom mnohých termálnych kúpeľov a kúpeľov, kde sa po návšteve kúpeľov môžete rozmaznávať očarený hrad. To iste spôsobí, že sa nevesta bude cítiť ako princezná rozprávka. Ďalšou skvelou vecou, ​​ktorú budú muži určite milovať, je splavovanie riek.

Norimberg do Praha vlakom

Mníchov do Praha vlakom

Berlín do Prahy vlakom

Vlakom z Viedne do Prahy

 

Výlet do Prahy a Salut s nápojmi v bare

 

4. Výlet do Budapešti

Ohromujúca architektúra a preteká rieka Dunaj, urobte z Budapešti úžasný cieľ pre bakalársky a bakalársky výlet.

Nápoje a spoločenské plavby po Dunaji, kríženie mesta s výhľadom na veľkolepú architektúru, je ideálny pre mládenca a mládenec. Ďalšou skvelou možnosťou je relaxačný víkend v luxusných kúpeľoch s dievčatami. Budapešť je skvelé mesto stravovacie zájazdy, kde môžete ochutnať národné víno z Egeru a Somla a ochutnať tradičné maďarské jedlá na oslavu posledného jediného života.

Vinná pivnica Faust je jedným z najstarších pivníc v Európe a tam, kde môžete Vychutnajte si tie najlepšie vína a ochutnajte hovädzie mäso a iné pochúťky z úst.

Viedeň do Budapešti vlakom

Praha do Budapešti vlakom

Mníchov do Budapešť vlakom

Graz do Budapešti vlakom

 

 

5. Bakalársky / bakalársky výlet do Tirolska

Za naj dobrodružnejší a adrenalínový výlet do Európy, región Tirolsko v Rakúsku je najlepším cieľom. Budete mať pocit, že sa vraciate do pôvodov. Posedenie okolo ohňa, vonku z drevenej kajuty na grilovanie a pitie. Ak je gang pripravený na dobrodružstvo horolezectva, rafting, a mnoho ďalších outdoorových aktivít, potom Area47, je skvelá voľba pre víkend pre všetkých a pre slávnostnú párty.

Tirolsko je tiež ideálne na bakalársky výlet, najmä ak ste športový a chcete zažiť prírodu v jednom z najviac krásnych miest v Európe. Nádherný výhľad a čerstvý vzduch sú ideálne na spojenie a vytváranie nezabudnuteľných okamihov v lesoch a vodopádoch Tirolska.

Mníchov do Innsbruck vlakom

Salzburg do Innsbruck vlakom

Oberstdorf do Innsbruck vlakom

Graz do Innsbruck vlakom

 

Výlet do Tirolska a splavovanie prírody

 

6. švajčiarske Alpy

Úchvatné výhľady, hory, údolie, a vodopády v švajčiarske Alpy sú perfektným prostredím pre snový výlet po Európe. Švajčiarske Alpy sú rajom aj Disneylandom pre dobrodružný gang. Napríklad, ak vaša skupina miluje outdoorové aktivity, potom môžete ísť lyžovať, ak je zima. alebo, na druhej strane, či je to jarný alebo letný výlet, potom, trekking, alebo chladenie v pôvabnej dedine je len pár vecí, ktoré sa dajú robiť v tejto fenomenálnej lokalite.

Zatiaľ čo bakalársky a bakalársky výlet do švajčiarskych Álp môže byť drahší ako víkendový pobyt do Berlína alebo Prahy, mohlo by to byť tiež miesto, kde si vytvárate spomienky, ktoré vydržia celý život a ktoré sú neoceniteľné.

Bazilej do Interlaken vlakom

Ženeva do Zermatt vlakom

Bern do Zermatt vlakom

Lucerne do Zermatt vlakom

 

Vonkajší horúci kúpeľ vo švajčiarskych Alpách

 

7. Bakalársky / Bakalársky výlet Aquitaine, Francúzsko

Bakalársky a bakalársky výlet je vynikajúcou príležitosťou na dobrodružstvo, vyskúšajte niečo nové a prelomte hektickú rutinu. Prečo to nerobiť vo veľkom štýle a ísť celú cestu a rozpoltiť sa na rozmaznávanie? Glamping je úžasná voľba pre vzrušujúci bakalársky a bakalársky výlet. Francúzsky vidiek je úžasný miesto pre kempovanie v luxusných jurtách v mongolskom štýle na úchvatnej francúzskej poľnohospodárskej pôde so svojimi najlepšími priateľmi.

Vonkajší bazén, ovocný, raňajky v posteli, táborák, a jazda na bicykli okolo krásnych hôr je o bezstarostnej bezstarostnej ceste, ktorú si každý bude pamätať. Bakalárske a bakalárske výlety sú jedny z najkrajších období v živote každého človeka. teda, mala by sa sláviť na najkrajších miestach na svete a Európa je ideálna pre snové alebo divoké bakalárske a bakalárske výlety..

Nantes do Bordeaux vlakom

Paríž do Bordeaux vlakom

Lyon do Bordeaux vlakom

Marseilles do Bordeaux vlakom

 

Bakalársky / Bakalársky výlet do Aquitaine, Francúzsko

 

Cestovanie po Európe a cestovanie po nej je veľmi ľahké Save A Train do akéhokoľvek cieľa a mesta na našom 7 najlepšie destinácie pre bakalárske výlety.

 

 

Chcete na svoj web vložiť náš blogový príspevok „7 najlepších bakalárskych a bakalárskych ciest v Európe“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-bachelor-bachelorette-trips-europe/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)