زمان خواندن: 9 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 03/09/2021)

دنیا جای زیبایی است, اما مسافران اولین بار می توانند در دام توریستی قرار بگیرند و قربانی کلاهبرداری های بزرگ مسافرتی شوند. اینها هستند 12 کلاهبرداری عمده سفر برای جلوگیری از سراسر جهان; از اروپا به چین, و هر جای دیگر.

  • حمل و نقل ریلی است سازگار با محیط زیست راه برای سفر. این مقاله نوشته شده است تا در مورد سفر با قطار آموزش های ذخیره یک قطار, این ارزان ترین وب سایت بلیط قطار در جهان.

 

1. کلاهبرداری سفر برای جلوگیری از سراسر جهان: هزینه اضافی تاکسی - انحراف

ترافیک سنگین, راننده تاکسی که قصه های شهر را برای شما تعریف می کند, و نماهای جدید از پنجره ، سقوط در کلاهبرداری با هزینه اضافی تاکسی را بسیار آسان می کند.

رفت و آمد با تاکسی راحت ترین گزینه سفر به عنوان یک جهانگردان به نظر می رسد, اما ممکن است یکی از مهمترین کلاهبرداری های مسافرتی در سراسر جهان باشد. شما به عنوان یک توریست سریعترین و بهترین مسیر از فرودگاه تا هتل را نمی دانید, یا از یک جاذبه به جاذبه دیگر, بنابراین رانندگان تاکسی ممکن است از طرف شما جشن بگیرند و نرخ بی شرمانه ای را از شما بخواهند یا شما را در یک دور انحرافی بزرگ سوق دهند, برای سفری که نباید بیشتر از این طول بکشد 15 به من.

چگونه از هزینه اضافی تاکسی جلوگیری کنیم?

از قبل در مورد نرخ تاکسی پذیرفته شده در خود تحقیق کنید مقصد سفر. علاوه بر این, مطمئن شوید که یک برنامه نقشه عالی دارید, که به Wi-Fi نیاز ندارد, بنابراین می توانید مسیر را همیشه بررسی کنید, و از همه مهمتر, یک شرکت تاکسی معتبر انتخاب کنید, یا با قطار سفر کنید.

بازل با قطار به اینترلاکن

با قطار از ژنو به زرمات

با قطار به برن به زرمات

لوزرن با قطار به زرمات

 

2. ریختن روی لباس های شما - ترفند کبوتر

اگر قصد سفر به آرژانتین را دارید, مثلا, شما باید از نشت کبوتر بر روی کلاهبرداری مسافرتی لباس خود آگاه باشید. این نوع کلاهبرداری سفر در بوینس آیرس بسیار محبوب است, وقتی یک محلی دوستانه به شما نزدیک می شود, می خواهم کمک کنم از آنجا که لباسهای شما ریخته شده است.

تصور کنید مرکز شهر را تحسین می کنید یا یک روز عالی را در پارک می گذرانید, نگاه کردن به اطراف, و ناگهان یک غریبه دوستانه پیش شما می آید, به شما اطلاع می دهیم که سرتاسر لباس شما ریخته است. کیسه را روی زمین می گذاری, با حیرت برای نشت به اطراف نگاه کنید, و در ضمن گذرنامه, کیف پول, و تمام متعلقات گرانبهای شما از بین رفته است.

چگونه از ریختن کلاهبرداری در لباس لباس جلوگیری کنیم?

مانند یک محلی کاوش کنید, مراقب اطراف خود باشید, و سعی کنید چشمان خود را جلو نگه دارید.

لوزرن با قطار به لاوتربرون

با قطار به ژانرو به لاوتربرونن بروید

لوسرن با قطار به اینترلاکن

زوریخ با قطار به اینترلاکن

 

 

3. کلاهبرداری سفر برای جلوگیری از سراسر جهان: کلاهبرداری خودپرداز سفر

پوله که دنیا رو میچرخونه, بدیهی است که یکی از مهمترین کلاهبرداریهای سفر در جهان شامل پول می شود. یکی از بزرگترین کلاهبرداری های مسافرتی در سراسر جهان کلاهبرداری خودپرداز است که خواننده کارت اعتباری قابل جابجایی اساساً اعتبارنامه شما را کپی می کند و سپس از آنها برای پاکسازی موجودی شما استفاده می کند.

چگونه از کلاهبرداری خودپرداز جلوگیری کنیم?

اگر کاملاً لازم باشد, از یک بانک خودپرداز بزرگ و شناخته شده پول بگیرید. که در بانک های بزرگ اروپا, امنیت وجود دارد, بنابراین احتمال دسترسی به کارت خوان های خودپرداز نزدیک به صفر است.

با قطار به مونیخ به هالشتات

اینسبروک با قطار به هالشتات می رود

Passau با هلشتات با قطار

روزنهایم با قطار به هالشتات

 

4. دست انداز و گرفتن

یکی از کلاهبرداری های کلاسیک سفر در جهان, دست انداز و گرفتن محبوب هستند در حمل و نقل عمومی, و در مکان های دیدنی. شما اتفاقاً در قطار هستید, مترو, یا در میدان پراگ منتظر ساعت معروف باشید وقتی ناگهان شخصی به طور تصادفی با شما برخورد می کند.

در حالی که می تواند یک تصادف باشد, به احتمال زیاد یک جیب بری برنامه ریزی شده است. این می تواند شکاف یک ثانیه باشد, یک “متاسف”, و کیف پول شما, تماشا کردن, یا جواهرات از بین رفته اند. کلاهبرداری دست انداز و گرفتن یکی از مهمترین مواردی است که باید از چه زمانی آگاه باشید مسافرت در اروپا.

چگونه برای جلوگیری از دست انداز و گرفتن?

داشته های گرانبها را در اتاق هتل بگذارید, و هر آنچه را که با خود می برید پخش کنید: به عنوان مثال کیف پول در جیب کت داخلی.

با قطار از لیون به نیس

پاریس به نیس با قطار

با قطار از کن به پاریس می رود

با قطار از کن به لیون می رسید

 

سفر کلاهبرداری دست انداز و در یک فضای شلوغ چنگ بزنید

 

5. کلاهبرداری سفر برای جلوگیری از سراسر جهان: انبوه

شبیه دست انداز و گرفتن, کلاهبرداری ازدحام, زمانی است که ناگهان توسط گروهی از غریبه ها شلوغ می شوید, خوب که به نظر شما غریبه است. در حقیقت, این غریبه ها خیلی خوب یکدیگر را می شناسند, و یک دیدار عجیب را به زیبایی برنامه ریزی کرد, یا ازدحام. از این طریق کاملاً بی گناه به نظر می رسد, در حالی که محاصره و جیب بریده اید.

این اتفاق معمولاً در یک مکان شلوغ اتفاق می افتد, جایی که این گروه با جمعیت و هرج و مرج ترکیب می شود. آنها در حالی که دیگران از همه چیز دست می گیرند ، شروع به حرکت در اطراف شما می کنند و در حقیقت حواس شما را پرت می کنند. نگه داشتن پول نقد خود در یک مکان یکی از این موارد است 10 اشتباهات سفر در اروپا باید از آنها اجتناب کنید.

چگونه از کلاهبرداری Swarm جلوگیری کنیم?

به سادگی از جمعیت دور شوید, و کت خود را زیپ کنید, یا مراقب وسایل خود باشید, ترجیحا, هر کیسه ای را قبل از خود قرار دهید.

با قطار از آمستردام به پاریس

لندن با قطار به پاریس

روتردام با قطار به پاریس

بروکسل با قطار به پاریس

 

کلاهبرداری سفر برای جلوگیری از سراسر جهان: ازدحام در میلان, ایتالیا

6. دوستانه محلی

غریبه زیبا و دوستانه یک کلاهبرداری مشهور در سفر در سراسر جهان است. خواه در میدان سرخ قدم بزنید یا پاریس, همیشه محلی دوستانه وجود دارد که به آنها کمک می کند تا به برج ایفل برسند یا اوقات خوبی را در اطراف شهر به شما نشان دهند.

علاوه بر این, آنها در نشان دادن تمام باشگاه های بزرگ اطراف بسیار مفید خواهند بود, که صبح روز بعد کلاهبرداری خواهید کرد, بیدار شدن, و توجه به پول شما تمام شده است. بدین ترتیب, به عنوان مثال یک سفر انفرادی, در سراسر جهان می تواند فرصتی خارق العاده برای دیدار با مردم محلی باشد, اما همچنین می تواند به بدترین کابوس شما تبدیل شود.

چگونه از کلاهبرداری محلی دوستانه سفر جلوگیری کنیم?

ملاقات مردم محلی در سفرهای شما عالی است, و یکی از بهترین تجربه ها. با این حال, حواست باشه که به کی اعتماد میکنی, و شبها را با آنها سپری کنید. ماجراجویی در یک کشور عجیب می تواند به سرعت به یک فاجعه تبدیل شود, بنابراین محتاط باشید.

میلان با قطار به ونیز

فلورانس با قطار به ونیز

بولونیا با قطار به ونیز

Treviso با قطار به ونیز

 

7. کلاهبرداری سفر برای جلوگیری از سراسر جهان: کلاهبرداری دستبند

رایگان سوغاتی از یک کشور خارجی صدای شگفت انگیز, اما در دنیای زندگی ما در واقع چیزهای رایگان وجود ندارد. از این رو, فریب کلاهبرداری رایگان با دستبند را نخورید که معمولاً زنی محلی با لبخند به شما نزدیک می شود, برای قرار دادن یک دستبند بر روی مچ دست خود.

لبخند و دوستانه, آنها دستبندها یا گردنبندهای معتبری را برای حمل به خانه به شما پیشنهاد می دهند, در حالی که تمام وقت دست دیگر آنها به دنبال کیف پول شما است, و جواهرات. ارائه چیزی زیبا و رایگان باعث حواس پرتی بزرگ می شود و برای بسیاری از گردشگران بی گناه مفید است.

چگونه از کلاهبرداری دستبند جلوگیری کنیم?

به یادگارهای رایگان نیفتید, و فقط چشمان خود را باز نگه دارید, و با مهربانی از پذیرش پیشنهادات رایگان غریبه ها خودداری کنید.

نورنبرگ با قطار به پراگ

مونیخ به پراگ با قطار

برلین با قطار به پراگ

وین با قطار به پراگ

 

8. کودک گدا

لباس بدبخت, کثیف, التماس برای پول یا غذا, کودک گدا یکی از کلاهبرداری های دلخراش سفر در جهان است. از اروپا تا چین, بچه هایی هستند که کنار جاده ایستاده اند, در میادین مرکزی با یک دلار آواز خواندن, یا روی پنجره تاکسی ضربه بزنید.

اغلب این کودکان آنچنان که به نظر می رسند گم نشده اند, اما برای ایفای نقش فرستاده شدند. به طور مشخص, کودکانی هستند که واقعاً به غذا و کمک احتیاج دارند.

چگونه از کلاهبرداری کودک گدا جلوگیری کنیم?

این روی حیله و تزویر است زیرا دنیا مملو از کودکان فقیری است که راهی جز گدایی ندارند. با این حال, شما می توانید به آنها یک وعده غذایی بخرید یا از راه دیگری کمک کنید, از طریق دادن پول. بدین ترتیب, می توانید واکنش آنها را بررسی کنید, و اگر آنها واقعاً نیاز داشته باشند یا درست بعد از کیف پول گردشگر.

با قطار از لوکزامبورگ به کلمار

لوکزامبورگ با قطار به بروکسل

آنتورپ با قطار به لوکزامبورگ

با قطار به متز به لوکزامبورگ

 

9. کلاهبرداری سفر برای جلوگیری از سراسر جهان: جاذبه بسته است

ساعات کار را از قبل بررسی کرده اید, اما هنگامی که به معبد می رسیدید یا خرید می کردید متعجب می شوید ، یک محلی به شما می گوید که بسته است. سپس, وقتی آنها ناامیدی شما را می بینند, آنها پیشنهاد می کنند شما را به یک مکان دیدنی یا فروشگاه خارق العاده دیگر ببرند, حتی بهتر از بسته.

مردم محلی ممکن است یک ماجراجویی شگفت انگیز ارائه دهند, اما آنها در واقع شما را از بین می برند, با درخواست هزینه ورودی گران, یا اینکه شما را به خرید ببرند ، جایی که آنها کمیسیون چربی می گیرند.

چگونه از این کلاهبرداری در سفر اجتناب کنیم?

بازدید مکانهای خارج از مسیر مورد ضرب و شتم فوق العاده است, فقط مطمئن شوید که اطراف را بررسی می کنید و اگر گزینه های دیگری وجود دارد. علاوه بر این, پیش از تحقیق در مورد بهترین جاذبه های سفر به اروپا. اگر جاذبه رایگان باشد, پس هیچ دلیلی برای جایگزینی آن با دلیل گران قیمت وجود ندارد, و همین امر برای مغازه هایی که نظرات خوبی دارند.

با قطار به زوریخ به لوسرن

با قطار به برن به لوسرن

ژنو با قطار به لوسرن

با قطار به کنستانز به لوسرن

 

جذابیت سفر کلاهبرداری بسته است

10. بگذار عکس بگیرم

مسافرت انفرادی می تواند فوق العاده باشد, و در بعضی مواقع پر از حسرت ، کسی با شما نیست که بتواند تصویر مناسب رسانه های اجتماعی را ایجاد کند. Big Ben یا Firenze در پس زمینه, به اطراف نگاه می کنید و سپس آنها به شما پیشنهاد می دهند تا یک عکس شگفت انگیز بگیرید, از یک زاویه عالی.

2 ثانیه بعد دوربین شما و همه عکسهای عالی دیگر از بین رفته اند, زیرا غریبه دوست داشتنی با آنها فرار کرد. این اتفاق می تواند در هر جای دنیا رخ دهد, به هر کسی, زیرا احتمال بروز این اتفاق چیست? اما دارد.

چگونه از این کلاهبرداری در سفر اجتناب کنیم?

به دنبال گردشگران دیگر باشید, مسافران انفرادی نیز هست, یا زوجین. این ایمن ترین راه برای بدست آوردن یک تصویر عالی و نگه داشتن دوربین است, و در عوض, پیشنهاد گرفتن عکس آنها.

سالزبورگ با قطار به وین می رود

مونیخ به وین با قطار

با قطار به گراتس به وین بروید

پراگ به وین با قطار

 

بگذارید کلاهبرداری سفر شما را در عکس خود ثبت کنم

11. کلاهبرداری سفر برای جلوگیری از سراسر جهان: سوئیچرو

بهترین راه رسیدگی به پول در سفر این است که همیشه اسکناس های کوچک همراه داشته باشید. در غیر این صورت, مراقب صورتحساب های بزرگ باشید, هنگام پرداخت رانندگان تاکسی یا رستوران های محلی. ممکن است در ازای پرداختی ناچیز ، قبض زیادی بدهید, اما گیرنده ها وانمود می کنند که اسکناس بزرگ را رها می کنند و آن را برای اسکناس بسیار کوچکتر تغییر می دهند. بدین ترتیب, آنها گردشگر را کوتاه می کنند.

صندوق داران, راننده تاکسی, یا پیشخدمت ها, می توانند در این کلاهبرداری switcheroo بازی کنند. شما بازنده بزرگ اینجا خواهید بود, اگر مراقب نباش.

چگونه از کلاهبرداری Switcheroo جلوگیری کنیم?

مبلغ قبضی را که در حال توزیع آن هستید بیان کنید, و می دانید تغییری را که باید دریافت کنید پس می گیرید.

با قطار از لیون به تولوز

پاریس به تولوز با قطار

با قطار از تولوز خوب است

با قطار از بوردو به تولوز

 

12. کلاهبرداری عمده سفر برای جلوگیری از سراسر جهان: دانشجویان مشتاق انگلیسی

آنها انگلیسی شکسته صحبت می کنند اما از شما می خواهند که به آنها آموزش دهید. دانشجویان مشتاق انگلیسی در کافه ها و بارها کمین کرده اند, گفتگوی دوستانه ای را با شما آغاز می کند, و سپس از شما بخواهید که یک درس خصوصی انگلیسی در اتاق هتل خود داشته باشید.

یک بار در هتل, دانشجوی مشتاق انگلیسی می تواند به یک کپ شبانه تبدیل شود, و شما با یک کیف پول و گذرنامه به سرقت رفته از خواب بیدار می شوید. حقیقت این است که بهبود مهارت زبان یک شبه غیرممکن است, و حتی کسی می خواهد انگلیسی خود را تمرین کند, این درس لازم نیست در اتاق هتل یا در اثر مصرف الکل اتفاق بیفتد.

در نتیجه, سفر هوشمند این روزها بهترین راه برای سفر است, در همه جای دنیا. دلیل آن این است که فریب کلاهبرداری در سفر دشوارتر و دشوارتر می شود. که می شود گفت, سفر به دور دنیا هرگز مثل امروز آسان نبوده است.

با قطار به زوریخ به ونگن

ژنو به ونگن با قطار

با قطار به برن به ونگن

بازل با قطار به ونگن

 

در اینجا در نجات یک قطار, ما خوشحال خواهیم شد که به شما در برنامه ریزی مکانهای تفریحی خود برای سفر برنامه ریزی کرده و با اجتناب از کلاهبرداری های سفر ، سفر خود را با خوشحالی به پایان برسانید.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "12 کلاهبرداری عمده سفر برای جلوگیری از سراسر جهان" را در سایت خود قرار دهید? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffa%2Ftravel-scams-avoid-worldwide%2F- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / RU به / FR یا / زبان د و بیشتر تغییر دهید.