Lasīšanas laiks: 9 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 03/09/2021)

Pasaule ir skaista vieta, bet pirmoreiz ceļotāji var nokļūt tūristu slazdos un kļūt par lielu ceļojumu izkrāpšanu upuriem. Tie ir 12 lielas krāpšanās ceļojumu laikā, no kurām jāizvairās visā pasaulē; no Eiropas līdz Ķīnai, un jebkur citur.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Ceļojumu izkrāpšana, lai izvairītos no visas pasaules: Taksometru pārcenojums - apkārtceļš

Intensīva satiksme, taksometra vadītājs stāsta jums pilsētas pasakas, un no loga paveras jauns skats, ir ļoti viegli iekrist taksometru pārmaksāto ceļojumu krāpšanā.

Pārvietošanās ar taksometru šķiet visērtākā ceļojuma iespēja kā tūristam, bet tas var izrādīties viens no lielākajiem ceļojumu izkrāpumiem visā pasaulē. Kā tūrists nezināsiet ātrāko un labāko maršrutu no lidostas uz viesnīcu, vai no vienas atrakcijas uz otru, tāpēc taksometru vadītāji var svinēt jūsu vietā un lūgt nežēlīgu likmi vai aizvest jūs milzīgā apvedceļā, par ceļojumu, kura ilgums nepārsniedz 15 mani.

Kā izvairīties no taksometru pārmaksas?

Iepriekš izpētiet pieņemto taksometra likmi ceļojuma galamērķi. papildus, pārliecinieties, ka jums ir lieliska karšu lietotne, tam nav nepieciešams Wi-Fi, lai jūs vienmēr varētu pārbaudīt maršrutu, un vissvarīgāk, izvēlies uzticamu taksometru uzņēmumu, vai ceļot ar vilcienu.

Bāzele uz Interlakenu ar vilcienu

Ženēva uz Zermatu ar vilcienu

Bernē uz Zermatu ar vilcienu

Lucerna uz Zermatu ar vilcienu

 

2. Noplūde uz jūsu drēbēm - baložu triks

Ja plānojat doties uz Argentīnu, piemēram, jums jāzina par baložu noplūdi jūsu drēbju ceļojuma izkrāpšanā. Šis ceļojuma veida izkrāpšanas veids Buenosairesā ir ļoti populārs, kad pie jums tuvojas draudzīgs vietējais, vēlas palīdzēt, jo visā jūsu drēbēs ir noplūdis.

Iedomājieties, ka jūs apbrīnojat pilsētas centru vai pavadāt lielisku dienu parkā, skatīties apkārt, un pēkšņi pie tevis pienāk draudzīgs svešinieks, ļaujot jums zināt, ka visā jūsu drēbēs ir noplūde. Jūs ieliekat maisu uz zemes, izbrīnīti palūkojies apkārt par noplūdi, un tikmēr pase, maciņš, un visas jūsu dārgās piederības vairs nav.

Kā izvairīties no noplūdes apģērba ceļojumu izkrāpšanā?

Izpētiet kā vietējais, apzinies savu apkārtni, un mēģiniet turēt acis uz priekšu.

Lucerna uz Lauterbrunnen ar vilcienu

Ženēva uz Lauterbrunnenu ar vilcienu

Lucerna uz Interlakenu ar vilcienu

Cīrihe uz Interlakenu ar vilcienu

 

 

3. Ceļojumu izkrāpšana, lai izvairītos no visas pasaules: Bankomāta ceļojumu izkrāpšana

Nauda liek pasaulei riņķot, tāpēc acīmredzami viena no lielākajām ceļojumu izkrāpšanām pasaulē ir nauda. Viena no lielākajām ceļojumu izkrāpšanām visā pasaulē ir bankomātu izkrāpšana, kad noņemams kredītkaršu lasītājs pamatā kopē jūsu akreditācijas datus un pēc tam tos izmanto, lai notīrītu visu līdzsvaru.

Kā izvairīties no krāpšanās bankomātos?

Ja tas ir absolūti nepieciešams, piesaistīt naudu no lielas un zināmas bankomātu bankas. uz lielākajām bankām Eiropā, ir drošība, tāpēc iespējas piekļūt bankomātu karšu lasītājiem ir tuvu nullei.

Minhene līdz Hallštate ar vilcienu

Insbruka uz Halštati ar vilcienu

Pasau uz Halštatu ar vilcienu

Rozenheima uz Halštati ar vilcienu

 

4. Bump un greifers

Viena no klasiskajām ceļojumu izkrāpšanām pasaulē, sasist un greifers ir populāri publiskais transports, un orientieros. Jums gadās atrasties vilcienā, metro, vai gaidot Prāgas laukumā slaveno pulksteni, kad pēkšņi kāds nejauši uziet pret jums.

Lai gan tas var būt nelaimes gadījums, tas, visticamāk, būs plānots kabatzagļu atdošana. Tas var būt sekundes pārtraukums, a “Atvainojiet”, un jūsu maku, skatīties, vai rotaslietas vairs nav. Bump un greifers scam ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāzina, kad ceļo Eiropā.

Kā izvairīties no sitiena un greifera?

Atstājiet dārgo mantu viesnīcas istabā, un izklāj visu, ko paņem līdzi: maks iekšējā jakas kabatā, piemēram.

Liona uz Nicu ar vilcienu

Parīze - Nica ar vilcienu

Kannas uz Parīzi ar vilcienu

Kannas uz Lionu Ar vilcienu

 

Ceļojumu izkrāpšana un greifers pārpildītā telpā

 

5. Ceļojumu izkrāpšana, lai izvairītos no visas pasaules: Bari

Līdzīgi kā sitiens un greifers, spieta izkrāpšana, ir tad, kad jūs pēkšņi pārpilda svešu cilvēku grupa, labi, ka jums izskatās sveši. Patiesībā, šie svešinieki diezgan labi pazīst viens otru, un skaisti izplānota dīvaina tikšanās, vai bars. Tādā veidā tas izskatās pilnīgi nevainīgs, kamēr jūs esat ieskauts un kabatzaglis.

Parasti tas notiek pārpildītā vietā, kur šī grupa saplūst ar pūli un haosu. Viņi sāk kustēties ap jums un faktiski novērš jūsu uzmanību, kad pārējie visu satver. Skaidras naudas glabāšana vienā vietā ir viena no 10 ceļojumu kļūdas, no kurām jums vajadzētu izvairīties Eiropā.

Kā izvairīties no spieta izkrāpšanas?

Vienkārši turieties prom no pūļiem, un rāvējslēdzēju, vai paturēt acīs savas mantas, vēlams, novietojiet jebkuru maisu pirms jums.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Ceļojumu izkrāpšana, lai izvairītos no visas pasaules: Spiets Milānā, Itālija

6. Draudzīgais vietējais

Skaistais un draudzīgais svešinieks ir slavena ceļojumu krāpšanās visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai staigājat Sarkanajā laukumā vai Parīzē, vienmēr būs draudzīgs vietējais, kas piedāvās savu palīdzību, lai sasniegtu Eifeļa torni vai parādītu labu laiku apkārt pilsētai.

Turklāt, viņi būs tik noderīgi, parādot visus lieliskos klubus apkārt, ka blēdība būs tikai nākamajā rītā, pamosties, un pamanot savu naudu, viss ir pazudis. tā, piemēram, ceļojums ar solo, visā pasaulē var būt ārkārtēja iespēja satikt vietējos iedzīvotājus, bet tas var arī pārvērsties par tavu ļaunāko murgu.

Kā izvairīties no draudzīgas vietējo ceļojumu izkrāpšanas?

Tikšanās ar vietējiem ceļojumiem ir lieliska, un viena no labākajām pieredzēm. tomēr, esiet piesardzīgs, kam uzticaties, un pavadīt naktis ar. Piedzīvojums svešā valstī ātri var pārvērsties par katastrofu, tāpēc esiet piesardzīgs.

Milāna uz Venēciju ar vilcienu

Florence uz Venēciju ar vilcienu

Boloņa uz Venēciju ar vilcienu

Treviso uz Venēciju ar vilcienu

 

7. Ceļojumu izkrāpšana, lai izvairītos no visas pasaules: Aproces izkrāpšana

bezmaksas suvenīri no svešas valsts izklausās pārsteidzoši, bet pasaulē, kurā dzīvojam, nav īsti bezmaksas lietu. tāpēc, neiekrītat bezmaksas aproces izkrāpšanā, kurā parasti vietējā sieviete tuvojas jums smaidot, lai uzliktu aproci uz plaukstas.

Smaidīgs un draudzīgs, viņi jums piedāvās autentiskas rokassprādzes vai kaklarotas, ko ņemt līdzi mājās, kamēr visu laiku viņu otra roka tiecas pēc jūsu maka, un rotaslietas. Piedāvāt kaut ko skaistu un bezmaksas ir liela uzmanības novēršana un darbojas daudziem nevainīgiem tūristiem.

Kā izvairīties no aproces izkrāpšanas?

Nekrītiet uz bezmaksas suvenīriem, un vienkārši turiet acis vaļā, un laipni atsakieties pieņemt jebkādus bezmaksas piedāvājumus no svešiniekiem.

Nirnberga uz Prāgu ar vilcienu

Minhene uz Prāgu ar vilcienu

Berlīne uz Prāgu ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

8. Ubagojošais bērns

Ģērbies nožēlojamās drēbēs, netīrs, lūdzot naudu vai pārtiku, ubagojošais bērns ir viens no sirdi plosošajiem krāpšanās veidiem pasaulē. No Eiropas līdz Ķīnai, ceļa malā stāv bērni, dziedāšana par dolāru centrālajos laukumos, vai pieskaroties taksometra logam.

Visbiežāk šie bērni nav tik pazuduši, kā izskatās, bet tika nosūtīti spēlēt lomu. Acīmredzot, ir bērni, kuriem patiešām nepieciešama pārtika un palīdzība.

Kā izvairīties no bērna izkrāpšanas?

Tas ir sarežģīti, jo pasaule ir pilna ar nabadzīgiem bērniem, kuriem nav citas iespējas, kā tikai izlūgties. tomēr, jūs varat piedāvāt nopirkt viņiem maltīti vai palīdzēt citā veidā, nekā dodot naudu. Šādā veidā, jūs varat pārbaudīt viņu reakciju, un ja viņiem patiešām ir vajadzība vai tieši pēc tūrista maka.

Luksemburga uz Kolmāru ar vilcienu

Luksemburga uz Briseli ar vilcienu

Antverpene uz Luksemburgu ar vilcienu

Metz uz Luksemburgu ar vilcienu

 

9. Ceļojumu izkrāpšana, lai izvairītos no visas pasaules: Atrakcija ir slēgta

Jūs iepriekš pārbaudījāt darba laiku, bet jums par pārsteigumu, ierodoties templī vai veikalā, kāds vietējais jums saka, ka tas ir slēgts. tad, kad viņi redz jūsu vilšanos, viņi piedāvā aizvest jūs uz citu fantastisku orientieri vai veikalu, pat labāks par slēgto.

Vietējie iedzīvotāji var piedāvāt pārsteidzošu piedzīvojumu, bet viņi patiesībā jūs atrauj, prasot par dārgu ieejas maksu, vai vedot jūs iepirkties, kur viņi saņem treknu komisiju.

Kā izvairīties no šī ceļojuma izkrāpšanas?

Apmeklējot vietas, kas nav pārspētas ir brīnišķīgi, vienkārši pārbaudiet apkārtni un vai ir alternatīvas. Papildus, iepriekš izpētiet labākās apskates vietas Eiropā. Ja atrakcija ir bez maksas, tad nav pamata to aizstāt ar pārcenotu, un tas pats veikaliem ar lieliskām atsauksmēm.

Cīrihe uz Lucernu ar vilcienu

Berns uz Lucernu ar vilcienu

Ženēva uz Lucernu ar vilcienu

Konstanz uz Lucernu ar vilcienu

 

Atrakcija ir slēgta

10. Ļauj man nofotografēt

Ceļošana solo var būt brīnišķīga, un dažreiz nožēlas pilns nav neviena, kas izveidotu perfektu sociālo mediju attēlu. Big Ben vai Firenze fonā, jūs paskatāties apkārt, un tad viņi nāk pie jums, piedāvājot uzņemt pārsteidzošu attēlu, no liela leņķa.

2 sekundes vēlāk jūsu kamera un visas lieliskās bildes vairs nebūs redzamas, jo jaukais svešinieks aizbēga ar viņiem. Tas var notikt jebkur pasaulē, jebkuram, jo kādas ir izredzes, ka tas notiks? bet dara.

Kā izvairīties no šī ceļojuma izkrāpšanas?

Meklējiet citus tūristus, varbūt arī solo ceļotāji, vai pāriem. Tas ir drošākais veids, kā iegūt perfektu attēlu un saglabāt kameru, un apmaiņā, piedāvā nofotografēties.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Ļaujiet man uzņemt jūsu attēlu

11. Ceļojumu izkrāpšana, lai izvairītos no visas pasaules: Switcheroo

Labākais veids, kā rīkoties ar naudu ceļojuma laikā, ir pastāvīgi pavadīt nelielus rēķinus. pretējā gadījumā, esiet piesardzīgs ar lieliem rēķiniem, maksājot taksometru vadītājiem vai vietējos restorānos. Jūs varētu izrakstīt lielu rēķinu par nelielu samaksu, bet uztvērēji izliksies, ka atmetīs lielo rēķinu un nomainīs to pret daudz mazāku rēķinu. Šādā veidā, viņi saīsina tūristu.

Kasieri, taksometru vadītāji, vai viesmīļi, var būt spēlētāji šajā switcheroo scam. Šeit tu būsi lielākais zaudētājs, ja ne uzmanīgi.

Kā izvairīties no Switcheroo veida izkrāpšanas?

Norādiet rēķina summu, kuru izsniedzat, un zināt izmaiņas, kuras jums vajadzētu saņemt atpakaļ.

Liona uz Tulūzu ar vilcienu

Parīze uz Tulūzu ar vilcienu

Patīkami Tulūzā ar vilcienu

Bordo uz Tulūzu ar vilcienu

 

12. Lielākās ceļojumu izkrāpšanas, no kurām jāizvairās visā pasaulē: Dedzīgi angļu studenti

Viņi runā sašķeltā angļu valodā, bet lūdz jūs viņus mācīt. Dedzīgie angļu studenti slēpjas kafejnīcās un bāros, sāks draudzīgu sarunu ar jums, un pēc tam lūdziet jums privātu angļu valodas nodarbību viesnīcas numurā.

Vienreiz viesnīcā, dedzīgais angļu students var pārvērsties par nakts cepuri, un tu pamodies pie nozagta maciņa un pases. Patiesība ir tāda, ka valodas prasmi nav iespējams uzlabot vienā naktī, un pat kāds vēlas praktizēt savu angļu valodu, šai nodarbībai nav jānotiek viesnīcas istabā vai par alkoholu.

Noslēgumā, viedais ceļojums ir labākais ceļošanas veids šajās dienās, visur pasaulē. Iemesls ir tāds, ka krāpšanos ceļojumā kļūst arvien grūtāk atklāt. Tas tiek teikts, nekad nav bijis vieglāk ceļot pa pasauli kā šodien.

Cīrihe uz Wengen ar vilcienu

Ženēva uz Vengenu ar vilcienu

Bernu uz Vengenu ar vilcienu

Bāzele uz Vengenu ar vilcienu

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot jūsu apmeklētās izklaides vietas un laimīgi pabeigt ceļojumu, izvairoties no izkrāpšanas ceļojumos.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “12 galvenās krāpšanās ar ceļojumu, no kuriem jāizvairās visā pasaulē”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Ftravel-scams-avoid-worldwide%2F- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)